18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Quovadis 2013-10-11, 0:52 2
Kościół to ostatnia ostoja nadziei przed ciapatymi i muslimami. Więc reasumując lubisz kozy?
Zgłoś
Avatar
mefiek 2013-10-11, 0:55 5
@up
Lubisz dzieci?
Zgłoś
Avatar
Quovadis 2013-10-11, 1:02
Czyli moda na anty islam i całą resztą z tym związanym już nie jest na topie :<
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-10-11, 1:05 3
Tak. Za to suche kawały w stylu "Ciapaty rucha kozę" to ubaw po pachy i walenie konia z zachwytu...
Zgłoś
Avatar
mi6chal 2013-10-11, 1:11 12
Jan Paweł II to wspaniała postać i nie trzeba być osobą wierzącą, żeby mieć szacunek do jego osoby. Jeżeli ktoś tego nie rozumie to musi być naprawdę ograniczoną osobą bo wybaczcie, ale wybór nie kończy się na jestem za lub przeciw.
Zgłoś
Avatar
Nemtor 2013-10-11, 1:18 6
Wy jebane lewaki, co jak co ale nie wmówicie mi złej rzeczy o Karolu.
Chuj wam w dupe!
Zgłoś
Avatar
mefiek 2013-10-11, 1:23 4
@up
Nie był wcale takim dobrym człowiekiem, jedyna pozytywna rzecz jaką o nim słyszałem, to że był dobry w łóżku.
Zgłoś
Avatar
rawpanic 2013-10-11, 1:28 8
chronil pedofilow, pral brudne pieniadze wloskiej mafii, popiera poludniowo-amerykanskie dyktatury ale chuj... papiez to papiez...

Nemtor napisał/a:

Wy jebane lewaki, co jak co ale nie wmówicie mi złej rzeczy o Karolu.
Chuj wam w dupe!



zyj sobie dalej w swiecie fantazji...
Zgłoś
Avatar
bono516 2013-10-11, 1:33 2
każdy jest człowiekiem ale na tematy religii dajcie choćby kurwa 10 litrów dobrej gorzały kilka zajebistych bronków 3 kule i można gadać nawet do rana bo spinacie się kurwa o obrazek papieża . Jak macie dostęp do egzekucji 2 koziojebców chyba że mama nie wyraziła wam zgody na utworzenie konta do harda hahahah
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-10-11, 1:39 22


Ty Janie Pawle...
Zgłoś
Avatar
Megatr0n 2013-10-11, 1:47 7
rawpanic napisał/a:

chronil pedofilow, pral brudne pieniadze wloskiej mafii, popiera poludniowo-amerykanskie dyktatury ale chuj... papiez to papiez...


Pic, dokuments or didn't happen.

I do całej reszty kretynów, jesteście Polakami to jest takie KURWA niepisane prawo.
Papieża Polaka się nie obraża.
Zgłoś
Avatar
pepsiopc 2013-10-11, 1:56 3
Niewiem jak można się zgadzać z tą uszatą czerwoną kurwą, która wydawawała wyroki na polaków. Trzeba być naprawde popierdolonym i pomijam tu kwestie zwiazane z papieżem...
Zgłoś
Avatar
Admin_RedTube 2013-10-11, 1:59 7
Kurwa ale wy dziwni jesteście wszyscy, dosłownie z góry do dołu.
Po chuj to w ogóle się tym wszystkim przejmować? Najbardziej nie rozumiem wszystkich niewierzących którzy tak usilnie starają się wszystkich przekonać że to czy tamto...ja jebie, przecież co wam do tego kto sobie w co wierzy. Jak dla mnie to sobie możecie wierzyć w chuj go wie co i mam to daaaaleko w dupie. Kuuurwa, to jest sadistic a nie jakiś portal ateistyczny czy chuj go wie co jeszcze...
Jak ktoś was pukał w dupsko to nie wylewajcie tutaj swych łez dodając jakieś zjebane obrazki.
Zgłoś
Avatar
isotop 2013-10-11, 2:08 7
@Megatr0n Mhm i co jeszcze kochanie? Nie dyskutować o życiu i poczynaniach JP2, nie dyskutować o słuszności i skutkach powstania warszawskiego, nie dyskutować o tym, tamtym, sramtym... innymi słowy "nie pyskować!". Wy i ta wasza jedyna słuszna linia, jaśnie oświeceni mędrcy, na wszystko macie prostą odpowiedź, cały świat jest czarno-biały, bez problemu rozróżniacie dobro od zła i wszystko co powiecie ma być z założenia słuszne. A właśnie kurwa, że nie.

Tak się składa, że "najsłynniejszy Polak" ma na swoim koncie masę niezbyt chwalebnych uczynków, począwszy właśnie od zamiatania pod dywan problemu pedofilii w kościele, poprzez kampanie w Afryce skutkujące wzrostem zarażeń wirusem HIV, a skończywszy na kanonizowaniu zbrodniarzy wojennych z Chorwacji. Świętoszek jak ja pierdolę. A teraz jeszcze zrobią z niego świętego... tylko nie zalejcie sadistica spermą jak będziecie tryskać z podniety, że JP2 jest już oficjalnie z przedrostkiem "św.".
Zgłoś
Avatar
LikeThis 2013-10-11, 2:31 1
Co jak co ale od Jana Pawła II się odpierdol!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie