18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
_................_ 2013-06-29, 15:17 8
5:41 swastyka, 14/88, celtyk, c18? To ma być kurwa patriotyzm? Mam nadzieje że tylko przez głupi przypadek ten obrazek trafił do tego filmiku.
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2013-06-29, 15:26 6
RottenFetus napisał/a:

5:41 swastyka, 14/88, celtyk, c18? To ma być kurwa patriotyzm? Mam nadzieje że tylko przez głupi przypadek ten obrazek trafił do tego filmiku.



Autor filmu piszę iż graffiti nie pochodzi tylko i wyłącznie z Polski, akurat to konkretne jest z Serbii.
Zgłoś
Avatar
clon 2013-06-29, 17:02 1
Za Rete zawsze piwo.
Zgłoś
Avatar
troxet 2013-06-29, 18:02
Niektóre naprawdę zajebiste, szacun dla autorów.
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-06-29, 18:05 2
Hauer88, za chujowy login nie ma piwa.
Zgłoś
Avatar
clf111 2013-06-29, 18:22 3
Grafiti patriotyczne... spuściłem się 4 razy.
Zgłoś
Avatar
darkmord 2013-06-29, 18:32
Poda ktoś nazwę drugiej nutki ? będę wdzięczny !
Zgłoś
Avatar
NieUmiem 2013-06-29, 18:37 6
Nie patriotyczne a nacjonalistyczne. W polsce nie ma patriotyzmu, jest nacjonalizm i faszyzm. smutne. Wasz wielki bóg pan dmowski był kim? FASZYSTĄ! Oprócz tego szowinistą i antysemitą. ja rozumiem wielkie przywiązanie do ojczyzny...bla bla bla. Grafitti jest aktem wandalizmu a czy wandalizm pomaga państwu? Wszelakie vlepy w autobusach, tagi na ulicach, hipokryci... Pozdrawiam zacofanych polskich biedaków. Czy przy pielęgnowaniu swojego kraju wyrzuciłeś kiedyś kiepa na ziemie? HI-PO-KRY-CI!

Pozdrawiam Lewak.
Zgłoś
Avatar
Crewloor 2013-06-29, 18:37
Prawie dostałem epilepsji oglądając intro...
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-06-29, 18:40 3
Za pół roku skończy się moda na ptriotys (jak w zwyczaju mówić mają orędownicy idei patriotycznych zrodzonych na kanwie kibicowstwa piłkarskiego)... Jak wtedy będziesz się czuł autorze tego filmiku? Naprawdę uważasz, że patriotyzm znaczy tyle, ile siły mogą mieć okrzyki w stylu: "raz sierpem, raz młotem, czerwoną hołotę!"? Ten motłoch kibicowski nie myśli o angażowaniu się aktywnym w akcje społeczne, a o wykrzykiwaniu swoich hasełek, wyszukiwaniu zdrajców i manifestowaniu wszędzie swojej polskości (jakby Polak w Polsce zapomniał jakich kolorów flagę ma Polska...). Kochasz ojczyznę, pamiętasz o ofiarach boju o Polskę? Nie musisz odwalać pozerki - ten, co najgłośniej krzyczy, że wierzy w Boga, w istocie jeno przekonuje swoje otoczenie, że wierzy w Boga. Wiary nie da się zobiektywizować bez przekłamań w symbolach czy słowach.
Zgłoś
Avatar
mazin 2013-06-29, 18:42 29
Idiota, który Dmowskiego nazywa faszystą, czerpie "wiedzę" z programów Kuby Wojewódzkiego. Ale nick "NieUmiem" wszystko tłumaczy.
Jesteś głupszy od najgłupszego wyborcy Palikota.
Zgłoś
Avatar
Mew1 2013-06-29, 19:19 1
Gdzie w realiach kibiców jest patriotyzm? Krzyczą, że Polacy, ale jak legionista dorwie poloniste to napierdalać się będą równo. Gdzie tu patriotyzm? tak jak dionizodoros napisał: pozerka. To nie jest nasz styl, to amerykański: na każdym kroku podkreślać przywiązanie do flagi. Uważam, że prawdziwy Polak nie musi się obnosić ze swoim przywiązaniem do flagi (a właściwie godła polskiego). Wydaje mi się, że wystarczy, że czuję się Polakiem, znam naszą historię i bronię naszej tradycji i kultury, aby czuć się patriotą.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-06-29, 19:31 2
Jestem zagorzałym patriotą (ale nie pierdolonym narodowcem itp), ale to nie ma nic wspólnego z patriotyzmem. To denna polityka.

Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-06-29, 19:36
Oh jak ta lewica potrafi ładnie wszystko zgeneralizować.. Kibic to nie kibole. Każdy fan piłki nożnej wg. lewych to faszysta wiadomo. Jak to jest z np. kibicami siatkówki? Wczoraj oglądałem mecz Polska - Argentyna, było tyle symboli Polski, faszyści z nich, co? Tam gdzie jest lewica, logiki brak.

dionizodoroso jakich akcjach społecznych masz jeszcze na myśli? Bo rozumiem, że wspominanie o historii to dla Ciebie jest nic, żeby nie powiedzieć wstyd, albo obrzydzenie. Pewnie masz na myśli jakieś parady z ramienia Ruchu Palikota? Wstyd i hańba!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie