18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Rick_Sanchez 2021-09-15, 17:17
Z dziołchą jedzie to se musi fiuty pomierzyć
Zgłoś
Avatar
jagermalibu 2021-09-15, 18:08 2
widać w komentarzach dzieciaki bez prawka pierdola farmazony, kurwa dziadek powinien dostać przez łeb jeszcze, jak nie potrafisz zachować uwagi i nie ogarniasz zasad ruchu drogowego to zapierdalasz z buta, a nie kurwa stwarzasz problem ludziom
Zgłoś
Avatar
robj 2021-09-16, 0:38
Ale ja jadę na rowerze
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2021-09-16, 8:28
tablice dla pedalarzy jak najbardziej przydatne
Zgłoś
Avatar
Strielok1 2021-09-18, 1:55
McQurwa napisał/a:

Co tu kurwa dyskutować, następnym razem trafi na ziła i po ptokach



Kiedyś Ty ostatni raz widział w Polsce ziła?
Zgłoś
Avatar
miedzianek 2021-09-18, 3:01
ecnart napisał/a:

jakiś wsiór widać że zbyt kurwa dobry dzień miał to musiał poszukać kurwa kłótni japierdole wracać się po to żeby powiedzieć "ja miałem pierwszeństwo" no co za pizda



To pomyśl teraz inaczej

Jedziesz z dzieckiem i żoną na wakacje-wyjeżdżasz na lotnisko, za 30 minut masz samolot. No i nagle znikąd pojawia się taki dziad-nie zdążyłeś wyhamować- zabijasz go na miejscu, rozbijając przy okazji samochód i kilka innych, próbując uniknąć zderzenia. I chuj, przez dziada do końca życia twoja żona, dziecko i być może ty macie przed oczami widok zakrwawionego, konającego dziada, uj z wakacji, czekacie na policje, auto rozwalone. Przepadła wycieczka za 6 koła, bo spóźniłeś się na samolot. Później ciągają cię po sadach, po komendach na zeznania.

Ja uważam, że prawidłowo jest upomnieć, a im drastyczniej i wulgarniej, tym bardziej do dziada powinno dotrzeć

Konfedernacja napisał/a:

Żeby pokazać dwóch debili.
W tym jednego, który zawraca wjeżdżając tyłem na skrzyżowanie.



Pokaż mi jakikolwiek przepis prawny zakazujący cofania na skrzyżowaniu

MrFalken napisał/a:

Ale jak popie*dolonym trzeba być, żeby z tego powodu stwarzać zagrożenie w ruchu zawracaniem z piskiem na środku skrzyżowania, gonienie dziadka i robienie wykładów... W zachowaniu tego debila (w samochodzie) nic złego nie dostrzegłeś?



A skąd wiesz, że stworzył zagrożenie, że KTOKOLWIEK za nim jechał?
Zgłoś
Avatar
gruberps84 2021-10-17, 23:37
Powinien w tą starą kurwę wjechać na skrzyżowaniu i nic by mu nie musiał tłumaczyć
Zgłoś