18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
🔥 Eksperyment na lekcji chemii - teraz popularne
Avatar
Magnus 2012-09-12, 14:43 2
Oglądam cały odcinek - Wojewódzki mówi, że przerwa na reklamy a tu faktycznie reklamy, wtf

Chyba Kuba nie spodziewał się, że program nabierze takiego charakteru no i dobrze, przynajmniej coś mądrego się pojawiło.
Zgłoś
Avatar
LarryFoulke 2012-09-12, 15:00
Wojewódzki w trakcie programu: "Mnie ostatnio Magdalena Środa - kobieta, którą niezwykle szanuję [...]" i dalej bla, bla, pierdolenie. Pewnie mu na słuchawkę powiedzieli: "powiedz, że szanujesz jakiegoś skrajnego lewaka to może Ci Kukiz przypierdoli za karę, będzie dobry materiał".
Zgłoś
Avatar
wsamookno 2012-09-12, 15:04 4
Kukiz zarzucił chyba jednego kwasa za dużo
z 200 krajów na świecie to może obywatele 10 nie przyjeżdzają do USA pracować ...

wszystkiemu winna Jałta.
Zgłoś
Avatar
Okash 2012-09-12, 15:04
że też pokazali to w tvn, stacji która wiecznie liże dupsko PO i Tuskowi...

ale zajebiście mówi Kukiz, piweczko jak nic.
Zgłoś
Avatar
riczardson 2012-09-12, 15:28
@thewhitestar
Jego nowych piosenek może nie puszczają faktycznie, ale przecież starsze przeboje grają i to dość często...
Zgłoś
Avatar
matys 2402 2012-09-12, 15:53
Bardzo dobrze prawi Pawełek, jestem pewien ze on jako jedyny mógłby rozpętać taką rewolucje, że w końcu wyjebią tych komunistów z rządu bo jakby nie było mimo tego że komuna upadła dawno temu to nic tak na prawde sie nie zmieniło...Co to za czasy że trzeba spierdlalać z włąsnego kraju zeby miec co do gara włożyć a te kurwy złodzeje rozbijaja sie drogimi furami i zwjedzaja swiat tylko w inny sposób niz 2 miliony rodaków. Piwko dla Kukiza
Zgłoś
Avatar
d................a 2012-09-12, 16:10
On jako specjalista...
Zgłoś
Avatar
mati3004 2012-09-12, 16:22 2
polecam jego akcje na

zmieleni.pl/

trzeba w końcu coś zrobić z tym systemem
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-09-12, 16:49 2
Paweł na prezydenta !!! I chuj !
Zgłoś
Avatar
mareczekzip 2012-09-12, 16:52
Paweł jest mądrym człowiekiem, miałem okazję kiedyś zamienić z nim słowo, spoko gość naprawdę. A Kuba, pomimo ze lubię jego programy, nieraz nie potrafi utrzymać rozmowy na pewnym poziomie. Skacze pomiędzy tematami, nie da wypowiedzieć sie do końca gościom. A odnośnie nowej płyty Kukiza myślę że ma on w dupie czy go gra jakieś radio. To płyta dla świadomych słuchaczy, nikt przypadkowo po nią nie sięgnie. A co do programu warto obejrzeć całość, jak również wcześniejsze z Kukizem.
Zgłoś
Avatar
piaskun 2012-09-12, 17:07 2
Możecie ku#wić na PO i bardzo dobrze! Jako były ich były wyborca, robie to codziennie!
Jak ci drzewo usycha to nie przycinasz gałązek tylko wycinasz je w pień! Żeby w tym kraju było lepiej trzeba zmienić całą klase polityczną! Nie ważne kto siedzi przy sterach: SLD, PiS, PO czy przystawki - to jest stare, komunistyczne, zdegenerowane towarzystwo wzajemnej adoracji, które doi kase państwa!
Dziękuje, dobranoc: www.zmieleni.pl
Zgłoś
Avatar
exculibrus 2012-09-12, 17:41
Witam, może ktoś podać inne źródło do tego pełnej wersji odcinka? W kraju, w którym aktualnie przebywam, nie mam możliwości go obejrzeć. Z góry dziękuję.
Zgłoś
Avatar
pieto90 2012-09-12, 17:54
@up, znajdź sobie na tvnplayer w necie
Zgłoś
Avatar
jaro1 2012-09-12, 18:14
Jeżeli tego fragmentu nie wycieli to chyba uważają społeczeństwo za bandę debili która i tak nic nie zrozumie lub uzna to za żart
Zgłoś
Avatar
mindFucker 2012-09-12, 20:20 1
Polecam oglądnąć całość, bo warto
Zgłoś