18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
d................t 2015-01-30, 0:09 3
Jestem ekspertem. Znajomy kumpla szwagra widział kiedyś na własne oczy naczelnika wydziału ruchu drogowego komendy wojewódzkiej policji w Terespolu i jako jeszcze większy ekspert powiedział mi o tym filmie tak:

"Raczej nie
Trochę kiepsko to widać, ze względu na słabą rozdzielczość filmu, ale wygląda na to, że poszkodowany kierujący skuterem jest wyrzucony w górę i spada na samochód typu pick-up.
Wobec tego, prawdopodobnie nie doszło do uszkodzeń ciała zagrażających życiu. Kierowca jednośladu został uderzony pojazdem, który miał relatywnie niewielką prędkość i został wprowadzony w ruch rotacyjny (na skutek zderzenia, dodatkowo wytracił prędkość własną) i jedynym zagrożeniem dla wyżej wymienionego kierowcy skutera byłoby zmiażdżenie pomiędzy nim a wymienionym już wyżej pickupem, do którego to zmiażdżenia prawdopodobnie nie doszło, ponieważ zgodnie z wynikami analizy filmu kierowca skutera został w momencie pierwszego kontaktu z pojazdem wyrzucony w powietrze. W najgorszym z możliwych przypadków zmiażdżone mogły zostać nogi (ponieważ tułów i głowa znajdowały się już na masce pickupa. Wobec zmiażdżenia nóg naturalnym odruchem ofiary może być omdlenie. "
Zgłoś