18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
PabloSkills 2023-06-20, 16:55 2
O ja pitole... Wszedł w niego jak nóż w masło. Ament.
Zgłoś
Avatar
eMCeONe 2023-06-20, 18:34
I dobrze.. kolejny puszkarz wyeliminowany
Zgłoś
Avatar
PentagramOdDiabła 2023-06-20, 19:10 1
Ten z pickupa przeżył?! .. a tak serio to tam ładna mielonka musiala być.
Zgłoś
Avatar
OliverSucks 2023-06-20, 19:33 4
Ja tego kurwa nie rozumiem, przecież ciężarówki mają hamulce pneumatyczne, w przypadku jakiejkolwiek awarii systemu hamulce się zaciskają i gwałtownie zatrzymują pojazd. Czy ci kurwa ludzie z 3 świata wypierdalają całą pneumatykę i instalują system hamowania z Flinstonów?
Zgłoś
Avatar
damianek222 2023-06-20, 20:16 2
OliverSucks napisał/a:

Ja tego k***a nie rozumiem, przecież ciężarówki mają hamulce pneumatyczne, w przypadku jakiejkolwiek awarii systemu hamulce się zaciskają i gwałtownie zatrzymują pojazd. Czy ci k***a ludzie z 3 świata wypie**alają całą pneumatykę i instalują system hamowania z Flinstonów?



najpierw trzeba miec te hamulce
Zgłoś
Avatar
slupczanin 2023-06-20, 20:17 3
OliverSucks napisał/a:

Ja tego kurwa nie rozumiem, przecież ciężarówki mają hamulce pneumatyczne, w przypadku jakiejkolwiek awarii systemu hamulce się zaciskają i gwałtownie zatrzymują pojazd. Czy ci kurwa ludzie z 3 świata wypierdalają całą pneumatykę i instalują system hamowania z Flinstonów?



Gdy się skończyła okładzina na klockach/szczękach hamulcowych to żadna pneumatyka, hydraulika nie pomoże, lub zaolejone tarcze albo wszystko naraz.
Jak mówi legenda "hamulce zostały na bazie"
Zgłoś
Avatar
Antyrion 2023-06-20, 21:14 1
To jest w Tajlandii na wyspie Phuket, tam jest zajebiście mocny z górki zjazd i na sto procent hamulce nie wyrobiły.
Zgłoś
Avatar
TomaszBukowski 2023-06-21, 0:02 1
Zjawisko tzw fading. Przegrzane klocki tracą jakąkolwiek skuteczność hamowania.
Zgłoś