18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek - małych plików zapisywanych w przeglądarce internetowej - w celu identyfikacji użytkownika. Więcej o ciasteczkach dowiesz się tutaj.
Obsługa sesji użytkownika / odtwarzanie filmów:


Zabezpiecznie Google ReCaptcha przed botami:


Zanonimizowane statystyki odwiedzin strony Google Analytics:
Brak zgody
Dostarczanie i prezentowanie treści reklamowych:
Reklamy w witrynie dostarczane są przez podmiot zewnętrzny.
Kliknij ikonkę znajdującą się w lewm dolnym rogu na końcu tej strony aby otworzyć widget ustawień reklam.
Jeżeli w tym miejscu nie wyświetił się widget ustawień ciasteczek i prywatności wyłącz wszystkie skrypty blokujące elementy na stronie, na przykład AdBlocka lub kliknij ikonkę lwa w przeglądarce Brave i wyłącz tarcze
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:21
🔥 Bójka uliczna - teraz popularne
🔥 Ale się obłowimy - teraz popularne
🔥 Ogien, eksplozje i debile - teraz popularne
🔥 Aresztowanie homostwora - teraz popularne
Avatar
Elan__Rodziewicz 2024-09-21, 18:35 1
PanFajek napisał/a:

Jak gościu go przewrócił, to co mu tam, dildos wypadł?



Błotnik od roweru na przednich kołach. Chłop zahaczył o nie nogami jak się wywracał, ale z tyłu przednich kół, bo większość dosięga aż do tyłu przedniego koła.

______________

Dzień dobry, nazywam się Elan Rodziewicz, mieszkam w Legnicy. Jestem starą, uległą, pedalską kurwa i szmatą do jebania. Każdy może mnie wyruchać w dupę, spuścić mi się do ust, no i jeszcze na mnie nasikać. Daj mi swego kutasa to ci obciągnę i połknę.
Zgłoś
Avatar
RaffAye 2024-09-21, 18:36
nikt nie pytal ale to akcja z Edynburga w Szkocji

Stolar900 napisał/a:

Blachy SK. Niech wiedzą, że się Katowiczanie nie pierdolą.

Zgłoś
Avatar
Elan__Rodziewicz 2024-09-21, 18:41
a tak w ogóle odnośnie tego filmiku to nie wiem kto jest głupszy. Pedalarz czy kierowca. Pedalarz to wiadomo czemu, ale na chuj ten kierowca na betonie go sprowadza w ten sposób na glebę? Jebnąłby p3dał potylicą a kierowca by poszedł siedzieć za co najmniej pobicie ze skutkiem śmiertelnym. No chyba, że ma plecy służb, to można go wtedy ukarać mandatem w wysokości 5000 dolarów za przekroczenie uprawnień... kierowcy : )

______________

Dzień dobry, nazywam się Elan Rodziewicz, mieszkam w Legnicy. Jestem starą, uległą, pedalską kurwa i szmatą do jebania. Każdy może mnie wyruchać w dupę, spuścić mi się do ust, no i jeszcze na mnie nasikać. Daj mi swego kutasa to ci obciągnę i połknę.
Zgłoś
Avatar
Genius510 2024-09-21, 20:36
Słabe...nie ma zgonu nie ma piwa
Zgłoś
Avatar
Kroki71 2024-09-21, 22:19
Miód dla oczu..
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-09-21, 22:39
Frycekox napisał/a:

piękny widok, aż sobie zapiszę. Drugie najgorsze kurwy na drodze, tuż za hulajpedałami. 95% cweli nie ma prawa jazdy, nie zna przepisów i odpierdala szambo na pasach i drogach. Powinny być państwowe karty rowerowe i oc dla rowerzystów, nie jakieś niebotyczne sumy żeby się zaraz kurwy nie spróły że jak to brajanek musi 500 złotych wydać na rok ale jak to za co ja będę pić jak mi ledwo z 800 plusa nie starcza. Potem przy jakiś kolizjach czy odpierdalania szybk i call na psy i nie będzie nawet trzebać walić kluczem 17 w ten głupi ryj.



