18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Patryk Szymański
G................o • 2013-02-17, 23:00
Temat poświęcam mojemu niegdyś bliskiemu koledze (aktualnie dobremu koledze) Patykowi. Ten młody (19 l.) pięściarz sztuki walki trenuje od bardzo wczesnego dzieciństwa. Pochodzi z Konina i aktualnie trenuje za oceanem.
Patryk Szymanski
Global ID 618776
sex male
birthdate 1993-06-05 / age 19
manager/agent register
division welterweight
stance orthodox
height 5′ 11″ / 180cm
US ID 007047
country Poland


Zachęcam was do ogarnięcia tego młodego człowieka, gdyż bardzo możliwe że da nam w najbliższych latach wiele emocji i sukcesów. Bo dumę przynosi nam już teraz.

Dotychczas, po niedawnym przejściu na zawodowstwo, jest niepokonany (5 - 0, 2 KO). Patryk jest pięściarzem grupy Global Boxing Promotions teraz na treningach jego nowym szkoleniowcem jest Jamesem Ali Bashirem.

Jeszcze do niedawna Patryk Szymański trenował z Portorykańczykiem Juanem De Leonem, który pod swoją opieką miał także Mariusza Wacha.

Bashir jest doskonale znany w środowisku bokserskim. W ostatnich latach pełnił rolę drugiego trenera króla wagi ciężkiej Władimira Kliczki, współpracował także m.in. z Eddiem Chambersem oraz Monte Barrettem.
Wiele ciężkiej pracy wkłada w poprawę swojej formy fizycznej oraz technicznej.

Poczatki
Walka z Luis J. Ortiz

I kilka kolejnych walk z wyraźnymi postępami technicznymi Patryka:
Patryk Szymański - Adrian Wilson Start 3:32

Patryk Szymański - Anthony Willis (Newark, 13.10.2012) ps. Miał skubaniec zaciągi z MMA(przeciwnik)


Kilka wywiadów po walkach:
Po zwycięstwie w Newark
Po wygranej na gali w Hamburgu

Po wygranej z Laszlo Fazekasem


Pełen respekt dla niego i wiem, że siła jest w nim wielka.

ringpolska.pl/patryk-szymaski
se.pl/nowy-jork/nowy-jork-sport/patryk-szymanski-nie-moge-sie-doczekac...
sport.wp.pl/kat,1878,title,Szybkie-zwyciestwo-Szymanskiego,wid,1508132...

Powodzenia mistrzu!
Zgłoś
Avatar
w................9 2013-02-18, 20:48 2
"sex male"
Jak widać jest pedałem, nic nowego.
Zgłoś
Avatar
Mysz_Kamiki 2013-02-18, 20:53 2
To je gość, mam nadzieję, że będę mógł mu kibicować bo widać, że się stara.
Zgłoś
Avatar
czeski 2013-02-18, 20:57 3
Powiem tyle:
Powodzenia.
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2013-02-18, 21:04
Gdyby nie to, że lubię boks ten wątek personalny na początku "mojemu niegdyś bliskiemu koledze (aktualnie dobremu koledze) Patykowi" od razu by mnie odrzucił. Piszesz o talencie jakiegoś młodego gościa i w pierwszej linijce dajesz nam w twarz wasza skomplikowaną historią.
Zgłoś
Avatar
E................k 2013-02-18, 21:05 1
Ambitny chłopak .
ale zauwazyłem że na tej stronie pełno zawisci jest ..
wstyd żeby naszego polskiego sportowca wyzywac ..
Zgłoś
Avatar
kondziomixx 2013-02-18, 21:26 1
Wyzywać jest komu, a pogratulować albo samemu osiągnąć tyle co on, to mało który.
Życzę mu jak najlepiej, stara się, osiągnie sukces.
Zgłoś
Avatar
petru23 2013-02-18, 21:38
powiem tak:
Niech zdobędzie tytuły mistrza świata, Europy. Niech zasłuży się dla polskiego sportu wtedy zasłuży na własny temat na sadolu.
Takie jest moje zdanie. W innym wypadku równie dobrze można pierdylion takich temacików jebnąć o każdym kto trenuje sztukę pobicia innego człowieka.
Zgłoś
Avatar
Bodziek93 2013-02-18, 22:15
Jest bardzo przeciętny, ale kto wie, osobiscie nie przepadam za nim. A tak wogole to nie ma to jak jarać sie swoim kolega, chyba ze bylo tak ze szles na drugim koncu korytarza, byles jebanym lamusem, mowiles czesc patryk, a on cie odpychal, teraz pierdolsiz zes jego wielki kolega
Zgłoś
Avatar
G................o 2013-02-18, 22:33
Up
Mmm... Przypomniałeś mi piękne czasy... Wspólne wyjazdy na zawody i niezłe akcje Wypady w góry i ...
A tak miałem Cię hejtować ale wiesz Ty co? Jesteś takim ekspertem że nie mogę się spierać z Twoją opinią
Zgłoś
Avatar
wampirmdh 2013-02-18, 23:09
piwko daję bo z Konina a ja jestem z Turku ale takie pytanie szlify zbierał z Zagłębia Konin?
Zgłoś
Avatar
Caban1908 2013-02-18, 23:26
kurwa, jestem ten sam rocznik co on a sprawność fizyczna moja jest po drugiej stronie linii - prawie na samym końcu tej złej strony :/
Zgłoś
Avatar
osin22 2013-02-19, 0:20
Niezbyt trzeźwi budowlańcy wsatwiali okna w 1szym filmiku...
Zgłoś
Avatar
Fragless 2013-02-19, 0:50
Podaj jeszcze długość przyrodzenia to może z kimś go tutaj spikniesz.
Zgłoś
Avatar
b909 2013-02-19, 1:48
sex male, female, sometimes camel
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2013-02-19, 10:03
Gen.samozlo napisał/a:

Up
Mmm... Przypomniałeś mi piękne czasy... Wspólne wyjazdy na zawody i niezłe akcje Wypady w góry i ...
A tak miałem Cię hejtować ale wiesz Ty co? Jesteś takim ekspertem że nie mogę się spierać z Twoją opinią



wiem, że bronisz Polaka, kolegi - to nawet wypada - ale przestań być zaślepiony przyjaźnią i spójrz prawdzie w oczy - ten chłop jest już ZA STARY na wybitność. Tak jak powiedział dzidokAK47 - wybitni osiągają mistrzostwa kraju w wieku 17 lat.

- Tyson w 1986 został mistrzem świata wagi ciężkiej organizacji WBC mając ... 20 lat !!!
- Włodymir Kliczko zdobył złoty medal w wadze superciężkiej zdobyty na Igrzyskach w Atlancie mając 20 lat !!! Mająć 16 lat został mistrzem Europy juniorów.
- George Foreman mając 19 lat był mistzrem olimpijskim z Meksyku ...
- Cassius Clay/Muhammad Ali w wieku 18lat zdobywał złoto na igrzyskach w Rzymie ...
- Lennox Lewis został mistrzem świata juniorów w wieku 17 lat
- Rocky Marciano - wyjątek - zdobył mistrza w wieku 25lat, ale tu opóźniła go służba wojskowa - fakt - nigdy nie był uważany za materiał na dobrego pięściarza - za niski (180cm), za stary (25lat) za lekki (88kg), zbyt mały zasięg ramion (172cm) oraz miał słabą technikę ...

to są legendy wagi ciężkiej albo tymi legendami wkrótce będą - to jest waga "królewska", te nazwiska wszyscy znają, nawet pierwszy zapytany dzieciak na ulicy. Do tego dojdzie jeszcze leciutki Manny Pacquiao którego kojarzą raczej wszyscy (swoją drogą zdobywał mistrza w wadze muszej w wieku 20lat ...) i zdobywał mistrzostwo w SZEŚCIU kolejnych wagach ... jeżeli ten chłopak chce COŚ osiągnąć w boksie to już powinien na zawodowstwie bić się o pas. Patrząc obiektywnie, to pozostanie kolejnym Włodarczykiem albo innym jednym z wielu. Oczywiście życzę mu kariery jaką ma Tomek Adamek - "tylko" brąz w 1998 w Mińsku w mistrzostwach Europy w wieku 22lat - mistrzostwo świata WBC dopiero w 2005 ... no ale to trzeba być pięściarzem wybitnym.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie