18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Hannibal_PL 2012-08-11, 19:12
Ale przyjebał ... konkretnie
Zgłoś
Avatar
Czajol3 2012-08-11, 23:59
Astra 1.4-jest moc!!!
Zgłoś
Avatar
HAL-9000 2012-08-12, 0:00
S4jm0n napisał/a:



No jak czytam takie kurwa bzdury to mnie chuj strzela. Lusterko w samochodzie nie służy kurwa do zerkania żeby podziwiać krajobraz tylko żeby oceniać sytuację na drodze. Jeśli więc jechałby nawet pierdolone 40 km/h, to żeby ocenić jego prędkość musisz spojrzeć co najmniej dwa razy. I tak samo oceniasz w przypadku 200 km/h - jak za pierwszym razem typ jest daleko, a za drugim razem patrząc widzisz go już 10 razy lepiej, to znaczy że zapierdala zdrowo. I wtedy podejmujesz decyzje - czy się wpierdalasz mu przed nos żeby w coś zakurwił, czy może się powstrzymujesz od głupich dowcipów.



Powodzenia z asferycznymi lustrami kaczanie - to raz.
Dwa - niech tnie sosny albo latarnie jak ma ochotę lecieć dwie paki, nie ma obowiązku respektowania takich samobójców na drogach skoro ich zachowań nie da się jakkolwiek ująć w zgodzie z przepisami. Też by cię pewnie "chuj strzelił" jakbyś miał do czynienia uczestnikiem który zamiast zdecydowanie i płynnie kooperować w ruchu, kontempluje lustra czy dawca nie zapierdala, samemu też raczej z takim podejściem nie często byś wyprzedził, szczególnie w dużym mieście. A i jego życie mnie nie obchodzi, skoro on sam ma je w poważaniu. Zastanów się zanim zaczniesz hejtować i niech Cię tych chujów strzeli bez liku, może się nauczysz dystansować do wypowiedzi na czymś takim jak fora internetowe i respektować cudzy tok rozumowania.

Suma summarum. Zabił tylko siebie? Bardzo dobrze. Następnym razem mógł strzelić osobówke z dzieciakami. Wtedy nic tylko lincz na drodze.

Czajol3 napisał/a:

Astra 1.4-jest moc!!!



Ta, włóż zakupy do bagażnika i moc znika. Moja baba to ma. To nie jedzie tylko się turla...
Zgłoś