W RPA też myśleli, że się schowają w swoich enklawach i chuj im to dało, czarne karaluchy ich zadeptują.
Zgłoś
Avatar
Victorius_the_Second 2024-09-22, 1:16
Frycekox napisał/a:

piękny widok, aż sobie zapiszę. Drugie najgorsze kurwy na drodze, tuż za hulajpedałami. 95% cweli nie ma prawa jazdy, nie zna przepisów i odpierdala szambo na pasach i drogach. Powinny być państwowe karty rowerowe i oc dla rowerzystów, nie jakieś niebotyczne sumy żeby się zaraz kurwy nie spróły że jak to brajanek musi 500 złotych wydać na rok ale jak to za co ja będę pić jak mi ledwo z 800 plusa nie starcza. Potem przy jakiś kolizjach czy odpierdalania szybk i call na psy i nie będzie nawet trzebać walić kluczem 17 w ten głupi ryj.



Nie zesraj się lamusie i wyjdź z piwnicy. Prawda jest taka, że pedalarze często odpierdalją ryż na ulicy, ale to tak naprawdę jest pikuś przy tym co robią piesi czy kierowcy. Wszystkich cymbałów na dwóch czterech kółkach czy podeszwach bym wysłał na kolyme i chuuuu
Zgłoś
Avatar
willoo 2024-09-22, 2:48
Frycekox napisał/a:

piękny widok, aż sobie zapiszę. Drugie najgorsze kurwy na drodze, tuż za hulajpedałami. 95% cweli nie ma prawa jazdy, nie zna przepisów i odpierdala szambo na pasach i drogach. Powinny być państwowe karty rowerowe i oc dla rowerzystów, nie jakieś niebotyczne sumy żeby się zaraz kurwy nie spróły że jak to brajanek musi 500 złotych wydać na rok ale jak to za co ja będę pić jak mi ledwo z 800 plusa nie starcza. Potem przy jakiś kolizjach czy odpierdalania szybk i call na psy i nie będzie nawet trzebać walić kluczem 17 w ten głupi ryj.



nie zesraj się
Zgłoś
Avatar
Sandalek 2024-09-22, 13:44
No niestety sa rowerzysci i rowerzysci. ja jezdzac na rowerze robie miejsce samochodom jak moge, a czasami nawet zjezdzam na pobocze zeby uscic busa czy ciezarowke. ale znajomy z ktorym jezdze potrafi srodkiem drogi jechac bo on moze.
Zgłoś
Avatar
swieca 2024-09-22, 14:24
Frycekox napisał/a:

piękny widok, aż sobie zapiszę. Drugie najgorsze kurwy na drodze, tuż za hulajpedałami. 95% cweli nie ma prawa jazdy, nie zna przepisów i odpierdala szambo na pasach i drogach. Powinny być państwowe karty rowerowe i oc dla rowerzystów, nie jakieś niebotyczne sumy żeby się zaraz kurwy nie spróły że jak to brajanek musi 500 złotych wydać na rok ale jak to za co ja będę pić jak mi ledwo z 800 plusa nie starcza. Potem przy jakiś kolizjach czy odpierdalania szybk i call na psy i nie będzie nawet trzebać walić kluczem 17 w ten głupi ryj.



Jest oc dla rowerzystów. W ING 12zł miesięcznie
Zgłoś
Avatar
elim 2024-09-22, 15:27
Użytkownicy dróg popełniają błędy, ale jaki sens jest stać uparcie przed innym pojazdem i tracić czas bo tamten coś zrobił co się takiemu pedalarzowi nie spodobało, zresztą widuję czasem też takich kierowników, nieraz zdarzało mi się kulturalną rozmową przekonywać że nie ma sensu się blokować, najbardziej uparte w takich sytuacjach bywają kobiety, faceta w końcu da się przekonać.
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów