18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Cymesowy 2024-07-30, 13:26 3
Ukyuki1988 napisał/a:

Tępić homocwelowskie podmioty baby z brodami vhooy z cipkami jazda z tym homocwelowski syfem!!!!!



tylko gdzie ty zjebie widzisz cokolwiek homocwelowskiego w FACECIE KTÓRY TRZYMA BABE ZA REKE? Jak się będą ruchać wieczorem po randce to też będzie pedalskie?
Masz jakiejś projekcje? Chuj Cię to obchodzi jak ktoś się ubiera? dla mnie może nawet w stroju klauna chodzić i chuj mi do tego, nikomu krzywdy nie robi idzie sobie z laseczką za rękę ale zawsze się znajdą zakolaki którym to przeszkadza kurwa dopóki nie wciska swojej ideologii (TO SAMO KOŚCIÓŁ KATOLICKI) to mam to w dupie i niech sobie koegzystują nawet pedały mogą sobie iść za rękę jak chcą i się mogą przytulać serio mnie to nie rusza bo dwóch pedałów oznacza że więcej lasek jest wolnych, dopóki łapię tylko siebie za siusiaczki i nie dobierają sie do dzieci to mam to gdzieś a miałem znajomych na studiach którzy byli pedałami a ja myślałem że po prostu razem mieszkanie wynajmują i przez 3 lata nie wiedziałem bo zachowywali się normalnie i się z tym nie afiszowali i co mam komuś najebać za to że sobie życie po swojemu? Już bardziej mi przeszkadzają drący japę w nocy najebani kibice
Zgłoś
Avatar
Ukyuki1988 2024-07-30, 18:12
Facet w sukience dla ciebie to widok normalny? Jak dla.mnie powinien dostać byka i siedzieć w domu jak cipsko
Zgłoś
Avatar
frytburger.z.paprykarzem 2024-07-31, 0:06 1
Jak podrośniesz zrozumiesz że trzymanie kobiety za rękę nie jest żadnym "pedalstwem".
Zgłoś
Avatar
Gregor123456 2024-07-31, 7:26
Widać kto spodnie nosi w tym związku.
Zgłoś
Avatar
Pablohasan85 2024-07-31, 8:02
zajac1190 napisał/a:

On wyglądał zupełnie inaczej niż na ołtarzyku xd



wcale nie wyglądał bo nie istniał
Zgłoś
Avatar
Kopeć 2024-07-31, 10:17
a przed klechą to klęka i jeszcze do buzi bierze z radością.
Zgłoś
Avatar
zajac1190 2024-07-31, 10:21
Pablohasan85 napisał/a:

wcale nie wyglądał bo nie istniał



Właśnie że istniał, tylko to nie był żaden buk. Buk nie istnieje!
Zgłoś
Avatar
Pablohasan85 2024-07-31, 13:34
zajac1190 napisał/a:

Właśnie że istniał, tylko to nie był żaden buk. Buk nie istnieje!



jak ja mam szafke z buku. To ona tez nie istnieje?
Zgłoś
Avatar
koxxx92 2024-07-31, 14:46
Ten kto to wstawił ma ewidentnie małego siusiaka.
Zgłoś
Avatar
Sebastian41 2024-08-13, 15:59
DO tego co nagrywał.Cebulaku jebany zajmij się swoim życiem,a nie czyimś.
Zgłoś