18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-08-06, 21:44
🔥 Niefortunny upadek ze schodów - teraz popularne
Avatar
oso 2019-10-15, 17:30 2
I teraz będzie srał do worka czyli Stomy

Zgłoś
Avatar
Damciciastko 2019-10-15, 17:36 3
oso napisał/a:

I teraz będzie srał do worka czyli Stomy



A bolało jak Cie tym powietrzem dmuchnęli? Piwo za własne przeżycia.
Zgłoś
Avatar
oso 2019-10-15, 17:43 20
Damciciastko napisał/a:

A bolało jak Cie tym powietrzem dmuchnęli? Piwo za własne przeżycia.



Ściągnąłem zdjęcie z Twojego profilu na fejsbuku tylko było podpisane dymali mnie tak że wycieli mi odbytnice i teraz muszę srać do worka.
Ps. widziałem Twój apel o przyłączanie się do grupy wsparcja "bez odbytu ale faje mogę dalej opierdalać gębą".
Zgłoś
Avatar
Damciciastko 2019-10-15, 17:48 4
oso napisał/a:

Ściągnąłem zdjęcie z Twojego profilu na fejsbuku tylko było podpisane dymali mnie tak że wycieli mi odbytnice i teraz muszę srać do worka.
Ps. widziałem Twój apel o przyłączanie się do grupy wsparcja "bez odbytu ale faje mogę dalej opie**alać gębą".



Zdjęcie nie moje, ponieważ gole jaja. Twoja zona lubi ogolne, nie pytaj skąd wiem

Ps. Nie wiem co szukałeś na takich grupach na pejsbuku, ale mogę się domyślać skąd ten rozwód.
Zgłoś
Avatar
Rudgardh 2019-10-15, 18:07
Damciciastko napisał/a:

Zdjęcie nie moje, ponieważ gole jaja. Twoja zona lubi ogolne, nie pytaj skąd wiem .



Ty o jajkach obijających się o Twoja dupę już możesz pomarzyć teraz pozostało Ci migdałki wyciąć żebyś się nie dławił

Ps.Jakie grupy, to był tylko Twój profil i po Twoim nicku wnioskuje że lubisz małe dzieci kurwiu jebany we wszystkie dziury
Zgłoś
Avatar
~sensualna 2019-10-15, 18:15 43
oso napisał/a:

I teraz będzie srał do worka czyli Stomy



chyba nie będzie srał skoro nie żyje
Zgłoś
Avatar
L_Etranger 2019-10-15, 18:29 5
oso napisał/a:

I teraz będzie srał do worka czyli Stomy



oso napisał/a:

Ściągnąłem zdjęcie z Twojego profilu na fejsbuku tylko było podpisane dymali mnie tak że wycieli mi odbytnice i teraz muszę srać do worka.
Ps. widziałem Twój apel o przyłączanie się do grupy wsparcja "bez odbytu ale faje mogę dalej opierdalać gębą".



Chciałeś zabłysnąć w internecie ale coś Ci nie wyszło....
Zgłoś
Avatar
Japiszon 2019-10-15, 18:30
prank srank
Zgłoś
Avatar
A................r 2019-10-15, 18:36 4
nie rozumiem tego, pedały wkładają sobie łapy w dupala po sam bark, a tu trochę powietrza do anusa koleś dostał ? Nie ogarniam , niech mi ktoś wytłumaczy .. pękło mu tam coś ?
Zgłoś
Avatar
Matix1982 2019-10-15, 18:42 4
To jest kurwa jakaś ściema. Koleś pada jak po zastrzyku z pawulonu, do tego pedalska muzyczka jak z horroru dla dzieci i teksty z przestrogą dla lemingów co by se słomek do dupy nie wkładali. Ściema jak chuj...
Zgłoś
Avatar
Rudgardh 2019-10-15, 18:47
L_Etranger napisał/a:

Chciałeś zabłysnąć w internecie ale coś Ci nie wyszło....



Zabłysnął a co mu zazdrościsz?
Zgłoś
Avatar
L_Etranger 2019-10-15, 19:22 2
Rudgardh napisał/a:

Zabłysnął a co mu zazdrościsz?



Ty jesteś taki głupi czy udajesz? jprdl.... Gosciu z filmu zmarl więc nic mu już nie bedzię potrzebne, a tego debilego pocisku na siłe już nie skomnetuje.
Zgłoś
Avatar
Goldi85 2019-10-15, 19:47 9
poprostu spreżone powietrze rozerwao jelita ... straszna smierc, napewno bardzo bolesna
Zgłoś
Avatar
Rudgardh 2019-10-15, 20:04
L_Etranger napisał/a:

Ty jesteś taki głupi czy udajesz? jprdl.... Gosciu z filmu zmarl więc nic mu już nie bedzię potrzebne, a tego debilego pocisku na siłe już nie skomnetuje.



Oj nie każdy jest lingwistą, oso patrząc na jego wiek uczył się rosyjskiego. A słyszałem o podobnym przypadku w stoczni i gościu przeżył i żyje ze stomą.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie