18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Pedofil na wolności !
szopa85 • 2017-03-24, 12:27
Cytat:

Pedofil na wolności !
Oburzenie społeczne po decyzji sądu.
W poniedziałek 20 marca przed zielonogórskim sądem stanął Jan. B. 43-latek z Żagania,który 3 lutego 2016 r. zaczaił się na 9-latkę w klatce schodowej bloku przy ul. Plac Orląt Lwowskich. Kiedy dziewczynka weszła do klatki powiedział do niej „jak zdróweczko”. Następnie bezbronne dziecko zaciągnął do piwnicy i tam zgwałcił!
Dziś Zielonogórski sąd, po opinii biegłych, zwolnił z aresztu pedofila, oskarżonego o gwałt na dziewczynce. Wnosiła o to obrona. Argumentem była chęć opieki nad Janem B. przez rodzinę. Miał on dostawać regularnie leki i w związku z tym nie stanowić już zagrożenia dla dzieci. W dodatku obrona podkreślała, że Jan B. bardzo źle znosi pobyt w więzieniu.
Pedofil przyznał się do gwałtu na dziecku. Powiedział, że żałuje tego co zrobił. Trafił do aresztu. Obrona wniosła o zwolnienie mężczyzny z aresztu.
Sąd odebrał oświadczenie od siostry oskarżonego, która zobowiązała się do opieki nad mężczyzną oskarżonym o gwałt na dziewczynce. Ma się nim opiekować oraz pilnować, aby nigdzie sam nie wychodził.
Sąd wyjaśnił również oskarżonemu jak ma się zachowywać. Wyraźnie powiedziane zostało, że ma zakaz zbliżania się do dzieci. Jeżeli go złamie to wróci za kraty. Jan B. musi również systematycznie brać odpowiednie leki. Na wyrok poczeka na wolności.
Osobiście nie rozumiem tej decyzji sądu, pogrozili mu paluszkiem i puścili do domu, a przecież ta dziewczynka i jej rodzina cierpią do dziś. Rodzina musiała się przeprowadzić, bo dziecko bało się wychodzić nawet na klatkę schodową, a teraz zaledwie po roku, będzie mogło spotkać swojego oprawce na ulicy...
Jan B. wyjaśniał, że "Szukałem dziewuchy, ale wszystkie lecą na pieniądze i drogie samochody" Czy to jest wystarczające usprawiedliwienie i uzasadnienie takiego czynu?!
Już na wieść o tym postanowieniu sądu słychać głosy, że ludzie sami chcieli by przejąć inicjatywę.
Czy więc w Żaganiu może dojść do linczu na pedofilu?!


Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-03-24, 12:38 16
szopa85 napisał/a:

Miał on dostawać regularnie leki i w związku z tym nie stanowić już zagrożenia dla dzieci.



chyba kurwa strychninę...

No cóż zawiśnie pewnie na tygrysie zanim areszt opuści albo na żagańskiej latarni... Coś tak to już dziwnie z pedofilami się dzieje, że samobójstwo lubią popełniać...
Zgłoś
Avatar
Danmaz 2017-03-24, 13:11 23
Mieszkam niedaleko. Jak gościa kilim to dam znać

Cytat:

"Szukałem dziewuchy, ale wszystkie lecą na pieniądze i drogie samochody"


A chuj, to zgwałce dziecko
Zgłoś
Avatar
Narkus8181 2017-03-24, 13:18 3
Sędzia pewnie też pedofil to swojego ziomka puścił...... gnojkowi się upiekło.....
Zgłoś
Avatar
r................4 2017-03-24, 13:22
W odpowiedzi na pytanie odnośnie linczu - miejmy nadzieje że tak
Zgłoś
Avatar
panzdzislawgorzow456 2017-03-24, 14:18 23
Znajomy dostał gorszy wyrok gdy jechał drugi raz na kacu rowerem
Zgłoś
Avatar
aveyron 2017-03-24, 14:20 10
spoko, a alimenciarzy na rok do dwóch bezwzględnego więzienia za nie płacenie przez 3 miesiące - brawo kurwa, w chuj dobra zmiana
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-03-24, 14:39 2
To jest tak nieprawdopodobne jajo, że nie chcę mi się wierzyć. Proszę o źródło.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-03-24, 14:47 37
Jedyne źródło jakie znalazłem poza dosłownym tekstem który był na fb jakimś to: fakt.pl/wydarzenia/polska/zagan-zgwalcil-9-letnia-dziewczynke-bo-nie-m...

No i mówcie co chcecie o pisuarze ale moim zdaniem dobrze, że chcą wyjebać taką patologię z sądów.

W świetle ostatniego tematu o tym jak 2 typów zgwałciło kurwę bułgarską a trzeciemu odmówiła bo był zbyt brzydki to powiedzcie mi w skali od 1 do "ja pierdolę" jak bardzo pojebane jest wypuszczanie starego pedofila co zgwałcił niewinne 9 letnie dziecko swoim obrzydliwym kutasem uzasadniając to, że źle znosi pobyt w areszcie?
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-03-24, 14:59 3
Wyraźnie napisano, że zbol zostaje w pierdlu. Tak jak myślałem autor posta opierał się na plotkach.
Zgłoś
Avatar
nelbox 2017-03-24, 15:09 1
najwięcej kłamliwych wiadomości ze wszystkich stron na świecie jest na sadistic.pl
tu chyba już nikt nie myśli.
Zgłoś
Avatar
janlew 2017-03-24, 15:21 1
Ale przecież z Polskimi sądami wszystko jest w porządku, to tylko wredny Rząd chce zniszczyć cudownie działające sądownictwo.
Zgłoś
Avatar
warszawiak123 2017-03-24, 15:35 3
gazetalubuska.pl/wiadomosci/zielona-gora/a/pedofil-wyszedl-z-aresztu-t...
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2017-03-24, 15:39 6
Wszystkie dzieci są bezpieczne, dostał przecież zakaz zbliżania się do nich, na pewno posłucha!
Zgłoś
Avatar
RoboCat 2017-03-24, 16:51 2
"Sąd odebrał oświadczenie od siostry oskarżonego, która zobowiązała się do opieki nad mężczyzną"...
to co ona bedzie mu walic gruche albo laske robic zeby zbic napiecie?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie