18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
Ghostface 2013-10-11, 3:07 6
Ja nie rozumiem tylko jednej rzeczy. Chciałbym, żeby mi ktoś to dosłownie wytłumaczył, nie pierdoląc jak poprzednicy wyżej, bo nic z tego nie wynika. Dlaczego JPII jest tak mocno czczony przez Nasz naród? Dlaczego jakiekolwiek słowa krytyki, obelgi spotykają się od razu z taką agresją i wielkim bólem dupy? Nie potrafię zrozumieć tego fenomenu i niech mi jakiś obrońca go dosłownie wytłumaczy. Poza tym, że był Polakiem... to co jeszcze? Rozumiem dumę z PW, rozumiem dumę z postawy na IIWŚ, rozumiem oddanie za Nasz kraj, ale dlaczego, przy każdym temacie, który w jakikolwiek sposób narusza JPII, odzywa się stado znawców, pierdoląc "Wara od Papieża", "Czcij go, bo to Polak", "Jak go nie wielbisz to jesteś kurwa". Argumenty, proszę o argumenty.
Zgłoś
Avatar
canabisss 2013-10-11, 3:14
to jest zenujace nie widze w tym nic smiesznego kretynie
Zgłoś
Avatar
rawpanic 2013-10-11, 3:25 7
Megatr0n napisał/a:


Pic, dokuments or didn't happen.

I do całej reszty kretynów, jesteście Polakami to jest takie KURWA niepisane prawo.
Papieża Polaka się nie obraża.


masz to jest kurwa pic z Pinochet
pl.wikipedia.org/wiki/Augusto_Pinochet

jak tylko zostal papiezem dal oficjalna prokure opus dei
pl.wikipedia.org/wiki/Opus_Dei

nominowal marcinkusa jako szefa banku watykanskiego

kryl dziwisza, ktory kryl pedofilow-ksiezy,
wicej mi sie nie chce pisac. happy?
Zgłoś
Avatar
Birkut 2013-10-11, 4:18
@up A może zajmiesz się tropieniem pedofilii i "złych uczynków" w innych religiach (które zagrażają bezpieczeństwu świata)? Co?! Czy boisz się, że prawda Ci tak dupę zatka, że się obsrasz po uszy? Polecam postudiować trochę na temat pedofilii w szkołach rabinistycznych i ruchaniu przez muzułmanów młodych (dolną granicę ciężko ustalić) dziewczynek (może i chłopców). Co? Nie jestem wierzący, ale wkurwia mnie jak ktoś najeżdża na KK tylko dlatego że musiał chodzić na roraty i do spowiedzi bo go mama zmuszła. Skupcie się wszyscy "antyklerykałowie" (po komunii i po bierzmowaniu) na tym co zagraża łacińskiej cywilizacji i co się napradę wyprawia w świecie. Jeśly Wasze myślenie nie wybiega poza waszą prarafię i KK to pogratulować światopoglądu. Otacza was czyste, rozjuszone zło a Wy się skupiacie na przypadkach nagłaśnianych przez jebane lewackie media! Brak słów na taką ignorancję i wąskie postrzeganie problemu.
Zgłoś
Avatar
r................l 2013-10-11, 5:14 6
nie dziwcie się katolickie bydło, że ludzie najeżdżają na was i wasze guru - każda, tym bardziej szkodząca innym sekta, jak np chrześcijanie/katolicy zasługuje na pogardę, to normalne.
Zgłoś
Avatar
Imper3838 2013-10-11, 5:38 3
Wcześniej byłem zły, wkurzony, a teraz to już nawet nie jestem zażenowany na te różne obrazki i kłótnie pod nimi.

Pierdolcie sobie ludzie dalej i tak żadna z waszych stron nie wygra.

O co walczycie wojownicy słowa? Co jest stawką? Wygrana w dyskusji w komentarzach, o której już za 2 dni nikt nie będzie pamiętać?

Wygrają cisi i to oni będą się rozkoszować obfitością pokoju.

Ja stąd znikam. Już dość słów wlałem do tego szamba.
Zgłoś
Avatar
AnteTheOne 2013-10-11, 7:13
Jak można udostępniać obrazki z tego lewackiego ścierwa "NIE"
Zgłoś
Avatar
Paskudny Stary Dżon 2013-10-11, 8:49 2
I bardzo dobrze, że Pinochet.

Ja wiem, że niektórzy wolą Stalina, ale to jebane lewackie kurwy.
Zgłoś
Avatar
R4d0 2013-10-11, 8:51
Codzienne problemy ludzi internetu huehuehue
Zgłoś
Avatar
barteql 2013-10-11, 8:52 2
Ji^HaD napisał/a:

bol dupska jebanych katoli



Dupsko to ciebie boli jak twój stary wbija ci wieczorem do pokoju...
Zgłoś
Avatar
wojan81 2013-10-11, 8:57 5
Do wszystkich pseudopatriotycznych internetowych napinaczy. Jakoś sobie nie przypominam, aby nasz PAPIEŻ POLAK nauczał nas psikać gazem w cyganki albo śmiać się z głodujących Afrykańczyków. Chyba, że przegapiłem którąś z homilii i ktoś mi ją przybliży. Czekam na falę hejtu pełną waszej pokrętnej logiki i wybiórczych ideologii.
Zgłoś
Avatar
Browaryt 2013-10-11, 9:10
ach ból dupy o poranku
Zgłoś
Avatar
ChomikAdrian 2013-10-11, 9:16 6
Quovadis napisał/a:

Kościół to ostatnia ostoja nadziei przed ciapatymi i muslimami.


Dawno takiego debilizmu nie czytałem.
Zgłoś
Avatar
Anonymouz 2013-10-11, 9:36 1
Browaryt napisał/a:

ach ból dupy o poranku

Lubisz to, co?
Zgłoś
Avatar
ajako 2013-10-11, 10:35 2
jebani chrzescijanie wchodza na sadistica i sie smieja z rumunow itp itd a kurwa nawet taki rumun jest od was madrzejszy bo nie wierzy w boga i mimo ze mam szcunek ahhaha do jp2 to byl ksiedzem -debilem frajerem pevofilem chrzescijanie wypierdalac na soft . pl tam sie cioty odnajdziecie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie