18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
qtacz 2013-06-05, 23:37
ta na drugim obrazku po lewo calkiem fajna nawet o ile nie ma kutaska
Zgłoś
Avatar
Lopez 2013-06-06, 2:11
milosciprzyjazn napisał/a:



Może jakiś cytat gdzie tak powiedziałem, hmmm?


imbecyl, po prostu imbecyl - skoro tego nie zrozumiałeś... mówiłem zanim coś napiszesz zastanów się, zastanów.

milosciprzyjazn napisał/a:


W naturze równie wiele jest przypadków zboczenia i dewiacji wśród zwierząt oraz elementów wykraczających poza schematyczny tok. Ale taki już jej 'urok'. Jeżeli chcesz z tym walczyć, to walczysz z wiatrakami, gdyż, jak wspomniałem - nie człowiek stworzył homoseksualizm, ale natura go stworzyła... I w to nie zaprzeczysz, bo inaczej znowu wyjdziesz na idiotę.



no własnie, zwierzęta, zwierzęta i jeszcze raz zwierzęta
Jest też wiele przypadków gdzie zwierzęta jedzą własne gówno, wymiociny i inne obrzydliwe rzeczy.

Nie wiem czy wiesz, ale wkroczyłeś na temat walenia się w dupę, a gadaliśmy o lewakach, czy też o związkach homoseksualnych.

Geje mi nie przeszkadzają, nawet mam kilku kumpli wśród nich, wiedza jakie mam zdanie na ten temat, nawet nadal potrafimy wyskoczyć na piwo i pogadać jak ludzie. Mimo tego posiadają raczej prawicowe poglądy, nie uznają ogólnodostępnej aborcji bo to dla kurew i nieudaczników życiowych, co innego jeśli chodzi o gwałt oczywiście. Jeśli chodzi o legalne związki homo, to chyba nie mają zdania, raczej to nie jest im potrzebne. No i własnie!
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-06-06, 2:28
Aborcja - zdanie powinna podejmowac kobieta, co do moralnosci to kazdy wie ze to niemoralne, ale czasami trzeba.
Malzenstwa gejow - W jakim celu? Jedynie powinni zmienic prawo by osoby mieszkajace razem, byly uznawane przez prawo jako para (problem np. przy kredycie itp.) Koscielny slub homo to totalna paranoja i dewiacja.
Homoparady - WON do Holandii
Muslimparady - WON do Arabii

A lewakow zje Korwin jak wygra wybory!
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-06-06, 4:25
@up

Korwin prędzej uschnie na wiór niż wygra wybory. No chyba, że na bezludnej wyspie.
Zgłoś
Avatar
NINJA69 2013-06-06, 8:49
miloscprzyjaz czy jak ci tam, inaczej być mówił jakbyś miał 2 ojców albo w sumie i masz
Zgłoś