18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
LICH0 2013-06-05, 18:09
Nie trzeba orlego wzroku żeby dostrzec różnice ^^
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-06-05, 18:14 7
@Loaloa

W sumie po co komu koszulka z jakimikolwiek symbolami ideologicznymi? Jaki jest cel obnoszenia się z wielkim patriotyzmem, albo zamiłowaniem do socjalizmu, rewolucji itp? Ja wolę nosić koszulkę z zespołem, który lubię i nie czuję potrzeby chodzenia na jakieś pojebane manifestacje. Jestem za tym, żeby uwolnić te symbole i żeby każdy mógł sobie nosić koszulkę z sierpem i młotem, swastyką, czy z kutasem. Wolność to wolność, a jak ktoś za to dostanie wpierdol od jakichś nawiedzonych kiboli czy antifowców to już jego problem.
Zgłoś
Avatar
Sert93 2013-06-05, 18:17 8
Koniec Świata napisał/a:

Kup koszulkę, zostań patriotą. Pokaż cyce, zostań lewakiem. Logika Mietka spod budki z piwem.

Obrazek



Jeszcze żebyś się orientował w ilu akcjach te dziewczyny brały udział

Spotkanie Palikota w Szczecinie <-- było o tym głośno jakiś czas temu, poszukaj.

I wiele, wiele innych, a raczej wszystkie patriotyczne imprezy i antylewackie w okolicach Szczecina i część w Warszawie.

Zresztą masz link do artykułu, a bredzisz jak by chodziło tylko o zdjęcie.

Pozdrawiam, sama koszulka nie czyni Cię patriotą, czynią Cię nim czyny. CWP
Zgłoś
Avatar
Pan_Prokurator 2013-06-05, 18:18 4
Jebać lewaków!
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-06-05, 18:24 12
@Sert93

Nie uważam, żeby jakieś antymanifestacje przeciwko lewicy to był patriotyzm. To jest raczej zacietrzewienie i tylko dzieli Polaków. Dla mnie patriotą będzie ten kto nas połączy. Skad w ogóle wziął się pogląd, że osoba o lewicowych poglądach nie może być patriotą?

Zgłoś
Avatar
o................n 2013-06-05, 18:25
A jak kto jak ja ma w pokoju flagę Związku i flagę Polski? To znaczy, że jestem w centrum?
Zgłoś
Avatar
Jarrt 2013-06-05, 18:26
Koniec Świata napisał/a:

@Sert93
Skad w ogóle wziął się pogląd, że osoba o lewicowych poglądach nie może być patriotą?



Z internetu
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-06-05, 18:26 1
@Sert93:

Więcej

daj

tych

akapitów,

Kurwa!

Zgłoś
Avatar
K................a 2013-06-05, 18:29 1
DUST DEVIL napisał/a:

A jak kto jak ja ma w pokoju flagę Związku i flagę Polski? To znaczy, że jestem w centrum?



Po prostu masz oryginalne hobby, kolekcjonujesz flagi i na razie masz tylko dwie.
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-06-05, 18:33 1
Koniec Świata napisał/a:

Kup koszulkę, zostań patriotą. Pokaż cyce, zostań lewakiem. Logika Mietka spod budki z piwem.

Obrazek



Patriotyzm może objawiać się na rózne sposoby... np. pokazywanie swoich poglądów symbolami chociażby na koszulkach...

To samo tyczy się lewactwa. Nie przypominam sobie, żeby prawicowcy czy patrioci łazili z cycami na wierzchu po ulicach warszawy.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-06-05, 18:37
@szer.Lucjan

W takim razie trudniej jest zostać lewakiem niż patriotą. Kupię sobie jakąś koszulkę z orłem, "Poland first to fight" albo logiem PiS i tez będę mógł być w chuj dumnym patriotą.
Zgłoś
Avatar
Pokh 2013-06-05, 18:42 4
@Koniec Swiata

Wlasnie przez takich jak ty ten kraj, ogolnie swiat upada. Zero zasad, poszanowania historii(szczegolnie tak pieknej i bolesnej jak Nasza!). Najpewniej pozwolilbys swojej kobiecie zostac wyru**ana przez araba, ktory przyjechal do Twojego kraju w koszulce ukazujacej allaha kamieniujacego chrzescijan, bo przeciez jestes za uwolnieniem symboli a ze czerwoni z pewnoscia zabijali/torturowali/przesladowali twoich przodkow spod znaku sierpa i mlota to ciebie pewnie nie interesuje. Bo koszulka z ulubionym zespolem i misio do poduszki to to czego ty jako wolny czlowiek pragniesz.

P.S. Dlaczego lewak nie moze byc patriota?? Bo rozowe, czerwone i tolerancja to cos co zabija tozsamosc i historie.
Zgłoś
Avatar
Dziki Wonsz 2013-06-05, 18:42 2
Takie pytanie do prawicy i lewicy z mojej strony. Czy jeśli nie mam nic do homoseksualizmu, popieram aborcję (w większości wypadków) i w ogóle jestem taki ,,lewacki" to mogę być patriotą?
Serio, dręczy mnie to już od jakiegoś czasu :/
Zgłoś
Avatar
Pokh 2013-06-05, 18:44 1
Odpowiadam Ci dziki wonszu: NIE
Zgłoś
Avatar
Jarrt 2013-06-05, 18:49
Pan_Prokurator napisał/a:

Jebać lewaków!


Jebać prawaków!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie