18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
HardStyleMusic 2013-06-05, 19:39 1
Koniec Świata napisał/a:



Jak kiedyś ogromna asteroida pierdolnie w ziemię to nie będzie już prawusów, lewusów, ale będzie za to święty spokój.



A jakby babka miała wąsy to, by dziadkiem była... oh, w8
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-06-05, 19:40 2
Prawica bedzie wojowac z lewica, do czasu kiedy wreszcie upadnie socjalistyczny tok myslenia. Podam to na przykladzie szkoly. Wszyscy jestesmy ksztalceni na tych samych zasadach, tak samo, bez wyrozniania, bez urozmaicen, tak samo bez ambicji. Ci ktorym to sie nie podoba sie buntuja, przeciwko nim wystepuja ci ktorzy widza swiat inaczej. I tak bedzie w kazdej dziedzinie, dopuki bedziemy zyli wg jakiegos wzorca... Gdyby istnialy szkoly nauczajace zgodnie z marksowskim wzorcem i szkoly smithsowskie, chrzescijanskie czy liberalne, kazdy mialby wolny wybor gdzie sie chce ksztalcic. I nikt by nie protestowal, tylko szedl tam gdzie uwaza.
Ludziom nie potrzeba pomocy z zewnatrz, szczegolnie Polakom. Wystarczy dac swobode dzialan, a ludzie sami sobie stworza maly raj. Uwierzmy we wlasne mozliwosci i poprzyjmy idee wolnego rynku idee gloszona przez Korwina! Warto walczyc o stworzenie wolnego rynku, bez chorych ograniczen. I wtedy ucichnie spor miedzy prawica a lewica, bo kazdy w tym czasie zajmie sie budowaniem lepszego jutra!
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-06-05, 19:43 2
szer.Lucjan napisał/a:

koniec świata

ile płacą ci lewaki za spamowanie ich czerwonych pogladów na sadolu?





Tylko tyle. Jak zapłacisz więcej to będę spamował tych złowieszczych lewaków. Pewnie wiele nie zarobię...
Zgłoś
Avatar
Sert93 2013-06-05, 19:48 5
Koniec Świata napisał/a:

@Sert93

Nie uważam, żeby jakieś antymanifestacje przeciwko lewicy to był patriotyzm. To jest raczej zacietrzewienie i tylko dzieli Polaków. Dla mnie patriotą będzie ten kto nas połączy. Skad w ogóle wziął się pogląd, że osoba o lewicowych poglądach nie może być patriotą?

Obrazek



Lewica ≠ Lewactwo, chociaż dzisiejsza polska lewica związana jest praktycznie wszędzie stricte z komuną, albo jest typowo anarchistyczna. Prawdziwe lewicowe ugrupowania zrzeszają naprawdę garstkę ludzi w dzisiejszych czasach. Także w sumie ciężko nazwać dzisiejszą lewice lewicą, zdecydowanie bliżej im do lewactwa. Dlatego nie mogą być patriotami. Prawdziwą lewicą był np.: PPS w 20-sto leciu międzywojennym. Podaj mi przykład patrioty lewicowego, którego wszyscy znamy z dzisiejszych czasów.

Tematu lewaków nie będę rozwijał, chyba każdy się orientuje, homopropaganda, feminizm, aborcja i często odwoływanie się do podstaw komunizmu, ich nic nie uratuje, totalnie zdemoralizowane jednostki, które najchętniej mieszkałby na squacie i utrzymywały sie za państwowe pieniądze.
Zgłoś
Avatar
HardStyleMusic 2013-06-05, 19:49 1
Koniec Świata napisał/a:


Jak zapłacisz więcej to będę spamował tych złowieszczych lewaków. Pewnie wiele nie zarobię...



I Ty walczysz z głupotą?

Są rzeczy cenniejsze niż pieniądze, ale widocznie trzeba być "prawakiem", by na to zwrócić uwagę.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-06-05, 19:52
@HardStyleMusic

Tak, walczę z głupotą. Trzeba być smutnym prawakiem, żeby nie zauwazyć oczywistej ironii.

@Sert93

Widzę, że z lewicą tak jak z prawica jest podobny problem. Każde jedno ugrupowanie, każdy odłam uważa, że jest najprawdziwsze i jedynie słuszne.

Z lewicy to ja najbardziej lubię anarchistów, chociaż sam nie jestem jednym z nich. Z prawicy to jakoś ostatnio ciężko jest lubić kogokolwiek, chociaż w wyborach głosowałem na to co w Polsce jest prawicą (nie będę wnikał czy najprawdziwszą).
Zgłoś
Avatar
Nathaniel_Demerest 2013-06-05, 19:59 1
Koniec Świata napisał/a:



Ja nie walczę z prawicą. Ja walczę z głupotą, a to że akurat prawica i głupota się często pokrywają to temat na kolejną dyskusję.



I ty jeszcze samobójstwa nie popełniłeś?!
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-06-05, 20:03
Nathaniel_Demerest napisał/a:



I ty jeszcze samobójstwa nie popełniłeś?!



Chyba za bradzo lubię życie, chociaż nie należę do największych życiowych optymistów.
Zgłoś
Avatar
donRafael 2013-06-05, 20:03 1
Typowa medialna manipulacja. Możecie wjeżdżać na TVN i Wybiórczą i zarzucać im przekręcanie info, ale sami kurwa lepsi nie jesteście. Tyle ode mnie.
Zgłoś
Avatar
Jarrt 2013-06-05, 20:03 1
HardStyleMusic napisał/a:


Są rzeczy cenniejsze niż pieniądze, ale widocznie trzeba być "prawakiem", by na to zwrócić uwagę.



Tak tak tak. Bóg, honor, ojczyzna i inne pierdolenie.
Zgłoś
Avatar
PustySocho 2013-06-05, 20:05
opossun napisał/a:

aż taka stara nie jest ...
pytam się JAK można mieć tak cyce obwisłe... jeszcze trochę a do pępka dosięgną ...


Jedyne cycki jakie ty w życiu widziałeś to te z rozszerzeniem .avi/.jpg
Zgłoś
Avatar
g................1 2013-06-05, 20:10
"Co wybieracie?"
Panią w koszulce po lewo. Pikna.
Zgłoś
Avatar
NINJA69 2013-06-05, 20:12 1
Koniec Świata i Loaloa
to 2 największe pier******* trolle lewackie z tego forum, tak mnie już wkurwiacie że chętnie zlecę pewną robótkę znajomkowi, wyszukania waszych nędznych danych osobowych sprawdzimy czy dalej będziecie tak ćwierkaćna tym sadolu. Jak wam się tu nie podoba to oficjalnie : wypier******. Dwie nędzne parówy zarejestrowane w 2012 roku, zrobili tu sobie konto bo widać że życie ich bije i muszą odreagować. Zbanuj ich tu ktoś w końcu bo to zaczyna się robić siedlisko debili. Pewnie połowa tych filmików na hardzie z wkładaniem marchewek, drutów i innych prętów w kutasa należy do tych 2 osobników.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-06-05, 20:12
PustySocho napisał/a:


Jedyne cycki jakie ty w życiu widziałeś to te z rozszerzeniem .avi/.jpg



opossun to akurat kobieta. Widziała cycki w lustrze. I kutasa też.
Zgłoś
Avatar
Jarrt 2013-06-05, 20:13
NINJA69 napisał/a:

Koniec Świata i Loaloa
to 2 największe pier******* trolle lewackie z tego forum, tak mnie już wkurwiacie że chętnie zlecę pewną robótkę znajomkowi, wyszukania waszych nędznych danych osobowych sprawdzimy czy dalej będziecie tak ćwierkaćna tym sadolu..



Kierowca będzie bił brawo?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie