18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
RYHOO 2021-02-06, 22:17 1
No i chuj - będzie mandat zarysowanie lakieru no i przewrócenie pachołków
Zgłoś
Avatar
Erqti 2021-02-06, 22:24
zapewne ogólny hałas, pierdolenie między sobą o szopenie ale przede wszystkim wisienka - "ho zobacz co dostałem od zioma na łatcapa" wlepione gały w ekranik w momencie jak pękały żebra
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2021-02-06, 22:51 21
No bo to miejsce załadunkowe przy jakimś dużym zakładzie, a w takich miejscach ogólny poziom IQ rzadko przekracza 40.
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2021-02-06, 22:56 12
Pracując w takim miejscu.W takich warunkach.Po pewnym czasie zaczyna wpierdalać cię rutyna.
A taki właśnie jest jej efekt.

Rozjebie napisał/a:

No bo to miejsce załadunkowe przy jakimś dużym zakładzie, a w takich miejscach ogólny poziom IQ rzadko przekracza 40.



Powiedział ten co stoi w tym zakładzie na linii,i zapierdala za najniższą krajową przez agencję.
Inteligent w dupę lepszy.
Zgłoś
Avatar
KoniecZartow 2021-02-06, 23:19 5
zwierzak30 napisał/a:

Pracując w takim miejscu.W takich warunkach.Po pewnym czasie zaczyna wpierdalać cię rutyna.
A taki właśnie jest jej efekt.
Powiedział ten co stoi w tym zakładzie na linii,i zapierdala za najniższą krajową przez agencję.
Inteligent w dupę lepszy.



Nie mów, że uraził Twoje uczucia. Tak dzielnego magazyniera? jak mówi księga ulicy, kto chujowo stawia kropki i spacje, ten dostaje chuja do dupy, a nie kolacje. Także idź głosić mądrości w tyrce.

PS. u was też śmieją się z ludzi po szkołach?
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2021-02-06, 23:20 2
Co on kurwa głuchy? Przecież ten sygnał cofania napierdala strasznie. To będzie fejk ,bo akurat ciężarówka jechała i gówno widać
Zgłoś
Avatar
chorym 2021-02-07, 0:04 2
KoniecZartow napisał/a:

Nie mów, że uraził Twoje uczucia. Tak dzielnego magazyniera? jak mówi księga ulicy, kto chujowo stawia kropki i spacje, ten dostaje chuja do dupy, a nie kolacje. Także idź głosić mądrości w tyrce.
PS. u was też śmieją się z ludzi po szkołach?



Księga ulicy mówi jasno, kto zgrywa kozaka w internecie, temu kanapki kradli i bili w toalecie
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2021-02-07, 0:15 2
zwierzak30 napisał/a:

Pracując w takim miejscu.W takich warunkach.Po pewnym czasie zaczyna wpierdalać cię rutyna.
A taki właśnie jest jej efekt.
Powiedział ten co stoi w tym zakładzie na linii,i zapierdala za najniższą krajową przez agencję.
Inteligent w dupę lepszy.



Magazynowy skrzat się oburzył xD
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2021-02-07, 7:14 1
zawsze powtarzam kierowcy tirów to pizdy mam kolegę to wiem
Zgłoś
Avatar
KrystekKrystek 2021-02-07, 7:44 1
brylant1412 napisał/a:

zawsze powtarzam kierowcy tirów to pizdy mam kolegę to wiem



Nie mierz wszystkich swoją miarą.
Yyyy, ten no... weź się nie wysilaj, pracuje w innym zawodzie
Zgłoś
Avatar
kaelem 2021-02-07, 8:49
Erqti napisał/a:

zapewne ogólny hałas, pierdolenie między sobą o szopenie ale przede wszystkim wisienka - "ho zobacz co dostałem od zioma na łatcapa" wlepione gały w ekranik w momencie jak pękały żebra



Mama wie, że ćpiesz?
Zgłoś
Avatar
Kutasiarz 2021-02-07, 9:05
Oglądali akurat filmik na sadolu, jak dwóch dzbanów ogląda filmik na sadolu i nie słyszy cofającej ciężarówki. Takie zapętlenie rzeczywistości.
Zgłoś
Avatar
DiKej 2021-02-07, 11:19
Kurwa jak można tak nie odpowiedzialnie jeździć... Przecież było kurwa widać że filmik na sadola się nagrywa to debil jeden z drugim przed kamerą przejechać musi, i jeszcze kurwa się zatrzyma bo sam kurwa chce wystąpić... WYPIERDALAJ SIĘ ZAJEBAĆ NA WŁASNYM FILMIE!!!
Zgłoś
Avatar
Z................w 2021-02-07, 12:18
Te białe jebany busy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie