18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Juzwa 2021-09-14, 22:23
Kraków, skrzyżowanie Krakusa i Józefińskiej. Lekko popierdolona ulica, na której parę razy było zmieniane pierwszeństwo, kierunek jazdy itp.
Zgłoś
Avatar
KolegaBartek644 2021-09-14, 23:05 3
mam nadzieje ze takie ameby na rowerach co bezuważnie wjezdzaja pod samochod albo inne półmózgi co wchodzą na pasy bez rozejrzenia się zginą kiedyś pod kołami samochodu, tira lub pociągu
Zgłoś
Avatar
sir_Alex 2021-09-14, 23:11
trzy ameby, najgorsze że te dwie w samochodzie, pewnie się rozmnożą
Zgłoś
Avatar
Nufrevi 2021-09-14, 23:18 2
Pedalarz ma zawsze i wszedzie pierszenstwo !
Zgłoś
Avatar
Heliar 2021-09-14, 23:31 3
Jak po huj wstawiać, ponieważ pedalarze czują się jak jebane święte krowy. Jak ktoś nie widzi nic złego w zachowaniu tego debila to sam ma spierdolenie umysłowe n-tego rzędu. Każdy kto się porusza po ulicy powinien płacić OC, a skoro mamy równość, to niech i mandaty będą adekwatne.
Zgłoś
Avatar
Folur 2021-09-15, 2:11
Na rowerze typowy prawacki wyborca pissu. Mozesz tlumaczyc łopatologicznie zasady i prawo, a ten i tak wie swoje. W dupie był, gowno widzial, ale on wie. Bo przeciez nawet nie ma prawka. Ale on wie.
Zgłoś
Avatar
FourthIllusion 2021-09-15, 3:34
ecnart napisał/a:

jakiś wsiór widać że zbyt kurwa dobry dzień miał to musiał poszukać kurwa kłótni japierdole wracać się po to żeby powiedzieć "ja miałem pierwszeństwo" no co za pizda



Zamiast mu wyjebac to mu na pan, ale kutas no...
Zgłoś
Avatar
No-idea 2021-09-15, 3:48 1
bardzo dobrze ze się wrócił, dzieki temu mamy przykład że te debile naprawdę myslą że jak jada na rowerze to mają pierwszeństwo z jakiegoś pojebanego powodu.
Zgłoś
Avatar
notak 2021-09-15, 6:51 3
pan wie że ja mam pierwszeństwo i powinien ustąpić,
ale ja jadę rowerem,

kwintesencja pedalaży
Zgłoś
Avatar
Rutik 2021-09-15, 8:23 3
ecnart napisał/a:

jakiś wsiór widać że zbyt kurwa dobry dzień miał to musiał poszukać kurwa kłótni japierdole wracać się po to żeby powiedzieć "ja miałem pierwszeństwo" no co za pizda



Co ty gościu pierdolisz? Powiedział dziadkowi kulturalnie, że jeździ po ulicy jak pizda i stwarza zagrożenie dla siebie i innych. Dziadek pewnie jeździ tamtędy codziennie przekonany, jak większość rowerzystów że przepisy go nie obowiązują, więc powinien podziękować za uwagę i nie robić z siebie debila na przyszłość.
Zgłoś
Avatar
Wadolek 2021-09-15, 8:52
Jedź misiek
Zgłoś
Avatar
tomo_91 2021-09-15, 8:59 1
ecnart napisał/a:

jakiś wsiór widać że zbyt kurwa dobry dzień miał to musiał poszukać kurwa kłótni japierdole wracać się po to żeby powiedzieć "ja miałem pierwszeństwo" no co za pizda



Pewnie jesteś tą pizdą na rowerze
jebnie takiego nie ze swojej winy i stój 3 h i czekaj na policję
Zgłoś
Avatar
MrFalken 2021-09-15, 9:54 1
Heliar napisał/a:

Jak po huj wstawiać, ponieważ pedalarze czują się jak jebane święte krowy. Jak ktoś nie widzi nic złego w zachowaniu tego debila to sam ma spierdolenie umysłowe n-tego rzędu. Każdy kto się porusza po ulicy powinien płacić OC, a skoro mamy równość, to niech i mandaty będą adekwatne.



To jest dziadek na rowerze, który ledwo ogarnia, co się dzieje, a na tym odcinku zmienili niedawno pierwszeństwo. Złamał przepis - to oczywiste. Zatrąb, wezwij policję, wyślij nagranie na pały - co tam chcesz. Ale jak popie*dolonym trzeba być, żeby z tego powodu stwarzać zagrożenie w ruchu zawracaniem z piskiem na środku skrzyżowania, gonienie dziadka i robienie wykładów... W zachowaniu tego debila (w samochodzie) nic złego nie dostrzegłeś?
Zgłoś
Avatar
pullup 2021-09-15, 10:12
ecnart napisał/a:

jakiś wsiór widać że zbyt kurwa dobry dzień miał to musiał poszukać kurwa kłótni japierdole wracać się po to żeby powiedzieć "ja miałem pierwszeństwo" no co za pizda



fajny masz rower dziadek
Zgłoś
Avatar
MrFalken 2021-09-15, 12:33 1
tomo_91 napisał/a:

Pewnie jesteś tą pizdą na rowerze
jebnie takiego nie ze swojej winy i stój 3 h i czekaj na policję



i czym to się różni od jebnięcia nie ze swojej winy pieszego, motocykla, albo innej osobówki? krócej czekasz na policję? każda taka sytuacja wkurwia, ale spuszczać się tyle czasu nad jakimś ślepym dziadkiem na rowerze, to jakaś komedia jest...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie