18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Pedalstwo na Ukrainie
BongMan • 2012-12-04, 15:44
Tam się nie szczypią z pedałami.

Cytat:

Unidentified people beat Svyatoslav Sheremet, head of Gay-Forum of Ukraine, in May. Sheremet was attacked after meeting with members of the media to inform them that a scheduled gay parade was canceled due to threats of violence from neo-Nazis and other hate groups. The attackers ran off when they realized members of the media were documenting the attack.

Zgłoś
Avatar
sidian 2012-12-09, 3:40
Sądy mało mają ważniejszych spraw niż kretyni podżegający do gazowania ludzi i skakania im po twarzach w glanach. Serio. A co do tej prokuratury, to gość może to zrobić, a wpisy z gejami do gazu faktycznie łamią prawo. Jak się dostatecznie mocno uprze, albo ma znajomych, gdzie trzeba, to się prokuratura sprawą zainteresuje i zacznie się dłubanie w logach i takie tam.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-12-10, 15:37
No tak, ale nazwanie mnie debilem też łamie prawo. Jest to zniesławienie. Czyli każdego kto mnie tutaj nazwał debilem albo w inny sposób mnie obraził, mogę podać do sądu.
Mało tego - cisnęło się tu sporo na Murzynów, cyganów, Arabów, Żydów, Rosjan i niemców. Wystarczy że przyprowadzę do domu takiego Murzyna, pokażę mu kilka tekstów i już jest pozew. Każdy obraźliwy tekst to osobny pozew. Każdy może zaskarżyć. Murzyna A obraża tekst 1, 2, 3 i 4. Murzyna B obrażają teksty 1,2, 3, 4, 5, 6, 7. Policz sobie ile osobnych spraw z tego będzie. Wyobraź sobie co by było jakby każdy był tak wrażliwy jak ten czekoladowy nosek. Sądy by nie wyrobiły, kupa państwowej kasy poszła by się jebać, a wszystko po to żeby rozpatrzyć sprawy o zerowej szkodliwości. No i forum by nam zamknęli, a to chyba ostatni bastion wolności słowa w polskim internecie.
Ma to sens?
Zgłoś