18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Kadi 2010-04-16, 23:39 3
O kurwa, właśnie sobie wyobraziłem jakby w "Szalonych Liczbach" coś takiego January odpierdalał!



Niezłe rozkminy

PS Mam wrażenie, że system ładował nam do głów jakiś przekaz podprogowy...
Zgłoś
Avatar
sally_spectra 2010-04-17, 0:25
Slevin napisał/a:

ech, pedofil...
nastały czasy że prawie wszystko ludziom się kojarzy z pedofilią... niedługo nie będzie można myć małego dziecka w wannie bo się będzie podejrzewało rodziców o pedofilię... i trzeba będzie wynajmować specjalny sztab ludzi do tego...



w UK już tak jest. RODZIC nie może myć SWOJEGO dziecka gołą dłonią, gdyż w świetle prawa jest to czyn pedofilski. można myć gąbką lub w rękawiczce....
Zgłoś
Avatar
czarnylelo 2010-04-17, 12:34


W tej Kanadzie rzeczywiście wszyscy tacy sami...
Zgłoś
Avatar
wojtas2112 2010-04-17, 14:39
kulka w łeb i do piachu........
Zgłoś
Avatar
jamnick 2010-04-17, 17:13
Biedne dzieci.
Zgłoś
Avatar
GKC 2010-05-10, 22:09 1
jamnick napisał/a:

Biedne dzieci.



Jakie biedne? Bogate w nowe doświadczenia
Zgłoś
Avatar
stefooo 2010-05-11, 0:14
To jest fake powiedzcie, że to fake kurwa?!?!?!
Zgłoś
Avatar
p................3 2010-09-27, 11:55
Ciekawe co by było, gdyby córeczki występowały z tatusiem u boku Ja bym mu przykurwił przed kamerami i przynajmniej przez miesiąc by nikogo nie pocałował

... a za miesiąc można przecież doprawić i tak co miesiąc za każdą pocałowaną.
Zgłoś
Avatar
kamuha 2010-10-14, 21:31 1
ale mam brechę z was napinaczy, a może zapinaczy?
Albo was starzy wychowywali (luba nadal to robią) w atmosferze obsesji pedofilskiej i od najmłodszych lat pokazywali wam co to strach przed ojcowską pałą, albo po prostu pierdolicie trzy po trzy.
Nienawidzę pedofilów, jestem za kastrowaniem , eliminowaniem tego gówna, ale również mam w głębokim poważaniu osoby które każdy gest kojarzą z zapinaniem dzieci.
Nie przyszło wam do tych ułomnych główek że jeszcze kilka lat temu nikt nie odebrałby tego w ten sposób?
Skoro to pedofil to pewnie Pan TIK TAK (zresztą mój idol) to stary ruchacz przedszkolaków, a kulfon to rozdziewiczacz wszystkich dzieci zresztą w końcu miał w miejscu nosa niezłego DONGA. Teraz sadzanie na kolanach małych dzieci to nic innego jak w oczach takich jak wy wstęp do aktu seksualnego, a pocałunek malucha to już współżycie.
Zgłoś