18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
Avatar
guliusz 2023-10-08, 20:24 1
Myślę że kierowca uciekł ponieważ nie był pewien czy nie popełnił jakiegoś wykroczenia.
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2023-10-08, 23:35 3
Nie zdziwiłbym się, że ta rowerowa święta krowa została wychodowana w Polsce naszymi zjebanymi przepisami przez które strach wsiadać do samochodu w obawie przed debilami którzy przyzwyczajeni do dobrego będą się wpierdalać bez ostrzeżenia prosto przed maskę. A durni policjanci i tak uznają winę kierowcy.

O wielu lat walczę z nadgorliwością bardziej niż z banderyzmem.

Zgłoś
Avatar
lacrimal 2023-10-09, 8:54 1
guliusz napisał/a:

Myślę że kierowca uciekł ponieważ nie był pewien czy nie popełnił jakiegoś wykroczenia.



jeden i drugi uciekł bo to ruskie gówno - obaj ze strachu.

OpenStreetMaps napisał/a:

Nie zdziwiłbym się, że ta rowerowa święta krowa została wychodowana w Polsce naszymi zjebanymi przepisami przez które strach wsiadać do samochodu w obawie przed debilami którzy przyzwyczajeni do dobrego będą się wpierdalać bez ostrzeżenia prosto przed maskę. A durni policjanci i tak uznają winę kierowcy.
O wielu lat walczę z nadgorliwością bardziej niż z banderyzmem.



Wiadomo że samochód rowerzystę zabije ... ale to ruski - tam samochody zabijają na przejściach przewalając ludzi na czerwonym wiec przestań pierdolić.
Zgłoś
Avatar
KamykHC 2023-10-09, 9:50 1
Wbrew ogólnej opinii, nie ma obowiązku zsiadania z roweru, przejeżdżając przez pasy, o ile prędkość jazdy jest zbliżona do prędkości chodu pieszego. Nie zmienia to faktu by zachować zdrowy rozsądek na pasach. Chuj, że jest pierwszeństwo, ale dla PIESZYCH być ono powinno. Ja tam zawsze grzecznie czekam i puszczam samochody na pasach bez sygnalizacji, jeśli Ci mają w dalszej drodze zielone i/lub brak korku na ulicy. Po kiego chuja mam się spieszyć jak idiota na filmie? Tak jestem rowerzystą i też uważam, że rowerzyści to spierdoliny umysłowe. Przynajmniej 95% z nich, choć daleko im do hulajcipencjuszy.
Zgłoś
Avatar
Cosmo85 2023-10-09, 12:35 2
KamykHC napisał/a:

Wbrew ogólnej opinii, nie ma obowiązku zsiadania z roweru, przejeżdżając przez pasy, o ile prędkość jazdy jest zbliżona do prędkości chodu pieszego. Nie zmienia to faktu by zachować zdrowy rozsądek na pasach. Chuj, że jest pierwszeństwo, ale dla PIESZYCH być ono powinno. Ja tam zawsze grzecznie czekam i puszczam samochody na pasach bez sygnalizacji, jeśli Ci mają w dalszej drodze zielone i/lub brak korku na ulicy. Po kiego chuja mam się spieszyć jak idiota na filmie? Tak jestem rowerzystą i też uważam, że rowerzyści to spierdoliny umysłowe. Przynajmniej 95% z nich, choć daleko im do hulajcipencjuszy.



Pierdolisz. Dzienniku Ustaw z 2005 r. Nr 108, poz. 908
ddział 7
Przecinanie się kierunków ruchu
Art. 26.

3. Kierującemu pojazdem zabrania się:
[...]
3) jazdy wzdłuż po chodniku lub przejściu dla pieszych.
Zgłoś
Avatar
pop8290 2023-10-09, 15:25 1
OpenStreetMaps napisał/a:

Nie zdziwiłbym się, że ta rowerowa święta krowa została wychodowana w Polsce naszymi zjebanymi przepisami przez które strach wsiadać do samochodu w obawie przed debilami którzy przyzwyczajeni do dobrego będą się wpierdalać bez ostrzeżenia prosto przed maskę. A durni policjanci i tak uznają winę kierowcy.
O wielu lat walczę z nadgorliwością bardziej niż z banderyzmem.



Przez święte krowy w puszkach strach wyjśc na miasto w czym innym niż czołg bo jedzie debil i z drogi wszyscy bo on kupił golfa 3 1.9tdi
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2023-10-09, 19:34 1
OpenStreetMaps napisał/a:

Nie zdziwiłbym się, że ta rowerowa święta krowa została wychodowana w Polsce naszymi zjebanymi przepisami przez które strach wsiadać do samochodu w obawie przed debilami którzy przyzwyczajeni do dobrego będą się wpierdalać bez ostrzeżenia prosto przed maskę. A durni policjanci i tak uznają winę kierowcy.
O wielu lat walczę z nadgorliwością bardziej niż z banderyzmem.



A ja myślę że to była baba. Facet nawet najebany, zainteresowałby się stanem auta.
Zgłoś
Avatar
KamykHC 2023-10-09, 22:17 1
Cosmo85 napisał/a:

Pierdolisz. Dzienniku Ustaw z 2005 r. Nr 108, poz. 908
ddział 7
Przecinanie się kierunków ruchu
Art. 26.
3. Kierującemu pojazdem zabrania się:
[...]
3) jazdy wzdłuż po chodniku lub przejściu dla pieszych.



Nie pierdolę, tylko grzecznie napisałem, pajacu. Rzeczywiście masz rację, jakieś przestarzałe gówno musiałem kiedyś przeczytać. Dzięki za info.
Zgłoś