18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Volfodzio 2015-03-18, 16:16 1
No właśnie, trzeba dobrze naoliwić zawiasy w drzwiach, żeby sprawnie się otwierały.
Zgłoś
Avatar
qismo1 2015-03-18, 21:18 19
Ej wy zjeby, zobaczcie kto jest sprawcą wypadków w których bierze udział motocykl. Pierdolicie, że wina zawsze leży po stronie motocyklisty. A tu chuj. Winni są 50/100 wypadków.
Tych, którzy zapierdalają więcej niż jest to logiczne nie odpowiednio do warunków atmosferycznych w danym miejscu i czasie mi nie szkoda czy to tych w samochodzie, czy na motorze. Ale jak kurwa wymuszenie pierwszeństwa kierowcy samochodu ma się do "zapierdalania" motocyklisty 50kmh w zabudowanym? Polecam zajebać w beton z prędkością 50kmh autem, a następnie motorem. Nie w odwrotnej kolejności, bo nie będziesz miał okazji przejechać się autem.
Nawet filmy nie umiecie oglądnąć ze zrozumieniem. Po co patrzeć do lusterka przy otwieraniu drzwi? A kurwa po to że może jechać tam motor a może jechać stary Kamaz, który upierdoli ci ręce przy samej dupie. Po co patrzeć w lusterko przy wyprzedzaniu? A no kurwa po to, że może już nas wyprzedzać motocyklista, ale chuj z nim... Ale chciałbym, żeby zamiast niego jechał tam jakiś ciężki SUV, który wpierdoli twoje auto do rowu.

Po to montują lusterka w autach, żeby w nie patrzeć. Jak tego nie pojmujecie to je upierdolcie i wyjedźcie na drogę uczęszczaną przez sam. ciężarowe. Wtedy jak pierdolnie coś w was to nie będzie ten "zjeb na motorze" tylko 40 tonowa cięzarówka.

I dla jasności nie jestem motocyklistą, bo jeżdżenie na naszych drogach motorem to wyrok śmierci, przez takich chujów,którzy twierdzą, że patrzenie w lusterka jest zbędne. Powiedz to samo wyjeżdżając pod koła tira.
Zgłoś
Avatar
Kylar 2015-03-19, 0:08 4
qwased napisał/a:

Kurwa zbliża się wiosna i jak co roku wstawki typu "patrz w lusterka"... chuj mnie boli że jakiś debil zapierdala swoim motoxem. Jakby jeździli jak należy z dozwolona prędkością to nie byłoby tyle wypadków. Nikt z lornetką nie będzie wypatrywał zjebów.



Nie wkurwiaj mnie nawet. Obejrzałeś film? Widziałeś o jakie sytuacje były przedstawione? Jak nie to polecam obejrzeć, jeżeli jednak zapoznałeś się z treścią filmiku to mam dla ciebie złą wiadomość.
Zgłoś
Avatar
kikutnik666 2015-03-19, 0:40 4
"motocyklisto- mam cie w dupie, stosuj sie do przepisow"
Zgłoś
Avatar
KTMracer 2015-03-19, 0:52
Jak wam się wpierdoli przez samochód taki i zabije całą rodzinę oraz siebie to może wtedy dotrze do was w czym jest problem. Jak wszyscy giną to nikt nie wygrywa.

Patrzeć huje uważnie, nie po to są przepisy żeby chronić waszą dupę przed odpowiedzialnością, tylko żeby ułatwiać, Twoja niuwaga może być ostatnią. Może to też być BMW jadące 300 km/h i co wtedy?

Proponuję wyjebać polski rzad i zacząc budowę torów wyścigowych, bo to jest jedyne rozsądne wyjście z sytuacji
Zgłoś