18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
Adenoid_Hynkel Dzisiaj 0:23 5
Bardzo dobrze debilowi. Niby rowerzysta ryzykuje tylko swoim zdrowiem i zagrożenia nie stanowi w ruchu drogowym, ale to nie prawda. W mojej okolicy kiedyś zginęła cała rodzina (lata 90)bo rowerzysta(pijaczek) wyjechał rozpędzony Z górki na krzyżówke i wymusił na busie, busem chcąc ominąć wyjebał się na przeciwległy pas i jebnal w osobówkę. Rowerzysta pojechał pod sklep w wiadomym celu.

Jeśli jedziecie większym, a mniejszy wam wymusza to zabijajcie tego co wymusza, a nie postronnych.
Zgłoś
Avatar
willoo Dzisiaj 0:29 4
Mam nadzieję, że ten debil na rowerze zapłaci gruby hajs, za rozpierdol który spowodował.
Zgłoś
Avatar
DDragonDD Dzisiaj 0:30 3
Jaka Warszawa? Przecież to Poznań jest niedaleko ulicy Półwiejskiej. Po lewej jak jechał nagrywający jest Multikino a po prawej na skrzyżowaniu galeria Stary Browar a dalej to już właśnie Półwiejska. Jeżdżę tamtędy codziennie do pracy.
Zgłoś
Avatar
John-Flopp Dzisiaj 0:35
Adenoid_Hynkel napisał/a:

Bardzo dobrze debilowi. Niby rowerzysta ryzykuje tylko swoim zdrowiem i zagrożenia nie stanowi w ruchu drogowym, ale to nie prawda. W mojej okolicy kiedyś zginęła cała rodzina (lata 90)bo rowerzysta(pijaczek) wyjechał rozpędzony Z górki na krzyżówke i wymusił na busie, busem chcąc ominąć wyjebał się na przeciwległy pas i jebnal w osobówkę. Rowerzysta pojechał pod sklep w wiadomym celu.
Jeśli jedziecie większym, a mniejszy wam wymusza to zabijajcie tego co wymusza, a nie postronnych.



Jaskółka (zwłaszcza z przed 2-3 dekad) wiosny nie czyni.
Zgłoś
Avatar
Henboh Dzisiaj 0:40
Zgłoś
Avatar
avalanch Dzisiaj 1:36 2
Tylko kierowcy i auta szkoda
Zgłoś
Avatar
bimaczow Dzisiaj 1:50 1
Oglądałem 5razy... Jakie to piękne
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS Dzisiaj 2:14
Kiedy pogrzeb?
Zgłoś
Avatar
psych Dzisiaj 2:28
rower już wynoszony i po co czekać na jakieś służby tą fsjtałpe też powinni wynieść na pobocze
Zgłoś
Avatar
SmokPoracha Dzisiaj 2:36
I takie żniwa, to ja rozumiem. Chociaż Bizon byłby lepszy to tego celu.
Zgłoś
Avatar
~Velture Dzisiaj 3:03
Zgłoś
Avatar
metalfan Dzisiaj 3:04
Wina rowerzysty bezsprzeczna, ale mistrz kierownicy też się nie popisał przekraczając prędkość i jadąc lewym pasem pustą ulicą.

PS. Rowerzysta nawet nie zerknął w prawo.
Zgłoś