18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
NINJA69 2013-06-05, 21:14 1
To widzisz, obracam się w subkulturze chuligańskiej, nie czarując się nikt z nas nie jest grzecznym dzieckiem. Istnieje pewien "kodeks" dzięki któremu nikt postronny nie ma prawa i nigdy nie został skrzywdzony czyt stadion, poza stadionem ( dla uproszczenia - "zadyma" ) skoro uważasz to za np zły przykład dla młodzieży ? To jakim przykładem jest chodzenie z cyckami na wierzchu i dildosami w rękach ? Z koszulką kata wojennego ? Skoro utożsamiasz się z lewicą to tam samo jesteś klasyfikowany do osób które myślą w tematach wojennych typu Auschwitz to obóz Polaków gdzie mordowali żydów. Mówisz że nie atakował cię złowieszczy lewak ? a Prawicowiec oprócz internetu cie atakował ?

Co jeszcze chcesz wiedzieć ? chętnie ci dalej poopowiadam bo z posta na post się pogrążasz
Zgłoś
Avatar
Sert93 2013-06-05, 21:20
Koniec Świata napisał/a:

@Cryan
Jakoś nigdy żaden pedał, feministka z obwisłymi cycami, złowieszczy lewak mnie nie atakował. To ciekawe, bo przecież te własnie osoby to ponoć największe zło, które chce nas zniszczyć. Przecież pokazywaniem cycków, wymachiwaniem gumowymi kutasami oraz koszulką z Che nie mozna nikogo zabić. No ale zawsze mogę się mylić.



Pewnie dlatego, że Twoje poglądy są bliskie ich poglądom. Tak samo jak ja nigdy nie zostałem obrażony przez prawą stronę i doskonale to rozumiem, Ty jak widać, mimo, że wydajesz się inteligenty, nie pojąłeś tak trywialnej zasady.

A o Che racze poczytać, samą koszulką nie zabijesz, ale poglądami już tak.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-06-05, 21:27 1
@NINJA69

Szanowny patriotyczny chuliganie, nie widzę dalszego sensu dyskusji z tobą. Daruję sobie odpowiadanie na twoje merytoryczne oraz inteligentne wypowiedzi, gdyż jako głupi, bezideowy lewak, który tylko ćpie, chleje i rucha grube świnie nie posiadam wystarczających kompetencji.

Teraz idę naostrzyć swój sierp i wypolerować młot, gdyż jutro czeka mnie walka klas.

Sert93 napisał/a:

A o Che racze poczytać, samą koszulką nie zabijesz, ale poglądami już tak.



Nawet mam specjalną wyrzutnię poglądów, która jest w stanie zniszczyć czołg, budynek, a nawet zestrzelić helikopter.
Zgłoś
Avatar
NINJA69 2013-06-05, 21:32 1
Takiej odpowiedzi oczekiwałem, i proponuje abyś zakończył wszelakie polemizacje na sadisticu pod wszelkimi postami. Na forum biblijnym chętnie posłuchają twoich roszczeń.

Ps. jak widać twoja zdolność do interpretacji tekstu powala z nóg, więc pewnie robisz jako woźny w kiblach na stadionie za 1000 zł, stąd ta cała twoja nienawiść .
Zgłoś
Avatar
POW667 2013-06-05, 21:45
Tak po przeczytaniu niektórych komentarzy.
Najgorsze jest rozgraniczenie świata wg ludzi z umysłem zamkniętym w klatce jakiegoś wzorca myślowego.

Ze względu na któryś punkt widzenia, wg tych ludzi istnieją trzy typy poglądów:
-faszysta
-lewak
i chyba najśmieszniejszy typ -bezideowiec/człowiek bez poglądów.
A życie to przecież umiejętność rozpatrywania "za i przeciw". Nie ma rozwiązań idealnych, jednak bezkrytyczne podejście do głosu różnych środowisk, w których każdy się obraca, niweczy sposób na wypracowanie kompromisu i najlepszych rozwiązań. Zachłanność myślowa .
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-06-05, 21:50
@NINJA69

To co ty mi proponujesz jest dla mni kompletnie bezwartościowe. Zdanej matury życzę i dostania się na "Uniwersytet Chuligański im. Starucha".

Tak się składa, że akurat znam ludzi o prawicowych poglądach, ale oni są jakoś zupełnie inni niż prawica internetów. A może to nie jest prawdziwa prawica tylko zakamuflowana opcja lewacka, która dąży do zniszczenia tradycyjnych wartości oraz oddania Polski w ręce Żydomasońskiego Kongresu Masturbacyjnego i Reptilian.
Zgłoś
Avatar
milosciprzyjazn 2013-06-05, 22:03 2
Każda skrajna opcja (czy to lewica czy prawica) to wylęgarnia zacietrzewionych ignorantów i idiotów - albo cofniętych do czasów średniowiecza kretynów albo super-'progresywnych' imbecyli. Jedni nas totalnie wstrzymują, drudzy pchają prosto w przepaść...
Zdrowy rozsądek niestety opiera się na tzw. 'złotym środku' (NIE prostym wrzuceniu się do jednej z kategorii) - no ale cóż, to wymaga krytycznego myślenia, wyciągania logicznych wniosków i decydowania samemu o tym, co jest dobre, a co nie. No a z tym pierwszym niestety większość społeczeństwa ma problem...
Zgłoś
Avatar
Lopez 2013-06-05, 22:31 1
Koniec Świata napisał/a:



