18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Tomaszu 2010-04-16, 15:40
Ten filmik to pewnie 4chanowska robota
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2010-04-16, 15:54
Slevin napisał/a:

niedługo nie będzie można myć małego dziecka w wannie bo się będzie podejrzewało rodziców o pedofilię...



W Meksyku jest tak. Jeśli tata umyje swoje dziecko, może zostać uwięziony, a tam za takie coś dają nawet po kilkadziesiąt lat.
Zgłoś
Avatar
Twój Stary 2010-04-16, 16:36
taki z niego pedofil jak z tinkiego winkiego pedal
Zgłoś
Avatar
teken 2010-04-16, 16:44
on po prostu kocha dzieci ;O
Zgłoś
Avatar
axtxn 2010-04-16, 16:54 1
speedbuster napisał/a:

Moda na pedofilów zrobiła się dopiero niedawno. 20 lat temu to było coś normalnego i sam tak uważam. Gosc lubi dzieci i tyle.


Z wymuszaniem pocałunków to troche przegiecie.
Ale z Widzeniem pedofilii wszedzie to tak jak z rasistami. Najwiekszymi rasistami sa czarnuchy...
Zgłoś
Avatar
W................o 2010-04-16, 17:23
riffa napisał/a:

Co na sadisticu robia moralfagi?


Gówno ty w mordę pierdolony, jebany bambusie! - Wystarczająco sadystycznie?
Zgłoś
Avatar
Mariano Mexicano 2010-04-16, 17:37
Slevin napisał/a:

ech, pedofil...
nastały czasy że prawie wszystko ludziom się kojarzy z pedofilią... niedługo nie będzie można myć małego dziecka w wannie bo się będzie podejrzewało rodziców o pedofilię... i trzeba będzie wynajmować specjalny sztab ludzi do tego...



W jednym ze stanów w USA nie pamiętam którym jest tak że ojciec nie może kąpać własnej córki.
Zgłoś
Avatar
axtxn 2010-04-16, 18:18
M@Ni3k napisał/a:



W jednym ze stanów w USA nie pamiętam którym jest tak że ojciec nie może kąpać własnej córki.


fuu dobrze ze u nas mozna, i nawet z córką. Najfajniej jak pod pianke zaglada. A później myjemy sobie wzajemnie plecki...
Zgłoś
Avatar
B................6 2010-04-16, 18:39
WaszMiso napisał/a:


Gówno ty w mordę pierdolony, jebany bambusie! - Wystarczająco sadystycznie?



Cytanie se srosumieniem bydz trudna?

I co jest złego w tym? Ja tam go rozumiem, też miałbym problem trzymać ręce ze sobą, a po programie na pewno cukierka dał więc są kwita...
Zgłoś
Avatar
VirusConspires 2010-04-16, 18:50 3
Zgłoś
Avatar
bryniu 2010-04-16, 19:20
niech Ci dupa pęknie kurwo jebana
Zgłoś
Avatar
Napalm 2010-04-16, 19:23
piszecie o zapędach prowadzącego, ja się pytam: ro jest nie tak z rodzicami tych dziewczynek, właściwie matkami??
Zgłoś
Avatar
Lol94 2010-04-16, 20:38
Napalm napisał/a:

piszecie o zapędach prowadzącego, ja się pytam: ro jest nie tak z rodzicami tych dziewczynek, właściwie matkami??


Nic nie jest nie tak, kiedyś to było normalne...

@topic

Macie nawalone, przed tą całą nagonką na pedofilie teraz już nie można okazać żadnej czułości wobec dziecka. Słyszałam że już gdzieś żeby "zapobiec pedofilii" wprowadzili takie prawo że matka nie może myć syna, a ojciec córki. Najchętniej rozwaliła bym tych chorych zwyrodnialców, jakimi są pedofile, ale to już się robi chore...

Swoją drogą, ciekawe co gdyby zamiast gościa w tym filmiku była kobieta? Pewnie byście się tak nie spinali. bp według was facet nie ma prawa okazać żadnych uczuć, prawda?
Zgłoś
Avatar
krisxor 2010-04-16, 22:55
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2010-04-16, 23:17
Lol94 napisał/a:

bp według was facet nie ma prawa okazać żadnych uczuć, prawda?



niech sobie swoje wyhoduje, a nie do cudzych się dobiera
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie