18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
juki 2014-08-29, 19:46
Mistrz powrocil. Az sie lezka w oku zebrala
Zgłoś
Avatar
raper900 2014-08-29, 20:42 2
BongMan napisał/a:


I znowu mogę użyć swojej uniwersalnej odpowiedzi dla takich zjebów

Kto krytykuje kościół - ten był ruchany przez księdza
Wy naprawdę nie widzicie, że ta zagrywka nie ma najmniejszego sensu? Jako argument też nie da się jej wykorzystać.

Jak ktoś krytykuje polską politykę zagraniczną, to był ruchany przez ministra?
Jak ktoś krytykuje pijanych kierowców, to był ruchany przez pijanego kierowcę?
Jak ktoś krytykuje polską reprezentację piłkarską, to był ruchany przez Lewandowskiego?
No i w końcu - jak ktoś krytykuje mnie, to był ruchany przeze mnie?


Zauważ, że twój przedmówca mówił tylko o tym, że wspominasz dzieciństwo. To ty sam dodajesz, że byłeś ruchany przez księdza. Ja rozumiem nie lubić Kościoła, ale ty go aż tak nie lubisz, że faktycznie musi coś w tym być.
Zgłoś
Avatar
TurboGrzesznik 2014-08-29, 20:55
Zgłoś
Avatar
Andrzej07 2014-08-29, 21:42
to bongMan jest czy moze był pasterzem polaczkowatych katoli ? znaczy księdzem?
Zgłoś
Avatar
Czarna_Koza_z_Borów 2014-08-29, 22:48
dzień, w którym bągman nie skrytykuje kościoła/duchownych albo nie zhejtuje "niemca" (koniecznie z małej litery) uważany jest za stracony. niech się chłopek wyżyje, pewnie langusty nie biorą i stąd ta frustracja...
Zgłoś
Avatar
J................S 2014-08-29, 23:56
co w tym złego że ksiądz lubi sobie possać młode pałki, pedały to wg unii normalność więc i pedofilię niedługo uznają za spoko klimaty dla księdza i taty
Zgłoś
Avatar
StaryOgar 2014-08-30, 0:00
jak tu się odzyskuje browara bo przypadkiem nacisnąłem
Zgłoś
Avatar
Byczys 2014-08-30, 3:15
Bongman, skurwielu, ostatnio w Manchesterze spotkałem typa, który poławia kraby i sra sucharami na prawo i lewo tak jak Ty. I to nie byłeś Ty.
Zgłoś
Avatar
D................e 2014-08-30, 8:40
essek napisał/a:

Świetny kawał, na czasie, oczywiście ból dupy i obraza uczuć katoli.
I te staty z dupy, że częściej lekarze i inżynierowie są pedofilami.. Jaaasne kurwa, złapać i skazać księdza w tym kraju to wyczyn jak wysrać się na księżycu. A co drugi dupczy nasze dzieci, pod pobłażliwym okiem parafian.

Zarżnąć te czarne kurestwo, polać ropą, podpalić i zalać betonem.


Te swoje esbeckie pierdoły to wmawiaj komu innemu. Pewnie, co 2 ksiądz to pedofil. Chuj z tym, że więcej popierdoleńców można znaleźć gdzie indziej. TVN czy inne chujstwo powiedziało, że księża dymają dzieci to pewnie musi tak być. Niektórzy mogliby się opanować bo powtarzają bzdury rodem z PRLu.

A to "czarne kurestwo" to ostoja POLSKOŚCI i jedyna instytucja która stara się wbić do głowy jakieś normalne wartości.
Zgłoś
Avatar
merh 2014-08-30, 11:03
ja bym bardziej powiedział,że nie powie,bo zdąży sie wysadzić w imie alulaha.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-08-30, 11:39 1
raper900 napisał/a:


Zauważ, że twój przedmówca mówił tylko o tym, że wspominasz dzieciństwo. To ty sam dodajesz, że byłeś ruchany przez księdza. Ja rozumiem nie lubić Kościoła, ale ty go aż tak nie lubisz, że faktycznie musi coś w tym być.


