18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Avatar
Pralpunkt 2021-12-20, 20:46 11
Napewno nie spodziewał się hiszpańskiej inkwizycji
Zgłoś
Avatar
plastic 2021-12-20, 20:49 4
szkoda, że się nie wyjebał tak, jak 90% ludzi uciekających w panice
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2021-12-20, 21:18 33
Zaraz kretyn. kto nigdy nie ryzykował głupio własnym życiem ten nie jest prawdziwym facetem tylko pizdą. Zawsze trzeba mieć plan awaryjny w takich sytuacjach położyć się między szynami, rozpłaszczyć na ścianie tunelu lub ratować się ucieczką. Co akurat było naj mniej rozsądne, ale skoro się udało to widocznie dobrze gostek skalkulował odległość i własne możliwości. Pozostaje jednak niedosyt bo nie wiadomo co z rowerem.
Zgłoś
Avatar
sothis 2021-12-20, 21:40 8
OpenStreetMaps napisał/a:

Zaraz kretyn. kto nigdy nie ryzykował głupio własnym życiem ten nie jest prawdziwym facetem tylko pizdą. Zawsze trzeba mieć plan awaryjny w takich sytuacjach położyć się między szynami, rozpłaszczyć na ścianie tunelu lub ratować się ucieczką. Co akurat było naj mniej rozsądne, ale skoro się udało to widocznie dobrze gostek skalkulował odległość i własne możliwości. Pozostaje jednak niedosyt bo nie wiadomo co z rowerem.



O, głos rozsądku. Ja np dziś zaryzykuje życie idąc do lodówki po piwo, a były już drinki bo miałem chęć poczuć się jak pedał, był bimber dla przywrócenia wiary w ludzkość... Także trzymajcie kciuki, bo mogę nie przeżyć jutra.
Zgłoś
Avatar
esa 2021-12-20, 21:55 3
pieszo szybciej popierdalał niż na rowerze
Zgłoś
Avatar
neo001 2021-12-20, 22:21 3
sothis napisał/a:

O, głos rozsądku. Ja np dziś zaryzykuje życie idąc do lodówki po piwo, a były już drinki bo miałem chęć poczuć się jak pedał, był bimber dla przywrócenia wiary w ludzkość... Także trzymajcie kciuki, bo mogę nie przeżyć jutra.



Pomyśl następnym razem o rodzinie, sporty ekstremalne są naprawdę niebezpieczne
Zgłoś
Avatar
Mr.Martin 2021-12-20, 22:43
Ale farta miał.
Zgłoś
Avatar
sothis 2021-12-20, 22:58
neo001 napisał/a:

Pomyśl następnym razem o rodzinie, sporty ekstremalne są naprawdę niebezpieczne



Kurde, pijany byłem, dlatego tak naodpierdalalem
Zgłoś
Avatar
laska - mosquito 2021-12-20, 23:12
Tak trudno sprawdzić jakiś rozkład xD
Zgłoś
Avatar
mocnymarcin5 2021-12-21, 0:42
Uciekał przed policją
Zgłoś
Avatar
Angevil 2021-12-21, 1:05 4
W dzieciństwie przykładało się ucho do szyn i wiedziałeś czy pociąg będzie jechał, bo lubiliśmy prasować stare monety widać oni mieli gorsze dzieciństwo.
Zgłoś
Avatar
Psilocke 2021-12-21, 7:25
laska - mosquito napisał/a:

Tak trudno sprawdzić jakiś rozkład xD



Zwłaszcza pociągu towarowego, który widać na filmie.
Swego czasu dużo jeździłem koleją i jakoś nigdy nie udało mi się znaleźć rozkładu towarowych.
No ale teraz widać postęp nadszedł.
Zgłoś
Avatar
notak 2021-12-21, 9:05 1
znając rozumowanie pedalarzy, myśleli że w tunelu jest ścieżka rowerowa
Zgłoś
Avatar
nowynick 2021-12-21, 9:20
Psilocke napisał/a:

Zwłaszcza pociągu towarowego, który widać na filmie.
Swego czasu dużo jeździłem koleją i jakoś nigdy nie udało mi się znaleźć rozkładu towarowych.
No ale teraz widać postęp nadszedł.



na pałę z pewnością jeżdżą bez żadnej kontroli... To, że na dworcu nie ma rozkładu pociągów towarowych (bo i w sumie po co?) nie oznacza, że nikt tym burdelem nie zawiaduje. Wyobrażasz sobie ile wypadków by było codziennie jakby połowa lokomotyw na szynach zaczęła jeździć jak by chciała?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie