18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Sert93 2013-06-05, 20:15 1
Koniec Świata napisał/a:

@HardStyleMusic
@Sert93

Widzę, że z lewicą tak jak z prawica jest podobny problem. Każde jedno ugrupowanie, każdy odłam uważa, że jest najprawdziwsze i jedynie słuszne.



Nic o kim kto jest prawdziwy, a kto nie nie pisałem. Jedno jest pewne, dziewczyny znam z akcji typowo ideologicznych, nie gospodarczych. I są to akcje czysto patriotyczne.
Cóż prawda ma to do siebie, że jest jedna, i tak naprawdę nie leży po środku.

Koniec Świata napisał/a:

@HardStyleMusicZ lewicy to ja najbardziej lubię anarchistów, chociaż sam nie jestem jednym z nich. Z prawicy to jakoś ostatnio ciężko jest lubić kogokolwiek, chociaż w wyborach głosowałem na to co w Polsce jest prawicą (nie będę wnikał czy najprawdziwszą).



Przyznam, że masz ładnie odjebane poglądy... a raczej ich nie masz sympatyzując od prawa do lewa. Współczuję.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-06-05, 20:15
@NINJA69

Ależ jesteś groźny. Znajdź nasze dane i zamorduj nas razem ze Stryjkiem aka "kosa w plecy". Odkąd posiadam dostęp do internetu narobiłem sobie tylu wrogów wyrażaniem swoich opinii na każdy temat, że juz danwo powinienem się rozkładać w jakimś lesie z kaktusem w dupie.

Morderczy Ninja atakuje.
Zgłoś
Avatar
Lopez 2013-06-05, 20:15 4
Lewaki to debile, większość nie lubi prawicy głównie za Kaczyniaka i katoli oraz ciąglę się łudzą że palikot da im legalną trawę.
Jednak kutasom, maturzystom i nowobogackim pedałom z lewicy można dużo więcej wypomnieć, pierdolone zdemoralizowane zwierzęta.

ogólnie to chuj wam w dupę
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-06-05, 20:19 1
Sert93 napisał/a:


Przyznam, że masz ładnie odjebane poglądy... a raczej ich nie masz sympatyzując od prawa do lewa. Współczuję.



A jest tak dlatego, że ja odróżniam rzeczywistość od oczekiwań.

Lopez napisał/a:

Lewaki to debile, większość nie lubi prawicy głównie za Kaczyniaka i katoli oraz ciąglę się łudzą że palikot da im legalną trawę.
Jednak kutasom, maturzystom i nowobogackim pedałom z lewicy można dużo więcej wypomnieć, pierdolone zdemoralizowane zwierzęta.

ogólnie to chuj wam w dupę



Tak mówi polski patriota.

Zgłoś
Avatar
Spedi 2013-06-05, 20:19 1
jak ten typek na drugim zdjeciu zrobil se takie zwisajace cyce :O
Zgłoś
Avatar
staruchazpalcemwd 2013-06-05, 20:24
A tam pierdolicie, mnie bardziej interesuje pani po lewej z pierwszego zdjęcia. Gdzie taką koszulkę kupić?
Zgłoś
Avatar
Pokh 2013-06-05, 20:25 2
Koniec Swiata ="Odkąd posiadam dostęp do internetu narobiłem sobie tylu wrogów wyrażaniem swoich opinii na każdy temat..."

no to brawo internetowy chuliganie wlasnie to jest lewactwo, internet to ich pole do popisu, bo rzeczywistosc jest dla nich bolesna. poprawil mi humor, walczacy przez internet hahaha
Zgłoś
Avatar
NINJA69 2013-06-05, 20:25 2
@Spedi

właśnie nikt nie wie jak ' Koniec Świata ' to zrobił

Chłopie, jak ci się nie podoba w tym kraju to na co jeszcze czekasz ? pakuj się już dziś i spierd**** daleko. Najlepiej do ciapatych, oni cie już nauczą pokory z tasakiem przy szyi. Ewentualnie bardzo dobry Wujek Adi wyjebał pół twojej żydowskiej familii

Nie ma nawet co z tobą dyskutować, niech ci lepiej jajeczka dobrze meszkiem obrosną bo póki co to jesteś łomotany ostro.
Zgłoś
Avatar
mazin 2013-06-05, 20:27 4
Czytam, czytam i czasem włos mi się jeży, czasem się uśmiecham...
Naród, to coś więcej, niż wspólnota mieszkaniowa. To współdzielenie WARTOŚCI, pomimo drobniejszych różnic i podziałów. Ale nie można współdzielić wartości z kimś, kto ich nie ma, albo stoją one w sprzeczności z naszymi. Proste, prawda?
Podział na lewicę i prawicę w naszym kraju jest dyskusyjny, gdy prawicowy (ponoć) rząd podnosi podatki, przywódca prawicowej opozycji głosi socjalistyczne hasła, a ci, nazywający się lewicą, żrą kawior chochlami.
To tylko etykietki, przyklejone na chybił-trafił, żeby zidentyfikować z grubsza i namówić do głosowania.

Polacy i polscy obywatele mają różne poglądy i nie za sprawą Kaczyńskiego, Tuska czy innego przywódcy partyjnego. Różnice wynikają z prostego rozróżnienia - ktoś używa mózgu i drapie, szuka, docieka i próbuje zrozumieć - wtedy najczęściej wie, co dzieje się z tym krajem - albo używa miejsca po mózgu, łyka jak pelikan wszystko, co mu się nawinie w mainstreamowych mediach, a czyta tylko skład domestosa podczas defekacji - i wtedy jest zwolennikiem aborcji, ogólnodostępnego zioła, pedalskich małżeństw, wrogiem kościoła i już robi ściepę na żydowskie "odszkodowania".

Nie, koszulka naprawdę nie czyni patrioty ani lewaka. Ale po koszulce z Che Guevarą czy młotem i sierpem po prostu łatwiej rozpoznać idiotę.
Zgłoś
Avatar
Sert93 2013-06-05, 20:29 1
Koniec Świata napisał/a:



A jest tak dlatego, że ja odróżniam rzeczywistość od oczekiwań.



Ktoś tutaj jest mocno zapatrzony w siebie.
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-06-05, 20:33 2
Sie rzucili na lewicę jak na "chlep" A ja powiem, że każda frakcja ma dobre i złe pomysły i pisanie wywodów jaka to jedna strona jest zła, a druga poprawna nie ma "sęsu".
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-06-05, 20:35
Pokh napisał/a:

Koniec Swiata ="Odkąd posiadam dostęp do internetu narobiłem sobie tylu wrogów wyrażaniem swoich opinii na każdy temat..."

no to brawo internetowy chuliganie wlasnie to jest lewactwo, internet to ich pole do popisu, bo rzeczywistosc jest dla nich bolesna. poprawil mi humor, walczacy przez internet hahaha



Po prostu mam tyle szczęścia, że w realnym świecie nikt nie wyzywał mnie od lewaków, Żydów, pedałów, zdrajców, komuchów, esbeków, ubeków, morderców. itd. ani nikt mi nie groził.

@NINJA69

Tak się składa, że nie mam Żydów w rodzinie i nic nie wiem o żydowskich przodkach. Nikt w mojej rodzinie nie należał do PZPR, NKWD, nie mordował Polaków, ani ni defekował na polską flagę. Po prostu śmieszy mnie ten wasz posrany patriotyzm w gębie i polowanie na wrogów narodu.

Zabawne jest to, że szczeka na mnie ledwo pełnoletnie gówno z jakimś logiem piłkarskim w awatarze i mówi, że jeszcze mi włosy na jajach nie wyrosły. Ach ci przyszli maturzyści i ich służba ojczyźnie.
Zgłoś
Avatar
Cryan 2013-06-05, 20:49 2
@Koniec Świata - to, że dodasz do co drugiej wypowiedzi gif/obrazek/filmik nie uczyni jej bardziej merytoryczną. Już pierwszym komentarzem pokazałeś swój poziom. Nie muszę przytaczać tych postaci jeszcze raz, bo już to zostało uczynione w komentarzach wyżej.

Jechanie argumentum ad personam też dużo tutaj nie poprawi. Chyba, że szukasz poklasku wśród gimbusiarni.

Suma-sumarum wolę mieć problem z ludźmi, którzy uważają się za patriotów, niż z ludźmi którzy problem gwałtu próbują omówić w "marszu szmat", które to określenie raczej nie pasuje do obrony osób zgwałconych.

Bawcie się dalej w gównoburzę, tylko potem foteliki posprzątajcie chłopaki.
Zgłoś
Avatar
NINJA69 2013-06-05, 21:05 1
Koniec Świata napisał/a:



Po prostu mam tyle szczęścia, że w realnym świecie nikt nie wyzywał mnie od lewaków, Żydów, pedałów, zdrajców, komuchów, esbeków, ubeków, morderców. itd. ani nikt mi nie groził.

@NINJA69

Tak się składa, że nie mam Żydów w rodzinie i nic nie wiem o żydowskich przodkach. Nikt w mojej rodzinie nie należał do PZPR, NKWD, nie mordował Polaków, ani ni defekował na polską flagę. Po prostu śmieszy mnie ten wasz posrany patriotyzm w gębie i polowanie na wrogów narodu.

Zabawne jest to, że szczeka na mnie ledwo pełnoletnie gówno z jakimś logiem piłkarskim w awatarze i mówi, że jeszcze mi włosy na jajach nie wyrosły. Ach ci przyszli maturzyści i ich służba ojczyźnie.



Ktoś powiedział że jestem patriotą ?

Mam w sobie cechy patriotyzmu, nacjonalizmu.
Aczkolwiek wole być faszystą narodu Polskiego. Jeżeli zrozumiesz o czym mowa. I nikt nie będzie mówić mi czy mam być za czy przeciw czemuś, w co mam wierzyć itp. Patrząc na to co się dzieje dookoła i jak widzę że "lewactwo" chce zainicjować w to aby w naszym kraju a najlepiej na świecie zalegalizować związki homopartnerkie to od razu wole stanąć po stronie prawicy i wole być patriotą nie sądzisz ? Może wszyscy od dziś zostańmy jeb** gejami i lesbami a dzieci się w hogwarcie wyczarują do chuja wafla
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-06-05, 21:06 3
@Cryan

Tak się składa, że akurat korzystam z dobrodziejstw internetu. Jednym z nich jest między innymi dodawanie do wypowiedzi śmiesznych obrazków, filmików i animacji. To nie jest telegraf.

Argumentum ad personam jest czymś normalnym na Sadolu. Jako lewak, komunista, pedał, złodziej, karierowicz, esbek, ubek, czerwona kurwa i szmata mogę powiedzieć coś na ten temat.

Ja wolę nie mieć problemów z ludźmi. Jakoś nigdy żaden pedał, feministka z obwisłymi cycami, złowieszczy lewak mnie nie atakował. To ciekawe, bo przecież te własnie osoby to ponoć największe zło, które chce nas zniszczyć. Przecież pokazywaniem cycków, wymachiwaniem gumowymi kutasami oraz koszulką z Che nie mozna nikogo zabić. No ale zawsze mogę się mylić.

@NINJA69

Po zalegalizowaniu tych strasznych rzeczy automatycznie stanę się pedałem, feministką i będę chodził po ulicy ubrany jak "gimp" z kałczukowym kutasem na czole.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie