18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
K................a 2013-06-05, 18:53 3
@Pokh

Widzę, że znasz historię tylko tak jak potrafisz ją ogarnąć swoim małym rozumkiem. Akurat Rzeczpospolita była potęgą w czasie kiedy była jednocześnie róznorodna, a powszechna wolność i tolerancja były celebrowane. Nic o mnie nie wiesz, więc przestań pierdolić, że ja niszczę ten kraj, bo to jest głupie i żałosne.

@Dziki Wonsz

Musisz robić to co karze ci najbardziej prawicowa prawica narodowo-wyzwoleńcza to wtedy będziesz dobrym Polakiem i najczystszym patriotą. ]

Najlepiej głoś jakieś faszyzujące poglądy, dziel Polaków na lewaków i patriotów, wyzywaj ludzi na Woodstocku od brudasów, pluj na pedałów, a jak nie kochasz życia to idź do najbliższej katedry i strzel sobie w łeb. Prawica uważa, że patriotyzm może być celebreowany na różne sposoby, czyli tak jak oni to robią. Udział w jakichś zamieszkach i bycie kopniętym w twarz przez policję też jest dobrym krokiem stronę prawdziwego patriotyzmu. A jak uda ci się zdobyć jakąś broń i amunicję to zabij trochę swoich rodaków w imię walki z islamem. Niech twoim mottem będą słowa Korwina: "Celem życia nie jest przeżycie".

Zgłoś
Avatar
herbalix 2013-06-05, 19:05
te z pierwszej fotki może i ładniejsze, ale w przeciwieństwie do tych drugich pewnie nie biorą w dupę.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-06-05, 19:07 1
herbalix napisał/a:

te z pierwszej fotki może i ładniejsze, ale w przeciwieństwie do tych drugich pewnie nie biorą w dupę.



Biorą w dupę od ciapatego na plażach Egiptu.
Zgłoś
Avatar
Pokh 2013-06-05, 19:08 2
@Koniec Swiata
Czyli wedlug ciebie powszechna wolnosc i tolerancja nie istnieja? Alez uciemiezony musisz byc mezu stanu, stesknionym za Rzeczpospolita roznorodna haha nie chce cie pytac w ktorym wieku to bylo, po co masz zagladac na strone wujka gogla z takim zapytaniem. Tolerancja zawsze byla, jest i bedzie. Nie jestem radykalem.
Dewiacje, geje walczacy o mozliwosc wychowywania dzieci, inne nacje chcace narzucac swoj system religijny/wyznaniowy nigdy nie beda mialy poparcia! Tu jest Polska, a jesli chcesz lapac swojego chlopaczka za raczke, chcesz nosic koszulki swojego pedorockowego zespolu czy chodzic po ulicy w turbanie, z dywanikiem w reku i modlic sie na nim 5 razy dziennie, pewnie rob to, tylko nie epatuj tym i nie kaz innym na to patrzec.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-06-05, 19:14 1
@Pokh

Wystarczy poczytać trochę postów na Sadisticu, że tolerancji nie ma aż tak wiele. Jest za to dużo ujadania na wszystkich i wszytko, oraz wieszczenie upadku cywilizacji, do którego ma dojść przez takich, śmakich i owakich...
Zgłoś
Avatar
najob 2013-06-05, 19:20
ale matol pewnie te cycodsloniete ruchaja sie predzej ale autorowi raczej to tak czy siak nie grozi
Zgłoś
Avatar
Pokh 2013-06-05, 19:23 2
@ Koniec

ja wyczerpalem temat, bo jesli uwazasz ze, cytuje siebie, "dewiacje, geje walczacy o mozliwosc wychowywania dzieci, inne nacje chcace narzucac swoj system religijny/wyznaniowy" nie spowoduja w mniejszym czy wiekszym stopniu upadku kultury/tozsamosci naszej cywilizacji to dla mnie koniec tematu. gratuluje braku mozgu. bez pozdrowien kobieto bez przekonan
Zgłoś
Avatar
Nathaniel_Demerest 2013-06-05, 19:23 6
Koniec Świata napisał/a:

Kup koszulkę, zostań patriotą. Pokaż cyce, zostań lewakiem. Logika Mietka spod budki z piwem.

Obrazek



Powoli teraz:
Cytat:

Panie z pierwszego zdjęcia to uczestniczki protestu przeciwko sprzedaży koszulek z sierpem i młotem.
wpolityce.pl/wydar...i-totalitaryzmu



Drugie zdjęcie przedstawia tak zwany "Marszu Szmat". Wiadomo kto przyklaskiwał temu marszowi. Ba, nawet ten ktoś chce ukarać Pawłowicz za wypowiedzieć o tym marszu.

polskieradio.pl/5/3/Artykul/850206,Krystyna-Pawlowicz-ostro-o-Marszu-S...

Posumujmy może. Osoby przedstawione na zdjęciach, są jak najbardziej godne określenia. Zwłaszcza dziewczyny z pierwszego zdjęcia, które propagują patriotyzm i walczą ze znakami komunistów.

Ale po co ja to piszę, skoro banda idiotów i tak zpiwkuje tego kredyta, bo w końcu jest ich godnym reprezentantem intelektualny.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-06-05, 19:29 3
Nathaniel_Demerest to patriota dzięki któremu Polska urośnie w siłę a ludziom będzie się żyło dostatniej. Musicie tylko tak jak on obnażyć pedalski spisek i potępić bandę 20 dziwnych feministek z obwisłymi cyckami.

Zgłoś
Avatar
Pokh 2013-06-05, 19:32 3
niedlugo beda pisac o tobie w superexpresie "Mezny chlop walczy z prawica na zdjecia". koks haha
Zgłoś
Avatar
HardStyleMusic 2013-06-05, 19:35 1
Pokh napisał/a:

niedlugo beda pisac o tobie w superexpresie "Mezny chlop walczy z prawica na zdjecia". koks haha



Specjalnie się zalogowałem teraz, by napisać, że lewusy potrafią napierać tylko z hipsterskimi obrazkami. Jak ktoś kiedyś napadnie na Polskę, to na równi z wrogiem, będą umierać wszelkie lewusy. Więc śmiejcie się i twórzcie sobie dalej obrazki.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-06-05, 19:35
Pokh napisał/a:

niedlugo beda pisac o tobie w superexpresie "Mezny chlop walczy z prawica na zdjecia". koks haha



Ja nie walczę z prawicą. Ja walczę z głupotą, a to że akurat prawica i głupota się często pokrywają to temat na kolejną dyskusję.
Zgłoś
Avatar
HardStyleMusic 2013-06-05, 19:36 1
Koniec Świata napisał/a:



Ja nie walczę z prawicą. Ja walczę z głupotą, a to że akurat prawica i głupota się często pokrywają to temat na kolejną dyskusję.



Walczysz z głupotą? Ktoś Cię wyznaczył do tego czy Ty sam? Jakie masz kompetencje w tej kwestii?
Bo lepiej w takim razie zacznij od siebie.
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-06-05, 19:36 3
koniec świata

ile płacą ci lewaki za spamowanie ich czerwonych pogladów na sadolu?
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-06-05, 19:38
HardStyleMusic napisał/a:



Specjalnie się zalogowałem teraz, by napisać, że lewusy potrafią napierać tylko z hipsterskimi obrazkami. Jak ktoś kiedyś napadnie na Polskę, to na równi z wrogiem, będą umierać wszelkie lewusy. Więc śmiejcie się i twórzcie sobie dalej obrazki.



Jak kiedyś ogromna asteroida pierdolnie w ziemię to nie będzie już prawusów, lewusów, ale będzie za to święty spokój.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie