18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
SzpadelOneOne 2013-07-04, 0:30 8
Zgłoś
Avatar
Atreyu 2013-07-04, 0:30 1
@SethNecromancer - jak jakiś radykał narodowy nawołuje do zabijania muzułmanów to może za to trafić do więzienia - to samo stanie się z radykałem islamskim nawołującym do zabijania "niewiernych". Co innego w krajach arabskich, tam to tak nie działa.

Prawo chroni, Ci co atakują europejczyków też są karani. Tyle że większość patrzy na to przez pryzmat jednej strony. Dokładnie tak samo jak islamscy radykałowie - tacy też mówią że tylko się bronią, wszyscy ich atakują, a europejskie prawo jest złe. Dokładnie tak jak Wy.

Konkretnie pod tym względem - niczym się nie różnicie moim zdaniem.
Zgłoś
Avatar
Piridais 2013-07-04, 0:31 21
Kurde chłopaki trochę za daleko mam, ale nie zawiedziecie mnie prawda? Gdyby nie to że już trochę bez snu jestem ehh

Zgłoś
Avatar
Pszszemek 2013-07-04, 0:34 7
To bierzemy bekon?
Zgłoś
Avatar
qtacz 2013-07-04, 0:34 3
świnski łeb nabity na pal boczek i słoiki łoju i stac w puławach czekac az przyjada to nawet z autokau nie wysiada na widok świnskiego łba albo w trakcie spotkania wrzucic świnski łeb na sam środek
Zgłoś
Avatar
Imper3838 2013-07-04, 0:37 1
Weźcie porozrzucajcie tam trochę schabu, przy okazji sklepy mięsne trochę zarobią ^^
Zgłoś
Avatar
megrin 2013-07-04, 0:40 2
no wszystko prawda, ale.. już nawet moja poranna kupa (która jest wyjątkowo paskudna) wygląda lepiej niż ten film.. kurwa, nie można było tych literówek poprawić? I te bezsensowne 'pisanie' poszczególnych liter jednocześnie we wszystkich wierszach... nie da się tego normalnie oglądać..
ja wiem że nie każdy jest mistrzem grafiki komputerowej, ale w tym przypadku ciężko traktować ten film poważnie.
Zgłoś
Avatar
backu 2013-07-04, 0:44
tak dlugo jak w polsce nie bedzie normalnie z praca tak dlugo nie dotknie nas problem islamizacji ani zadnej innej migracji do polski.
Zgłoś
Avatar
Nihilista 2013-07-04, 0:49
Filmik robiony przez jakiegoś ciapatego, żeby tanim kosztem sensację wokół "skrzywdzonych" wyznawców tej religii nienawiści wzbudzić. Wnoszę po tłumaczeniu z ciapatego na Polski za pomocą translatora - Polacy przecież lepiej znają swój ojczysty język od autora tej marnej prowokacji, prawda?
Zgłoś
Avatar
naqbi 2013-07-04, 0:53 6
A ja jednego, kurwa, nie rozumiem. Skoro Polish Defence League - PDL, czyli Liga Obrony Polski, to dlaczego do chuja logo i nazwa są po angielsku?
Zgłoś
Avatar
bloody_john 2013-07-04, 1:43
Coś mi się wydaje, że słowo kozioł nie zostało bez powodu użyte w powyższym filmiku... ^^
Zgłoś
Avatar
nakimesis88 2013-07-04, 2:06
Drugi koniec Polski liczy na tubylców
Zgłoś
Avatar
jacek44 2013-07-04, 2:27
Najpierw składnia, interpunkcja, logika zdania, później tworzenie filmików. Nigdy na odwrót.

Idea szlachetna, popieram.
Zgłoś
Avatar
golind 2013-07-04, 2:46
Niech ktoś wrzuci jakiś filmik z miejsca akcji/protestu będzie ciekawie piwko!
Zgłoś
Avatar
MówięPrawdę 2013-07-04, 3:40
Co jest większą nietolerancją? Chęć ucięcia komuś głowy czy niehęć do islamy i spoleczeństwa multi. Bądź poprawny politycznie i sam sobie glowe utnij
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie