18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 A riva, riva! - teraz popularne
🔥 Wypadek z udziałem dzecka - teraz popularne
Avatar
Juzwa 2024-06-23, 17:48
Kopernik2080 napisał/a:

Gdybym był policjantem i zobaczył tęczową flagę to zaniechałbym interwencji i bił brawo złodziejowi...



A ty co, ślepy jesteś? Przecież zaniechali.
Zgłoś
Avatar
Riben 2024-06-23, 22:23
Ork.Fajny napisał/a:

Zawsze znajdzie się w necie ta jedna ciota dla której chwilę czekania to problem. Reszta mniej histerycznych ludzi nie ma problemu.
Nie. Ale Twoje ogarnianie rzeczywistości wydaje się na poziomie największych odklejonych lewaków, więc nie będę próbował. Film z USA pokazujący lokalsa kradnącego innemu lokalsowi a Ty swoje hipotezy spod znaku ostatniego żołnierze NSZ Jaszczura Olszańskiego o imigrantach głosisz. Weź idź sobie łyknij melisy czy cos.



Zawsze znajdzie sie debil, który nie umie dodać tych wszystkich 5 -10minut spędzonych dłużej przy kasie samoobsługowej, która wiecznie ma jakieś problemy a do ich rozwiązania potrzebuje uwaga! Obsługi kasjera.
Jeśli ktoś te samoobsługowe kasy obsługuje(lol) jest ok, ale zazwyczaj nikt ich nie obsługuje i gapisz się w czerwona lampkę, bo waga postanowiła, że nie i chuj a ty machasz do kasjera z normalnej kasy, bo czerwona lampka. Oczywiście wrażenia mogą się różnic w zależności od sklepu i stanu tych kasy, ale prędzej czy później...
Zgłoś
Avatar
Kopernik2080 2024-06-27, 19:44
Juzwa napisał/a:

A ty co, ślepy jesteś? Przecież zaniechali.



A co ty debil jesteś? przecież napisałem co ja bym zrobił, a nie co oni zrobili
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2024-06-30, 15:06
Kopernik2080 napisał/a:

A co ty debil jesteś? przecież napisałem co ja bym zrobił, a nie co oni zrobili



Z tobą chyba jednak nie da się dyskutować. Przeczytaj jeszcze kilkanaście razy to co napisałem i to co TY napisałeś.

ONI TEŻ ZANIECHALI!!! Teraz dotarło?
Zgłoś