Taa, to elemen-kurwa-tarne, że skrótów myślowych można użyć do obrażenie kogoś, a potem się wyprzeć i palić jana, że chodziło o coś innego.
Elementarne, debilne, dziecinne.
Zgłoś
Avatar
pitrekk69 2014-08-30, 11:53 1
Cytat:

Te swoje esbeckie pierdoły to wmawiaj komu innemu. Pewnie, co 2 ksiądz to pedofil



A gdzie tu ktoś sugerował , że co drugi? analfabetyzm wtórny czy jak?

Cytat:

TVN czy inne chujstwo powiedziało, że księża dymają dzieci to pewnie musi tak być.



Episkopat , czy inne ch...o powiedziało, że tak nie jest (choć fakty mówią jasno) więc pewnie nie dymają. prawda?

Cytat:

A to "czarne kurestwo" to ostoja POLSKOŚCI i jedyna instytucja która stara się wbić do głowy jakieś normalne wartości.



Czarne kure"W"stwo (polskojęzyczny ćwoku) pozostanie czarnym kurewstwem. I nie ostoją Polskości , ale źródłem dochodu dla prominentów z Watykanu, którzy to srają na twoje zdanie i swoje pedo-sauny kupują za skoszony z baranów (a nie owieczek jak sie wam wklepuje) gruby szmal.

Cytat:

Niektórzy mogliby się opanować bo powtarzają bzdury rodem z PRLu.



A rodem z czego powtarzane są bzdury, ze pewien obrzezany palestyńczyk 2 tysie lat temu chodził po wodzie, po czym na zlecenie swojego starego (przy czym sam był jego częścią) dał się zabić, by samego siebie przeprosić, za to że go zajebali?

@Discharge
Zlizałbyś lepiej śmietankę z kolan proboszcza, bo widać jesteś głodny i gwiazdorzysz
Zgłoś
Avatar
raper900 2014-08-30, 14:28
BongMan napisał/a:


Taa, to elemen-kurwa-tarne, że skrótów myślowych można użyć do obrażenie kogoś, a potem się wyprzeć i palić jana, że chodziło o coś innego.
Elementarne, debilne, dziecinne.


Z tym że cały czas to ty pierdolisz o tym, że każdy ksiądz to pedofil, a każdego kto uważa inaczej próbujesz zmieszać z błotem. Zanim napiszesz, że coś jest dziecinne, sam wydoroślej.
Zgłoś
Avatar
D................e 2014-08-30, 18:52
pitrekk69
Cytat:

A co drugi dupczy nasze dzieci, pod pobłażliwym okiem parafian.


Masz oczy pedale?

Na resztę nie mam zamiaru odpowiadać bo -tak jak powiedziałem- to esbeckie bzdury. Widać "NIE" towarzysza urbana ładnie pierze łepetyne.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-09-02, 17:41
raper900 napisał/a:

Z tym że cały czas to ty pierdolisz o tym, że każdy ksiądz to pedofil, a każdego kto uważa inaczej próbujesz zmieszać z błotem. Zanim napiszesz, że coś jest dziecinne, sam wydoroślej.


Pokaż mi, gdzie napisałem że każdy ksiądz to pedofil.
Pokaż mi, gdzie próbuję zmieszać z błotem kogoś kto się ze mną nie zgadza.
Jest odwrotnie - to ludzie niezgadzający się ze mną, zamiast napisać kulturalnie i na poziomie, wyzywają mnie i insynuują różne rzeczy. To pokazuje ich poziom. Twój niestety też - naucz się czytać ze zrozumieniem (jeśli nie pokażesz mi tych dwóch rzeczy o które cię poprosiłem, oznacza to że dopowiedziałeś od siebie, a więc nie potrafisz czytać ze zrozumieniem) a dopiero potem wdawaj się w dyskusje.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie