18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
Avatar
Arathnmor 2022-01-24, 23:01
GandalfTheGrey napisał/a:

Łuk brwiowy.. będzie krwawić jak wieprz



Bądź sama powieka, zaskakująco obficie może krwawić.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-01-24, 23:21
xXx5226 napisał/a:

Napisał typ co kobiety nigdy nie miał.



No no, już się tam czasem nie posraj, miłośniku grubych pasztetów.

I nie pierdol głupot, że nigdy kobiety nie miałem. No może i nie miałem, ale jak byłem młody, to miałem przez jakiś czas dziewczynę. Kiedyś jak wypiła dwa piwka, to udało mi się ją namówić, żeby pozwoliła mi pocałować jej cycuszki, to było super.
Zgłoś
Avatar
swiezak22 2022-01-24, 23:33
Daje piwo I pamiętaj- za mudzina nie podpierdalam
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2022-01-25, 0:20 8
Krakus36 napisał/a:

Murzyni ... Czarnuchy maja wyjebane na konsekwencje oni nigdy nie myśląco będzie później, DLATEGO z czarnuchami z daleka bo nigdy nie wiesz co im odpierdoli zjebany mózg małpy... Ależ mnie wkurwiła okaleczyć dziewczynę za nic i spierdala ... jeszcze ta na kolanach .... zapierdolił bym takiego śmiecia społecznego ... MOIM ZDANIEM to wszystko pisze bo tu jeszcze jakiś konfident mnie podpierdoli za rasizm przemoc itp. ;P



Piwo, kolego! Nie bój się. Biorę to na siebie: Jebać smoluchów! Rasizm jest tylko po ich stronie i tylko oni go napędzają. Sami nazywają siebie czarnuchami twierdząc, że takie określenie ich obraża, więc sami siebie obrażają. Zdania nie zmienię i się go nie wstydzę, jak czarnuch swojej skasztaniałej mordy. Chcą się stygmatyzować przez kolejne dziesięciolecia? Nie ma sprawy! W takim razie ja dalej jestem białasem a oni czarnuchami.
Zgłoś
Avatar
encoder178 2022-01-25, 5:49 1
Andrzejas napisał/a:

Piwo, kolego! Nie bój się. Biorę to na siebie: Jebać smoluchów! Rasizm jest tylko po ich stronie i tylko oni go napędzają. Sami nazywają siebie czarnuchami twierdząc, że takie określenie ich obraża, więc sami siebie obrażają. Zdania nie zmienię i się go nie wstydzę, jak czarnuch swojej skasztaniałej mordy. Chcą się stygmatyzować przez kolejne dziesięciolecia? Nie ma sprawy! W takim razie ja dalej jestem białasem a oni czarnuchami.



kiedyś, gdy braknie węgla, to i smoła nada się do pieca. Jebane małpy
Zgłoś
Avatar
C................n 2022-01-25, 11:32
Jebana rasistka...
Zgłoś
Avatar
sebix3 2022-01-25, 13:43
może jej to oko włożyli z powrotem?
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2022-01-25, 18:37 1
parekselans napisał/a:

No no, już się tam czasem nie posraj, miłośniku grubych pasztetów.
I nie pierdol głupot, że nigdy kobiety nie miałem. No może i nie miałem, ale jak byłem młody, to miałem przez jakiś czas dziewczynę. Kiedyś jak wypiła dwa piwka, to udało mi się ją namówić, żeby pozwoliła mi pocałować jej cycuszki, to było super.



Żałosny jesteś.
Zgłoś