Ja wolę nie mieć problemów z ludźmi. Jakoś nigdy żaden pedał, feministka z obwisłymi cycami, złowieszczy lewak mnie nie atakował. To ciekawe, bo przecież te własnie osoby to ponoć największe zło, które chce nas zniszczyć. Przecież pokazywaniem cycków, wymachiwaniem gumowymi kutasami oraz koszulką z Che nie mozna nikogo zabić. No ale zawsze mogę się mylić.



Właśnie pokazałeś nam swoje IQ paczki gwoździ.

Tu nie chodzi o to że pedały są źli i nie można z nimi gadać bo Cię zarażą, a jak widać ich na mieście to napierdalać po ryju aż staną się bardziej męscy.
Chodzi o rozwój naszego narodu, o przyszłe pokolenia, co one będą miały w bani gdy pedalstwo będzie na porządku dziennym. Co będzie z naszą słowiańską rasą gdy związki homosi i aborcje będą legane, przecież nie będą rodzić się dzieci, a imigracja szmatogłowych zapierdala pełną parą! Ja mam nadrabiać za te pierdoły? Przecież w sytułacji jaką teraz dało nam PO nie będę w stanie utrzymać nawet dwójki czy trójki dzieciaków. Naprawdę radzę Ci się trochę zastanowić, nawet ze 3 razy, a jak nie dajesz rady to nie wiem, kurwa. Rozpisz sobie na kartce i przeanalizuj z Tatą i Tatą.

Zgłoś
Avatar
milosciprzyjazn 2013-06-05, 22:44
Cytat:

Chodzi o rozwój naszego narodu, o przyszłe pokolenia, co one będą miały w bani gdy pedalstwo będzie na porządku dziennym. Co będzie z naszą słowiańską rasą gdy związki homosi i aborcje będą legane, przecież nie będą rodzić się dzieci, a imigracja szmatogłowych zapierdala pełną parą!


No właśnie, co niby?? Sugerujesz, że ludzie zaczną zmieniać orientację, bo stanie się możliwy ślub homoseksualistów? [s] O tak! Tylko na to czekamy... Ja oraz wszyscy inni heteroseksualiści, po prostu nie możemy się już doczekać, aż będziemy mogli zmienić swoją orientację, gdy małżeństwa homonów będą legalne! Przecież tylko to powoduje, że póki co podobają nam się kobiety - brak możliwości wzięcia ślubu z drugim facetem! [/sarcasm off]
Zgłoś
Avatar
Lopez 2013-06-05, 22:52
milosciprzyjazn napisał/a:


No właśnie, co niby?? Sugerujesz, że ludzie zaczną zmieniać orientację, bo stanie się możliwy ślub homoseksualistów? [s] O tak! Tylko na to czekamy... Ja oraz wszyscy inni heteroseksualiści, po prostu nie możemy się już doczekać, aż będziemy mogli zmienić swoją orientację, gdy małżeństwa homonów będą legalne! Przecież tylko to powoduje, że póki co podobają nam się kobiety - brak możliwości wzięcia ślubu z drugim facetem! [/sarcasm off]



Następny kurwa but, chodzi o to że następne pokolenie będzie wychowane na porządku dziennym z pedałami i nie będą widzieli w tym nic złego i destrukcyjnego, być może nawet hetero staną się bi, bo świat jest pojebany, ludzie idą za modą a to nagle może stać się "trendy" Nawet nie wiesz, co w stanie są wpoić nam media do bani jeżeli tylko mogą na tym skroić hajs, a media na pewno znajdą sposób żeby zarobić na pedalstwie. Chociażby gazety, programy etc. dla ciot, bo będzie to zupełna nowość.
Zgłoś
Avatar
NINJA69 2013-06-05, 22:54
@kolega wyżej chyba siedział i zaliczył miłość w kakaowe oczko
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-06-05, 22:56
@Lopez

Powiedz mi co ty masz w głowie? Jak niby małżeństwa gejów mają zniszczyć tradycyjną rodzinę? Co ma do rzeczy margines tęczowych gumisiów do tego jaką ktoś będzie chciał mieć rodzinę? Zaraz się dowiem, że cała patologia społeczna, która zaniedbuje swoje dzieci, pekluje noworodki w kiszonej kapuście, wyślizguje je z kocyków, oraz matki rzezające swoje dzieci nożem za drobne w skarbonce, żeby przepierdolić je na jednorękim bandycie to wina pedałów, PO, lewaków i chuj wie jeszcze kogo. Rozwody i rozpady rodzin to też wina homosiów? Weź człowieku zastanów się nad tym co piszesz, bo powtarzasz bezmyślnie te ONRowsko-NOPowskie brednie.
Zgłoś
Avatar
milosciprzyjazn 2013-06-05, 22:58
Cytat:

Następny kurwa but, chodzi o to że następne pokolenie będzie wychowane na porządku dziennym z pedałami i nie będą widzieli w tym nic złego i destrukcyjnego, być może nawet hetero staną się bi, bo świat jest pojebany, ludzie idą za modą a to nagle może stać się "trendy" Nawet nie wiesz, co w stanie są wpoić nam media do bani jeżeli tylko mogą na tym skroić hajs, a media na pewno znajdą sposób żeby zarobić na pedalstwie. Chociażby gazety, programy etc. dla ciot, bo będzie to zupełna nowość.


Ok, jedno pytanie - czy jesteś sobie w stanie wmówić, że wolisz facetów niż kobiety?? Czy wydaje Ci się, że dla bycia 'trendy' jakikolwiek, zdrowy na umyśle, heteroseksualista jest w stanie zacząć odczuwać pociąg do swojej płci?
Uprzedzając Twoje kontrargumenty powiem Ci, że homseksualiści zaczęli się pojawiać w normalnym, heteroseksualnym społeczeństwie - nie szli za jakąś tam ku*wa modą, jak to zgrabnie określiłeś. Nie ma w tym nic destrukcyjnego, bo nigdy nie dojdzie do sytuacji, aby hetero zamieniali się w homo, tak po prostu... To jest po prostu z naturalnego, biologicznego i psychicznego punktu widzenia niemożliwe. Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
Lopez 2013-06-05, 23:15
milosciprzyjazn napisał/a:


Ok, jedno pytanie - czy jesteś sobie w stanie wmówić, że wolisz facetów niż kobiety?? Czy wydaje Ci się, że dla bycia 'trendy' jakikolwiek, zdrowy na umyśle, heteroseksualista jest w stanie zacząć odczuwać pociąg do swojej płci?
Uprzedzając Twoje kontrargumenty powiem Ci, że homseksualiści zaczęli się pojawiać w normalnym, heteroseksualnym społeczeństwie - nie szli za jakąś tam ku*wa modą, jak to zgrabnie określiłeś. Nie ma w tym nic destrukcyjnego, bo nigdy nie dojdzie do sytuacji, aby hetero zamieniali się w homo, tak po prostu... To jest po prostu z naturalnego, biologicznego i psychicznego punktu widzenia niemożliwe. Tyle w temacie.



Oczywiście kurwa że bym dał sobie to wmówić gdybym był wychowywany przez rodziców homoseksualnych! Już nie tyle co media, to nawet kwestia towarzystwa prowadzi do tego kim się stajesz.

Poza tym gadacie jak wychowani w Cieplejewie którzy nie byli nigdy w większym mieście gdzie ludzie idą za modą jak zombie. Wystarczy popatrzeć na centrum Krakowa czy Warszawy, coraz więcej zniewieściałych "chłopców" którzy nie są w stanie określić własnej orientacji.

Chciałbym jeszcze powiedzieć, że jeśli mówisz - pedalstwo jest spoko, a potem wspominasz na temat powinności natury i biologii to powinieneś się kopnąć w ryj, jak chcesz mogę Ci pomóc.
Zgłoś
Avatar
milosciprzyjazn 2013-06-05, 23:36 1
Dobra, ostatni post do Ciebie, bo chyba nie ma sensu dyskusja, skoro nie czytasz uważnie tego co się pisze i trzymasz się rozpaczliwie swojego, jak g*wno podeszwy buta.

Cytat:

Oczywiście kurwa że bym dał sobie to wmówić gdybym był wychowywany przez rodziców homoseksualnych!


W takim razie jestem zaniepokojony stabilnością Twojej orientacji, bo to nie jest raczej normalne... Widzisz, to czy dostajesz drągala na widok gołego chłopaka czy gołej dziewczyny nie zależy od tego, co Ci mówią wszyscy, a od tego jak ustawiony jest Twój popęd. Jeżeli nadal nie rozumiesz i uważasz, że można to ot tak po prostu zmienić, proponuję tę samą zasadę, o której napisałeś przypisać do gejów, którzy wychowywani byli przez heteroseksualnych rodziców - wielu na pewno chciało zmienić odmienność swojego dziecka i nagadywali mu by znalazł dziewczynę itd. itp. (a może uważasz, że to nieprawda i każy homon pochodzi z patologicznej albo homoseksualnej rodziny? w takim razie, mało wiesz w temacie...)

Cytat:

Chciałbym jeszcze powiedzieć, że jeśli mówisz - pedalstwo jest spoko


Może jakiś cytat gdzie tak powiedziałem, hmmm?
Cytat:

...a potem wspominasz na temat powinności natury i biologii


W naturze równie wiele jest przypadków zboczenia i dewiacji wśród zwierząt oraz elementów wykraczających poza schematyczny tok. Ale taki już jej 'urok'. Jeżeli chcesz z tym walczyć, to walczysz z wiatrakami, gdyż, jak wspomniałem - nie człowiek stworzył homoseksualizm, ale natura go stworzyła... I w to nie zaprzeczysz, bo inaczej znowu wyjdziesz na idiotę.

Pozdrawiam cały Ciemnogród
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie