18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Patryk Szymański
G................o • 2013-02-17, 23:00
Temat poświęcam mojemu niegdyś bliskiemu koledze (aktualnie dobremu koledze) Patykowi. Ten młody (19 l.) pięściarz sztuki walki trenuje od bardzo wczesnego dzieciństwa. Pochodzi z Konina i aktualnie trenuje za oceanem.
Patryk Szymanski
Global ID 618776
sex male
birthdate 1993-06-05 / age 19
manager/agent register
division welterweight
stance orthodox
height 5′ 11″ / 180cm
US ID 007047
country Poland


Zachęcam was do ogarnięcia tego młodego człowieka, gdyż bardzo możliwe że da nam w najbliższych latach wiele emocji i sukcesów. Bo dumę przynosi nam już teraz.

Dotychczas, po niedawnym przejściu na zawodowstwo, jest niepokonany (5 - 0, 2 KO). Patryk jest pięściarzem grupy Global Boxing Promotions teraz na treningach jego nowym szkoleniowcem jest Jamesem Ali Bashirem.

Jeszcze do niedawna Patryk Szymański trenował z Portorykańczykiem Juanem De Leonem, który pod swoją opieką miał także Mariusza Wacha.

Bashir jest doskonale znany w środowisku bokserskim. W ostatnich latach pełnił rolę drugiego trenera króla wagi ciężkiej Władimira Kliczki, współpracował także m.in. z Eddiem Chambersem oraz Monte Barrettem.
Wiele ciężkiej pracy wkłada w poprawę swojej formy fizycznej oraz technicznej.

Poczatki
Walka z Luis J. Ortiz

I kilka kolejnych walk z wyraźnymi postępami technicznymi Patryka:
Patryk Szymański - Adrian Wilson Start 3:32

Patryk Szymański - Anthony Willis (Newark, 13.10.2012) ps. Miał skubaniec zaciągi z MMA(przeciwnik)


Kilka wywiadów po walkach:
Po zwycięstwie w Newark
Po wygranej na gali w Hamburgu

Po wygranej z Laszlo Fazekasem


Pełen respekt dla niego i wiem, że siła jest w nim wielka.

ringpolska.pl/patryk-szymaski
se.pl/nowy-jork/nowy-jork-sport/patryk-szymanski-nie-moge-sie-doczekac...
sport.wp.pl/kat,1878,title,Szybkie-zwyciestwo-Szymanskiego,wid,1508132...

Powodzenia mistrzu!
Zgłoś
Avatar
vass 2013-02-17, 23:31 24
Najpierw niech pokona Najmana
Zgłoś
Avatar
innyczlowiek 2013-02-17, 23:31 6
ilu to już było polskich pretendentów do Mistrza Świata...
Zgłoś
Avatar
Preeezes 2013-02-17, 23:49 3
Ja tam trzymam za chłopaka kciuki. Na pewno lepiej się wysławia od większości gwiazd polskiego boksu. No i umiejętności też jak widać nie brakuje Tylko żeby nie próbował na siłę zmieniać kategorii wagowej tak jak Tomek
Zgłoś
Avatar
M1n1s7eR 2013-02-18, 0:03 6
Trochę walk i będzie się wysławiać podobnie
Zgłoś
Avatar
Zielka 2013-02-18, 9:27 4
Życzę chłopakowi jak najlepiej, bo treningi bokserskie, sparingi i wszelakie przygotowania to ciężki kwałek chleba.

Swoją wyraz twarzy boksera już ma, dobry początek.
Zgłoś
Avatar
majer 2013-02-18, 12:12 2
powodzenia, ale jakiś taki słabo wyjebany na klacie i plecach, znam 21 letniego zawodnika MMA i jest wyjebany i odtłuszczony przed każda walką, a ten jakiś taki suchy...
Zgłoś
Avatar
Inoquez 2013-02-18, 13:04
Idź pan w Chuj Jakiś kumpel albo on sam sobie to wrzucił.
Zgłoś
Avatar
dzidokAK47 2013-02-18, 14:14 14
Parę gorzkich ale szczerych słów. Jestem analitykiem sportowym więc napiszę jak jak to od strony statystyki wygląda.

19 lat i 180cm wzrostu (realnie prawdopodobnie 178 - bokserzy naciągają wzrost jak mogą. Nie ma oficjalnych pomiarów wzrostu przed walkami) - W tym wieku już nie urośnie ponad 10 cm więc nie wróżę mu kariery w wadze ciężkiej. Waga ciężka to 190cm+ (poza nielicznymi przypadkami)

A reszta wag ? - historia pokazuje, że (poza naprawdę nielicznymi przypadkami) inne wagi się nie liczą - nie mogą równać się ani pod względem popularności, ani pod względem kasy z wagą ciężką. Gawiedź też raczej nie rozpoznaje zawodników innych wag lub szybko ich zapomina. Smutne ale prawdziwe.

A co tych nielicznych przypadków o których piszę wyżej - oni byli WYBITNI w wieku 17-19 lat byli mistrzami kraju / świata. Tu mamy 19 lat i NIC - chłopak może jest dobry ale nie będzie wybitny. To że "opiekuje" się nim znany trener nic nie znaczy, trenerzy z tego żyją - tacy trenerzy mają wielu podopiecznych.

Podsumowując.
Za mały na ciężkiego, za późno by być złotym dzieckiem. Idź gościu do szkoły bo boksem na życie nie zarobisz.
Zgłoś
Avatar
R................t 2013-02-18, 14:32 1
Dał bym piwko za obejrzenie akcji w barze np.

Ej gnoju spierdalaj z kolejki ja tu stałem

albo

Ej synek odbijamy teraz ja tańczę z panią...
Zgłoś
Avatar
bloker21 2013-02-18, 14:59 53
Zgłoś
Avatar
G................o 2013-02-18, 16:10 2
dzidokAK47 napisał/a:

Parę gorzkich ale szczerych słów. Jestem analitykiem sportowym więc napiszę jak jak to od strony statystyki wygląda.

19 lat i 180cm wzrostu (realnie prawdopodobnie 178 - bokserzy naciągają wzrost jak mogą. Nie ma oficjalnych pomiarów wzrostu przed walkami) - W tym wieku już nie urośnie ponad 10 cm więc nie wróżę mu kariery w wadze ciężkiej. Waga ciężka to 190cm+ (poza nielicznymi przypadkami)

A reszta wag ? - historia pokazuje, że (poza naprawdę nielicznymi przypadkami) inne wagi się nie liczą - nie mogą równać się ani pod względem popularności, ani pod względem kasy z wagą ciężką. Gawiedź też raczej nie rozpoznaje zawodników innych wag lub szybko ich zapomina. Smutne ale prawdziwe.

A co tych nielicznych przypadków o których piszę wyżej - oni byli WYBITNI w wieku 17-19 lat byli mistrzami kraju / świata. Tu mamy 19 lat i NIC - chłopak może jest dobry ale nie będzie wybitny. To że "opiekuje" się nim znany trener nic nie znaczy, trenerzy z tego żyją - tacy trenerzy mają wielu podopiecznych.

Podsumowując.
Za mały na ciężkiego, za późno by być złotym dzieckiem. Idź gościu do szkoły bo boksem na życie nie zarobisz.


Młode te eksperty nasze, 23 wiosny widział i określa "złote dziecię". Nie wiesz tylko że on był mistrzem kraju i ten wspaniały kraj nie puścił go na olimpiadę (po liczą się plecy). A co do masy powiem tak, niech ma taką jaka mu przystoi. Tyle że odziedziczył geny masywnego ojca, który tak jak on zwiększenie masy i wzrostu ma w późniejszym dojrzewaniu.
Nie mówię, że jest mistrzem, ale jest obiecującym reprezentantem naszego kraju i patriotą. A tego nie można hejtować.
Ale dziękuję że mówisz szczerze bo choć pewnie masz trochę racji co do statystyk to one nie uwzględnią serca i charakteru.
Hehe co do statystyk (Oglądać DO 0:14)
Zgłoś
Avatar
PepsiQ 2013-02-18, 20:30 2
Ma szczęście że mógł wylecieć do stanów, a nie gnić w gównie ja my
Zgłoś
Avatar
kogut117 2013-02-18, 20:43 2
Ładny. W więzieniu byłby wart wagon fajek
Zgłoś
Avatar
RainbowDash 2013-02-18, 20:45 1
Widać, że kocha to co robi. Życzę mu jak najlepiej .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie