18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
darecki328 2011-11-15, 20:01 5
Jebałbym aż pekłyby jej żebra. To pewnie Niemka
Zgłoś
Avatar
erpi 2011-11-15, 20:15
No i dwa browary straciłem. Za moje błedne zinterpretowanie słowa "ruchał" ))
Zgłoś
Avatar
macu66 2011-11-15, 20:46
Tomasz z góry fajniejszy , przynajmniej jest sobą...
Zgłoś
Avatar
xiontZ 2011-11-15, 22:07 1
Nie ważne czy udaje czy może serio pedał, bo...

Zgłoś
Avatar
gin 2011-11-15, 22:33 2
Nie chce uchodzić za jakiegoś nietolerancyjnego ale ja po prostu nienawidzę pedałów.
Zgłoś
Avatar
gadman 2011-11-16, 3:24
buahahha on gra w zespole ......... DOWNA !!
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2011-11-16, 7:16 1
jak zawsze ciekawi mnie geneza, bo przeciez to nie jest spontan przed lustrem. Musial wziasc kamere i ja ustawic, wiec to swiadczy o tym iz akcja jest w jakis sposob zaplanowana. Ponadto po nagraniu tego gowna musial to zjebac na dysk i wyslac na youtuba, wiec raczej obejrzal wydalony kał, mimo wszystko dalej sie z tego nie wycofał. Takze gosc jesli jest parodysta,musi byc przekonany, ze to jest smieszne. Natomiast jesli parodysta nie jest caly moj post nie ma znaczenia. Ta istota jest chora, a trudno mowic o jakiejs zlozonosci dzialan chorych psychicznie. Kurwa... napierdalam na harward z psychologii !
Zgłoś
Avatar
W................a 2011-11-16, 13:15
antyrama napisał/a:

haha najlepsze było jak zajebał łbem w doniczke xD



To ona zaatakowała jego. Co za czasy, by doniczki były tak agresywne...
Zgłoś
Avatar
TheColt 2011-11-16, 16:29
starszy brat Luntka
Zgłoś
Avatar
Avitus 2011-11-16, 17:01 25
Hmmm cóż mogę powiedzieć
Zgłoś
Avatar
najlepszy 2011-11-16, 17:41
nienawidzic to mozna tych cweli co marsz 11 chcieli zatrzymac, to z kolei jest nieszkodliwe, smieszne ale krypto pedaly sie spinaja zeby udowodnic swoja meskosc..przyznajcie sie sami sobie ze chcieli byscie wachac mu kozaki

nienawidzic to mozna tych cweli co marsz 11 chcieli zatrzymac, to z kolei jest nieszkodliwie smieszne ale krypto pedaly sie spinaja zeby udowodnic swoja meskosc.Przyznajcie sie sami sobie ze chcieli byscie wachac mu kozaki ;D
Zgłoś
Avatar
kamilbr0 2011-11-16, 17:43
- Czy wyglądam na chorego psychicznie ?

W sumie pedał i chory psychicznie to jedna rzecz
Zgłoś
Avatar
najlepszy 2011-11-16, 17:53
bkjbl-

nienawidzic to mozna tych cweli co marsz 11 chcieli zatrzymac, to z kolei jest nieszkodliwie smieszne ale krypto pedaly sie spinaja zeby udowodnic swoja meskosc.Przyznajcie sie sami sobie ze chcieli byscie wachac mu kozaki ;D
Zgłoś
Avatar
1488 2011-11-16, 18:33 1
Kolorowa Niepodległa
Zgłoś
Avatar
Lipek 2011-11-16, 18:40 3
Kurwa... Co ja czytam? Już jebać tego clowna, bo on akurat jest tutaj najsprytniejszy. NA CHUJ WAM JEGO KONTO NA YOUTUBE? Nie wiem czy ktoś wam pozakładał klapki na oczy, czy może wasza wiedza nt. internetu ogranicza się do Sadola i fap siteów.
W każdym razie:

Cytat:

$ 0.0033/1 view
$ 3/1,000 view
$33/ 10,000 views
$330/ 100,000 views
$3300/ 1,000,000 views
4176742
Tak to wygląda w stanach.
Ale oficjalnie, żaden partner tego nie powie, bo umowa partnerska zabrania.

Są wyjątki od tej zasady na plus dla wystawiającego filmy bo nie jest to blankiet podstawowy. Biorąc pod uwagę takie przeliczenia jak płacą w stanach to np. youtube.com/user/MaturaToBzduraTV Ma na teraz 4176742 wyświetleń jeśli by byli od samego początku w partnerskim systemie to do dzisiaj otrzymali by ok. 14tyś $ dolarów biorąc, że dolar 3zł to 42tyś ZŁ ... a MaturaToBzdura funkcjonuje na YouTubie od "5 VI 2010" :] czyli całkiem spoko wynik.

PS. Jest jeszcze niepokojąca sprawa, że taki www.youtube.com/user/RoztockiGracjan ma konto od 2008 roku i by zarobił coś koło 10tyś $ dolarów co daje 30tyś ZŁ ale to przez to od początku nie wiem jak tam czy by się nie mógł procesować co by jego twarz i nagrania nie znikły z innych kont użytkowników na youtubie ... ale to już inna bajka.

Tak czy siak jeśli ma się dobre pomysł jak np. MaturaToBzdura to i w wersji polskojęzycznej można zarobić będąc partnerem YouTube dość sporo... większe pieniądze na pewno przyniosły by kanały prowadzone w języku angielskim a największe pewnie w Chińskim



W tym kraju zawsze będą się sprzedawać 3 rzeczy: sex, wódka i idioci.
Każde wasze wejście na tego rodzaju filmiki i komentowanie, to tak na prawdę finansowanie komuś ładnej pensji. Nie wiem czy ktoś to jeszcze czyta, ale warto uświadomić niektórych, że wejście na jego profil i napisanie "zajebałbym cię tępym młotem", to jak rzucenie 20 groszy do koszyczka tegoż idioty.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie