18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Pedalstwo na Ukrainie
BongMan • 2012-12-04, 15:44
Tam się nie szczypią z pedałami.

Cytat:

Unidentified people beat Svyatoslav Sheremet, head of Gay-Forum of Ukraine, in May. Sheremet was attacked after meeting with members of the media to inform them that a scheduled gay parade was canceled due to threats of violence from neo-Nazis and other hate groups. The attackers ran off when they realized members of the media were documenting the attack.

Zgłoś
Avatar
konto1981 2012-12-05, 2:10
pedalski temat- ide z tąd...
Zgłoś
Avatar
isotop 2012-12-05, 2:17
dominha napisał/a:

Masz jednego ojca i jedną matkę, taka jest NATURA, reszta to WYMYSŁ cywilizacji i odszczepieńców


A jak ktoś ma samą matkę/ojca i jest półsierotą to co? Jest wymysłem cywilizacji i odszczepieńców?

dominha napisał/a:

i choćby biedronie i inne pierogi płakali i szczekali to i tak tego nie zmienią, że dzieciaka nie urodzą.


Biedronie i inne pierogi to ekstrema, która za cel życiowy obrała sobie robienie show z własnej orientacji. To trochę tak, jakby powiedzieć "katolicy są szurnięci, bo takie są mohery". Każda grupa społeczna ma swoje jasne i ciemne strony, a homoseksualiści od tej reguły nie odstają. Bolączką homoseksualistów w Polsce jest natomiast fakt, iż "reprezentują" ich te tragikomiczne wynalazki w gatunku Biedronia.

dominha napisał/a:

Chcą się walić w dupę to niech się walą we własnych domach, jak to robią normalni ludzie, a nie afiszować się z tym i obrzydzać ta część (większość) społeczeństwa, której się to nie podoba. Chcą związków partnerskich niech mają, ale niech nie żądają niczego więcej. Jest demokracja szanować człowieka należy, ale to działa w dwie strony, a dla mnie brakiem szacunku jest machanie publiczne kutasem na marszach homosiów.


Znów mowa o ekstremie. A że parady równości są odrażające... cholernie byś się zdziwił ilu homosiów przyzna Ci rację. Spora część w ogóle się tym nie interesuje. Zaś co do dzieci, to nawet zrobiono ankietę sprawdzającą ilu z nich byłoby teraz bądź w przyszłości zainteresowanych adopcją, gdyby byli w homo-związku... prawie żaden. Nic w tym w sumie dziwnego, bo z potrzebą posiadania dzieci najczęściej wyskakują kobiety, a teraz nagle dwóch kolesi tworzących jakiś konkubinat miałoby się wziąć za adopcję? Serio?

Paradoks polega na tym, że zgadzamy się z homosiami, którzy się nie afiszują ze swoją orientacją i przeklinamy tych, którzy robią z tego okołopolityczne show na pograniczu przyzwoitości, co prowadzi do tego, że nie mamy skąd czerpać wizerunku "dobrego homosia"... bo nigdzie ich nie widać.
Zgłoś
Avatar
kashshaptu82 2012-12-05, 11:25
i znowu zajebisty wątek spinania się, to sie dorzuce
nie zgodze się z twierdzeniem, że jedynym słusznym wyjściem w ewolucji osobowości i światopoglądu jest nietolerancja a wręcz chęć eliminacji jednostek homoseksualnych. wszak przecież jak sie bedą pucować między sobą to raczej nie ma zagrożenia przedłużenia niepewnych genów. i chyba właśnie tutaj leży moje podejście do tematu. jebie mnie to, kto lubi pakować w kakaowe oko tak długo jak płaci podatki, respektuje prawo i porzadek w otaczającym społeczeństwie. nie kradnie, gwałci, zabija, niszczy cudzego mienia, itp. ile jest par heteroseksualnych jebiących się w dupe? (ilu z tych zagorzałych wojowników prawicy trzepało do "Sasha Grey goes anal")mimo tolerancji stanowczo jestem przeciw możliwościom adopcyjnym dla takich par, gdyż nie do końca jest się w stanie oszacować jaki to może mieć wpływ na rozwój dziecka, ale nie widze przeszkód dla których nie mogli by zawierać świeckiego formalnego związku, który gwarantuje m.in. prawo do dziedziczności, wspólnoty majątkowej, wgladu do kartoteki medycznej itd. analogicznie też byłbym przeciwko adopcjom przez pary skrajnie prawicowe, które w moim mniemamaniu za bardzo ograniczyłyby rozwój społeczny dziecka.

do wrzuty, to właśnie jest dla mnie chore. czym innym jest nie zgadzanie się z kimś, a czym innym fizyczna napaść na drugiego człowieka.
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2012-12-05, 11:49
isotop napisał/a:

Znów mowa o ekstremie. A że parady równości są odrażające... cholernie byś się zdziwił ilu homosiów przyzna Ci rację. Spora część w ogóle się tym nie interesuje.



Skoro tak mówisz, to czemu nie zbierzecie "porządnych" gejów na antyparadę do parad równości? Przecież te kolorowe,pedalskie parady psują wam "reputację porządnych".
Zgłoś
Avatar
isotop 2012-12-05, 12:52
Dudeczek napisał/a:

Skoro tak mówisz, to czemu nie zbierzecie "porządnych" gejów na antyparadę do parad równości? Przecież te kolorowe,pedalskie parady psują wam "reputację porządnych".


Nie "wam", a "im". Poza tym pisałem już o paradoksie, który teraz sam wyszedł razem z Twoją wypowiedzią... skoro "dobry gej" to taki, co się nie afiszuje, to jak niby mają się pokazać ci dobrzy, skoro ich dobrem jest ich nieujawnianie się? Wystarczy, aby społeczeństwo było świadome, że zagorzali wielbiciele i uczestnicy parad równości nie są grupą reprezentatywną.

Pedalinek napisał/a:


Musimy manifestować bo inczej nasze problemy są ignorowane. Mamy takie same prawo zakładać rodziny jak wy i będziemy o to walczyć.


Nie macie takiego samego prawa. W świecie w którym normą są dzieci wychowywane są przez dwóch rodziców różnej płci pokrzywdzone są te, które od normy odstają. Już nawet półsierota nie ma tak kolorowo, żyjąc z tylko jednym rodzicem w poczuciu straty. Co ma powiedzieć dziecko żyjące w domu dziecka i świadome braku rodziców? Teraz zostanie wykreowana nowa grupa, której prawnymi opiekunami (bo nie "rodzicami") będą dwie kobiety, lub dwóch mężczyzn - kolejne odstępstwo od przyjętej normy. Myślenie "założymy rodziny i nam się to należy" to czysty egoizm. Skupiacie się wyłącznie na SWOJEJ potrzebie posiadania dziecka zapominając przy tym, że to dziecko ma też swoje potrzeby. A żeby było ciekawie, sam Jacyków (tak tak... ten ekscentryczny pedał) wypowiedział się raz przeciwko adopcjom przez homoseksualistów, na dodatek kierując się mniej więcej pokazanym przeze mnie podejściem... choć raz się z nim zgodziłem.
Zgłoś
Avatar
B................i 2012-12-05, 15:08
Postawmy jasno granicę, pozwolenie na adopcje dziecka przez dwóch pedałów to kretyństwo.
Zgłoś
Avatar
B................i 2012-12-05, 16:22
Powiedz mi po co dałeś nazwę profilu "Pedalinek"?
Zgłoś
Avatar
bokun1237 2012-12-05, 17:57 1
Pedalinek napisał/a:



Musimy manifestować bo inczej nasze problemy są ignorowane. Mamy takie same prawo zakładać rodziny jak wy i będziemy o to walczyć.



Zakładać rodzinny ?? hahahhahaha
Trzeba was do gazu wjebać albo leczyć bo to jest choroba po prostu leczona komora gazowa, strzałem ostrzegawczym w tył głowy lub po prostu sami was powybijamy.
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2012-12-05, 18:45
Nie no proszę... Jak dwóch kolesi się stuka (bylebym na to nie musiał patrzyć), to WIN!!! - MORE PUSSIES FOR ME!!!
Zgłoś
Avatar
B................i 2012-12-05, 18:59
Pedalinek napisał/a:

Bo mnie na osiedlu zawsze nazywali Dalinek, a pierwsza litera mojego imienia to P.



No a to "e" pomiędzy P a Dalinek? Chyba nieprzypadkowo tak sie nazwałeś?
Zgłoś
Avatar
bokun1237 2012-12-05, 19:12
Pedalinek napisał/a:



I tym razem bez żartów ten wpis ląduje u prokuratury. Skandal.





Informuj jak tam ci idzie będzie materiał na sadistic wiec mam nadziej ze dotrzymasz słowa
Zgłoś
Avatar
bokun1237 2012-12-05, 19:51 1
ocalić dupsko od mojego dupska się odwal ja nie z twoich może chcesz namiary na PW mogę ci wysłać po co maja się męczyć i szukać mnie bardzo chętnie się wstawię
Zgłoś
Avatar
B................i 2012-12-05, 22:43
Pedalinek napisał/a:



Wstawić to się możesz z patologicznym ojcem pod budką z piwem.


Oj nie ładnie panie "Strasze-innych-sądem", za to ktoś mógłby cię do sądu podać!
Zgłoś
Avatar
bokun1237 2012-12-06, 9:17
Pedalinek napisał/a:

Z tymże ja nie grożę, ja czekam na dane osobowe tego typa, ale widac się przestraszył i milczy



Czego miałem się przestraszyć ?

Wysłałem ci poczta pedale

miłego (dnia)
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-12-06, 11:47 2
No nie rób sobie jaj z tym sądem. Taka menda z ciebie? Jak ja bym miał się sądzić z każdym kto tu na mnie złe słowo powiedział to bym musiał całe forum zaskarżyć.
Sądy mają ważniejsze sprawy niż to że jakiś gej czuje się urażony.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie