18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Kriski 2012-06-24, 18:08 93
Ludzie już zaczynają się budzić i widzą że kościół to głupota i ciemnota, szkoda tylko że trochę powoli to trwa.
Zgłoś
Avatar
Wdr 2012-06-24, 18:09 18
Polska całą gębą kurwa chyba czas podpalić parę kościołów i pogonić zjebaną wiarę
Zgłoś
Avatar
Mar0 2012-06-24, 18:12 3
A tak spuścić wpierdol pedałowi w czarnej sukience, to może ceny poszły by w dół?
Zgłoś
Avatar
McMenel 2012-06-24, 18:24 3
Sierpem i młotem przepędzimy stąd watykańską stonkę.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-06-24, 18:38 29
Słyszeliśmy wiele mitów o pazerności księży, o tym jakie cuda techniki mają w domach i jakimi to limuzynami się wożą więc swego czasu chcieliśmy przeprowadzić akcję analogiczną do "pokaż lekarzu co masz w garażu" - obfotografiować wszystkie stojące przy domach księży samochody i wyciągnąć jakąś średnią wieku i wartości. Niestety, już przy pierwszym domu ponieśliśmy porażkę bo od bramy zwyzywała nas żona księdza a potem z posesji synkowie pogonili sztachetami
Zgłoś
Avatar
djoshin 2012-06-24, 18:51
Bóg tak wiara jasne ten burdel zwany kościołem katolickim nigdy!!! ja chodze na mszę z pastorem gość ma żonę więc dzieci nie rucha udziela komunii bez problemu ślub też a co najważniejsze nie pcha się jak gówno w trawę do chałup po kolędzie ile dajecie pedofilowi złodziejowi po kolędzie ja daje 10 sekund potem spuszczam psy
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2012-06-24, 18:54 7
Cytat:

pazerny proboszcz

klasyczny przykład pleonazmu
Zgłoś
Avatar
Morei_Sky 2012-06-24, 19:44
Popieram, każdy pastor to spoko gościu ! Wogóle wszystko za darmo robią i się cieszą że Ci pomogli,Choc zdarzają się okey księża, pare razy mnie wlaśnie tacy na stopa przewieźli i byli zajo ludzie ;p
Zgłoś
Avatar
wodzwioski 2012-06-24, 20:36 4
Dziś religia, jutro mitologia - i tak to się właśnie skończy!
Zgłoś
Avatar
hycel 2012-06-24, 21:48 3
"Ignoracyjnie"
A tak serio, nie dziwne, że się chłop wkurwia, w seminarium mu obiecywali majbachy "Stasiek, kurwa, jak będziesz proboszczem to wszystko będziesz miał" a tu chuj, wjebali go na jakieś zadupie gdzie mu po złotówce dają. Bidaczek.
Zgłoś
Avatar
gin 2012-06-24, 21:49
Kościół nie różni się niczym od urzędów. Pracują tam ludzie którym się wydaje, że to ludzie są dla nich a nie oni dla ludzi.
Zgłoś
Avatar
macleod 2012-06-24, 22:14 2
No i znowu jestem dumny że jestem ateistą

Katolicyzm w Polsce to zaścianek i średniowiecze
Ale jak zniosą celibat to chętnie zostanę księdzem bo to fach jak się patrzy
Zgłoś
Avatar
jasnejasne 2012-06-25, 0:07 24
Ja jebie jakie to kurwa głupoty wyczytuje...

W każdej społeczności są czarne owce, chamy, prostaki i złodzieje.

To nie jest człowiek który ma powołanie który służy ludziom i im pomaga to jebany materialista i złodziej a nie ksiądz. Więc odpierdolcie się kurwa od chrześcijaństwa i Boga bo takie coś jest wszędzie nie tylko w kościele.

Osobiście chodze do kościoła gdzie wspólnote od zera zbudowali zakonnicy, ojcowie Dominikanie wraz z społecznością. Z każdym rokiem dołaczają nowi parafianie, a rozgłos o braciach Dominikanach coraz bardziej slyszalny jest w Szczecinie. Został zbudowany wspaniały kościół (Plac Ofiar Katynia 1) oddany do użytku w 2000r od zera zbudowany z pieniedzy parafian i ludzi dobrej woli. Ojcowie nie są skąpi i wszelkie datki przeznaczaja na wykończenie kościoła ktore trwa do dzisiaj. Pieniadze sa przeznaczane na utrzymanie kościoła i wykonczeniówke np. ławki, system grzejników, nagłośnienie, witrarze, kapliczke, w planach jest zrobienie balkonu i zakup organów (bardzo drogie). Nie ma chamstwa tylko pomoc i wsparcie wraz z przykościelnym Caritasem. Organizowane są zbiorki na kolonie i wakacje dla dzieci z biednych rodzin itp itd tak mozna wymieniac w nieskonczonosc.. Na msze przychodzi duzo młodzierzy i studentów bo msze nie sa nudne a kazania madre i z przekazem, bez odpierdalania pacierzy i głupich grozb czy cos w tym stylu jak to w innych ma miejsce.

I nie pierdolcie mi tu tekstów w stylu "katolicy to pojeby", "chrześcijaństwo jest chujowe", "spalić kościoly"

Jesteś ateistą? Badz sobie nim ale siedz cicho i nie obrażaj nas katolików, bo my do Ciebie nic nie mamy. Wierz sobie w kogo chcesz co chcesz, nie chcesz wierzyć? Nie wierz. Proste.

Na prawde przykro mi to wszystko czytać. Gimbusownia zasrana.. ;/ ehh pomodle sie za Was
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2012-06-25, 0:26 2
Jestem wierzący ale postawa księży totalnie mnie od kościoła odsuwa. Dzieje sie tak przez ich pazerność. Za odprawienie głuupiej mszy do ślubu krzyczą sobie ponad 1,5 koła ? Najniższa pensja. A powinno być co łaska.
taka ciekawostka - wiecie, ze księża maja specjalny fundusz służący do płacenia alimentów na ich dzieciaki fajnie co
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie