18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
PATRIOTYZM. Czym dla mnie jest?
D................k • 2013-04-14, 14:40
Różni ludzie odpowiadają o własnym rozumieniu patriotyzmu.





Zgłoś
Avatar
Fafał 2013-04-15, 11:53 2
tip.top napisał/a:

Nie za dużo filmików w jednym poście?


NIE
Zgłoś
Avatar
132qwe 2013-04-15, 12:01 2
Bardzo dobry i wartościowy post WIELKIE PIWO!!
Zgłoś
Avatar
m................9 2013-04-15, 12:29
może tam wypowiadają się same lewaki jebane a ja nie chciałbym ich oglądać więc dobrze by było dodać jakiś krótki opis do każdego filmiku.
Zgłoś
Avatar
Extraordinary_Gentleman 2013-04-15, 12:32 25
Proste.
Zgłoś
Avatar
D................k 2013-04-15, 12:58 52
GustaV napisał/a:

Obrazek Proste.



Wszystko można przedstawić w taki sposób:

Zgłoś
Avatar
HeadHunter88 2013-04-15, 13:16
bardzo w porządku !!! 10/10 dzięki za wstawkę
Zgłoś
Avatar
cys23 2013-04-15, 13:33
Patrioci to niestety gatunek wymierający...
Zgłoś
Avatar
Bladess 2013-04-15, 13:50 1
Nie oddam życia za kraj który od zawsze w dupę kopał.
Zgłoś
Avatar
arget 2013-04-15, 14:26 2
spróbujcie włączyć je wszystkie naraz =]
ładny schiz
Zgłoś
Avatar
Morgennes 2013-04-15, 14:33 3
Mówienie o patriotyzmie w tym kraju i w tych czasach to jakiś żart. Jak dla mnie to pusty frazes. Mam szanować i kochać swój kraj za to, że życie w nim doprowadza do upodlenia? Za to, że rodak rodaka wykończy jak konia po westernie? Gdyby doszło do sytuacji że trzeba by było bronić tego kraju to mam 100% pewności że w takim wypadku moja dupa zmaterializuje się jak najdalej od tego miejsca bo nie mam zamiaru zdychać za to żeby potem być na powrót traktowany jak dojna krowa.
Zgłoś
Avatar
dagins 2013-04-15, 16:05
Polska, jako państwo (III RP), jest wyniszczona przez korupcję i biurokrację, która przyszła z zachodu. Obowiązkiem dobrego obywatela jest stopniowe zwalczenie tego ustroju (demokracji, socjalizmu), wyburzenie go, a na jego miejscu postawienie nowego, silniejszego.

@Morgennes
"Mam szanować i kochać swój kraj za to, że życie w nim doprowadza do upodlenia?"
- Kogo prowadzi, tego prowadzi. Jeżeli ktoś jest absolwentem europeistyki, ,,wulkanoznawstwa", czy jakiejś innej akademii Jedi, to rzeczywiście życie w tym kraju może być podłe.

"Gdyby doszło do sytuacji że trzeba by było bronić tego kraju to mam 100% pewności że w takim wypadku moja dupa zmaterializuje się jak najdalej od tego miejsca"
- To jest akurat pozytywne zjawisko. Niech wszyscy słabi stąd wyjadą, a silni pozostaną. Taka selekcja naturalna.

“Ask not what your country can do for you; ask what you can do for your country.”
Zgłoś
Avatar
Extraordinary_Gentleman 2013-04-15, 16:27 5
Suty_dziobaka napisał/a:



Wszystko można przedstawić w taki sposób:

Obrazek



Fajnie. Interesowało mnie bardziej okienko "nowoczesny patriotyzm" z racji na tytuł tematu, ale nie miałem jak tego obciąć.

Swoją drogą. Widać czym zajmują się ludzie w tym kraju, Interesuje ich bardziej "zła" jak mniemam UE, Biedroń, Grodzka i jakiś szczerbaty arab.
Zamiast poważnych problemów tego kraju jak służba zdrowia, reforma systemu emerytalnego, uproszczenie procedur biurokratycznych i urzędowych, system edukacji.

Mimo wszystko, ciekawe że prawica została na tym obrazku taka sama jak w oryginale. Wiele do zaoferowania.

Poza tym nie wiem jak:
- płacenie podatków,
- sprzątanie po psie,
- chodzenie na głosowania,
- dbanie o energię i segregację śmieci,
- kasowanie biletów w komunikacji zbiorowej,
- wspieranie polskiej kultury

Kojarzy się ze skrajną lewicą?
Ale ok, każdy ma prawo mieć swoje zdanie.
Zgłoś
Avatar
kondziovsky 2013-04-15, 16:38
tak gwoli ścisłości: laska z drugiego filmiku - jebałbymiwywszyscyteż.
Zgłoś
Avatar
rksrobert 2013-04-15, 16:42 1
Bladess napisał/a:

Nie oddam życia za kraj który od zawsze w dupę kopał.


To nie kraj kopie Cie w dupę lecz rząd. Nasz Kraj jest wspaniały, pod względem wielu czynników np. przyroda, historia, kultura, kuchnia, a nawet i ludzie na swój własny sposób.
Zgłoś
Avatar
D................k 2013-04-15, 18:08
kondziovsky,
Ładna i niegłupia. Nieczęste połączenie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie