18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Pedofil na wolności !
szopa85 • 2017-03-24, 12:27
Cytat:

Pedofil na wolności !
Oburzenie społeczne po decyzji sądu.
W poniedziałek 20 marca przed zielonogórskim sądem stanął Jan. B. 43-latek z Żagania,który 3 lutego 2016 r. zaczaił się na 9-latkę w klatce schodowej bloku przy ul. Plac Orląt Lwowskich. Kiedy dziewczynka weszła do klatki powiedział do niej „jak zdróweczko”. Następnie bezbronne dziecko zaciągnął do piwnicy i tam zgwałcił!
Dziś Zielonogórski sąd, po opinii biegłych, zwolnił z aresztu pedofila, oskarżonego o gwałt na dziewczynce. Wnosiła o to obrona. Argumentem była chęć opieki nad Janem B. przez rodzinę. Miał on dostawać regularnie leki i w związku z tym nie stanowić już zagrożenia dla dzieci. W dodatku obrona podkreślała, że Jan B. bardzo źle znosi pobyt w więzieniu.
Pedofil przyznał się do gwałtu na dziecku. Powiedział, że żałuje tego co zrobił. Trafił do aresztu. Obrona wniosła o zwolnienie mężczyzny z aresztu.
Sąd odebrał oświadczenie od siostry oskarżonego, która zobowiązała się do opieki nad mężczyzną oskarżonym o gwałt na dziewczynce. Ma się nim opiekować oraz pilnować, aby nigdzie sam nie wychodził.
Sąd wyjaśnił również oskarżonemu jak ma się zachowywać. Wyraźnie powiedziane zostało, że ma zakaz zbliżania się do dzieci. Jeżeli go złamie to wróci za kraty. Jan B. musi również systematycznie brać odpowiednie leki. Na wyrok poczeka na wolności.
Osobiście nie rozumiem tej decyzji sądu, pogrozili mu paluszkiem i puścili do domu, a przecież ta dziewczynka i jej rodzina cierpią do dziś. Rodzina musiała się przeprowadzić, bo dziecko bało się wychodzić nawet na klatkę schodową, a teraz zaledwie po roku, będzie mogło spotkać swojego oprawce na ulicy...
Jan B. wyjaśniał, że "Szukałem dziewuchy, ale wszystkie lecą na pieniądze i drogie samochody" Czy to jest wystarczające usprawiedliwienie i uzasadnienie takiego czynu?!
Już na wieść o tym postanowieniu sądu słychać głosy, że ludzie sami chcieli by przejąć inicjatywę.
Czy więc w Żaganiu może dojść do linczu na pedofilu?!


Zgłoś
Avatar
adam_one 2017-03-24, 17:14
wyrwac chwasta
Zgłoś
Avatar
RedIsGood 2017-03-24, 17:20 5
"Matka poszkodowanej dziewczynki jako oskarżyciel posiłkowy wniosła o to, żeby mężczyzna cały czas przebywał za kratami. Sąd przychylił się do tego wniosku. Jan B. pozostanie w więzieniu." - cytat z artykułu.

Na chuj siejecie bzdury?
Skurwiel zostaje w więzieniu. Koniec tematu.

Tu macie inną ciekawą historię:

"Gdy Kasia była w szóstej klasie podstawówki i któregoś dnia płakała na religii, zauważył to prowadzący lekcję 32-letni Roman B. Od tego czasu kilkakrotnie zaczepiał dziewczynkę na korytarzu, nalegał na rozmowę i zwierzenia dziecka. Kasia w końcu się przed nim otworzyła.

- Po paru tygodniach podszedł i łagodnym głosem powiedział: „Zaufaj mi, chcę ci pomóc, jestem księdzem, nie skrzywdzę cię”. Wcześniej nikt tak do mnie nie mówił. Po paru miesiącach przyjechał do moich rodziców. Tłumaczył, że chce ich wesprzeć. Mówił, że lepiej będzie mi w szkole z internatem w innym województwie. Wyjaśnił, że tam będę miała najlepsze warunki do edukacji. Rodzice zgodzili się bez wahania. W tym czasie byli na mnie źli, że chowam im butelki z wódką - opowiada Kasia w "Dużym Formacie".

Zamiast do internatu dziewczynka trafiła do pustego mieszkania matki Romana B., która wtedy przebywała zagranicą. Duchowny dotrzymał jednak słowa i zapisał ją do renomowanego gimnazjum salezjańskiego w Szczecinie. Choć to szkoła dla prymusów, a Kasia raczej do nich nie należała, przyjęto ją bez słowa w środku roku szkolnego.

- Ks. Roman kazał mi w szkole z nikim nie rozmawiać i od razu po lekcjach wracać do tego mieszkania. Raz wróciłam trochę później po szkole. Ksiądz szarpnął mnie tak mocno, że skręcił mi rękę. Musieli założyć mi szynę. Kazał powiedzieć w szpitalu, że spadłam ze schodów. Stał i pilnował, co mówię lekarzowi. Któregoś dnia powiedział: „Nawet nie wiesz, jak o tym marzyłem”. „O czym, proszę księdza?” - zapytałam. „Zaraz zobaczysz, moje słoneczko”. Zasunął zasłony, mocno chwycił mnie za ręce. „Nie krzycz, bo wtedy będzie bolało bardziej” - powtarzał. Zaczął zdzierać ze mnie ubranie. To był taki strach, że nie możesz oddychać. Był silny, ważył sto kilogramów. Krzyczałam, błagałam, by przestał - mówi ofiara Romana B."

Po kilku miesiącach regularnych gwałtów Kasia zaszła w ciążę. Roman B. zabrał ją do znajomej ginekolog na zabieg aborcji. Potem nastolatka przestała chodzić do szkoły, miała myśli samobójcze. W końcu o swoim oprawcy opowiedziała jednej z nauczycielek. Ona nie uwierzyła, ze swoimi wątpliwościami poszła do księdza.

Koleś po odsiadce i skróceniu wyroku odprawia dzisiaj msze w Puszczykowie. Z tego co wyczytałem na innych forach nadal ma kontakt z dziećmi.
Zgłoś
Avatar
lapps 2017-03-24, 19:24 7
RedIsGood napisał/a:

"Matka poszkodowanej dziewczynki jako oskarżyciel posiłkowy wniosła o to, żeby mężczyzna cały czas przebywał za kratami. Sąd przychylił się do tego wniosku. Jan B. pozostanie w więzieniu." - cytat z artykułu.

Na chuj siejecie bzdury?
Skurwiel zostaje w więzieniu. Koniec tematu.



w artykule w fakcie sprzed 16 dni pisze, ze nie wypuscili i bedzie dostawal leki, a w artykule regionalnym sprzed 4 dni pisza, ze wypuscili, bo leki dzialaja.

ktory artykul jest bardziej rzetelny i aktualny?

informacja pomocnicza - artykul, ktory cytujesz jest sprzed 16 dni

drugi twoj cytat jest piora gazety wyborczej, wiec jest watpliwym zrodlem informacji
Zgłoś
Avatar
Polemon 2017-03-24, 23:12 1
Zapomniał dodac że lecą jeszcze na chate, generalnie dobrobyt i stały dochód im w głowie, ja mam 36 a ostatnio 16 latka za mną latała, twierdziła że miłość nie zna wieku, jak tylko wyjechała do nowej budy to napisała mi że jest 3 kolesi z których jeden by jej pasował i tyle ją widzieli hehe. Poprzednia się zawinęła po 8 latach związku w miłości powiedzmy jak jej powiedziałem po powrocie z UK że już nie mam ochoty więcej pracować. Niech te kurwy wreszcie pozdychają wszystkie i powróci normalność.
Zgłoś
Avatar
Harry900 2017-03-24, 23:47 2
tak mi się skojarzyło:
"nie ważne czy to elegancik, belfer czy ksiądz,
każdą pedofilską szmatę należy publicznie ściąć"
Słoń - Negatywny rap
Zgłoś
Avatar
Insaner 2017-03-25, 0:00 1
Nie wiem jakim degeneratem trzeba być, aby dla kasy podejmować się w sądzie obrony kogoś kto ewidentnie zawinił. Nawet jako adwokat z urzędu prowadziłbym chyba takie sprawy celowo najgorzej jak się tylko da, aby ten śmieć nigdy nie wyszedł z pierdla...
Zgłoś
Avatar
dualisten 2017-03-25, 0:19
Mam nadzieję że ojciec tego dziecka go znajdzie i mu rozpierdoli ryj o krawężnik
Zgłoś
Avatar
d................r 2017-03-25, 0:33
:cytat: Czy więc w Żaganiu może dojść do linczu na pedofilu?!

- Jak najbardziej ...
Zgłoś
Avatar
Orzech150 2017-03-25, 0:45 1
Prokurator to największa pizda jaka istnieje na tym świecie, że dał takiemu gościowi wyjść.
Zgłoś
Avatar
RedIsGood 2017-03-25, 0:52 2
lapps napisał/a:



w artykule w fakcie sprzed 16 dni pisze, ze nie wypuscili i bedzie dostawal leki, a w artykule regionalnym sprzed 4 dni pisza, ze wypuscili, bo leki dzialaja.

ktory artykul jest bardziej rzetelny i aktualny?

informacja pomocnicza - artykul, ktory cytujesz jest sprzed 16 dni

drugi twoj cytat jest piora gazety wyborczej, wiec jest watpliwym zrodlem informacji



Bądź łaskaw wybrać sobie dowolny tytuł odnośnie księdza o którym wspomniałem skoro Gazeta Wyborcza ci nie pasuje. Jak poszukasz w internecie to znajdziesz jeszcze ciekawe wpisy na forach.

gloswielkopolski.pl/kryminalna-wielkopolska/a/pedofilia-w-kosciele-abp...
fakt.pl/wydarzenia/polska/poznan/puszczykowo-ksiadz-roman-b-skazany-za...
fakt.pl/wydarzenia/polska/poznan/puszczykowo-ksiadz-pedofil-roman-b-uc...
gloswielkopolski.pl/kryminalna-wielkopolska/a/pedofilia-w-kosciele-abp...
gs24.pl/wiadomosci/stargard/art/5477660,ksiadz-skazany-za-molestowanie...
epoznan.pl/news-news-72944-Ksiadz_skazany_za_pedofilie_mieszka_w_zakon...
gazeta-mosina.pl/2017/ksiadz-roman-puszczykowo/
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2017-03-25, 0:59 2
Jakby ktoś miał wątpliwości czy PiS słusznie chce wyjebać 3/4 sędziów i prokuratorów na zbity pysk, a resztę powsadzać...
Zgłoś
Avatar
malinovyNR 2017-03-25, 1:11 1
a czy te leki maja kaliber chociaz 9mm?
Zgłoś
Avatar
J................3 2017-03-25, 2:46 1
lapps napisał/a:



drugi twoj cytat jest piora gazety wyborczej, wiec jest watpliwym zrodlem informacji



Co Ty gadasz?
Jeżeli chodzi o pedofilię, to akurat GW zna temat doskonale.
Przecież słynny pedofil Daniel Cohn*Bendit jest przyjacielem i mistrzem Adasia.
pl.wikipedia.org/wiki/Daniel_Cohn-Bendit

Tu chwali się , że rozbierało go dziecko:
youtube.com/watch?v=cPYm9B707Qc
Tu zapowiadany przez Michnika pierdoli jakieś marksistowskie dyrdymały
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2017-03-25, 5:16
Pedofil wypuszczony przez sąd nawet nie jest księdzem? W prowadziliście jakąś nową świecką tradycję czy co?
Zgłoś
Avatar
suchysongoful 2017-03-25, 9:53
jakis taki rumunowaty
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie