18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Pedofil
G................z • 2013-04-10, 17:51
Jakiś czas temu postanowiłem wejść na czat dla dzieci. Nie wiedziałem, że będę miał takie branie ;o

Ja - Paulinka_12

Enjoy! Ewentualne błędy robione specjalnie.



Jego 'niby' fote jak znajde to wrzuce potem.
Zgłoś
Avatar
bimbastah 2013-04-11, 9:50 1
hogg napisał/a:

Wszystkie media przestrzegają przed takimi jak ty.
"Na czatach dla dzieci siedzą pedofile udający młode nastolatki"
"Pedofil udający nastolatka molestował innych na czacie"

Po chuja włazisz na czat, udając 12-latkę? Trzepiesz gruchę jak rozmawiasz o seksie z inną 12-latką, którą dla odmiany udaje 50-letni dewiant?

Powinno się was obu odstrzelić, lub przynajmniej wykastrować.



Bez kitu przy takich tematach zawsze wpada mi to samo do głowy.

Po drugie podawanie się za gówniare i pisanie o takich rzeczach to tak jakby nagabywanie typa bo nie sądzę aby ktoś ze zdrowym rozsądkiem sam zaczął wypisywać do 12-latki takie rzeczy.

Po trzecie jak pisałem tu mnóstwo razy,wyjdzcie kiedyś na miasto (tak,naprawdę istnieje życie poza kompem) i zobaczcie jak wyglądają 14,15,16 latki jeżeli już o gówniary chodzi i ich pseudo obrońców,albo zobaczcie jakie manewry odpierdalają na imprezach a potem głośno powiedzcie szczerze czy jednak nie jesteście pedałami

Sorry ale bez jaj nie mogę się nadziwić dlaczego zawsze przy tego typu tematach jest tutaj taki shitstorm,nawet pamiętam kiedy ktoś przy innym temacie napisał "za ruchanie 17latki powinna być kara śmierci" czy coś takiego już sam niewiem czy to pedalstwo czy żal że całe życie spędza się przed kompem
Zgłoś
Avatar
PabloEskobar 2013-04-11, 14:54 2
Teraz pozostaje Ci rozwiązać sprawę albo po cichu wysyłając skurwiela na wózek, albo jak niejaki Maxim (Максим Марцинкевич) aka Slasher zza wschodniej granicy- wystarczy wpisać na youtube "тесак" na te kurwy trzeba polować jednymi słowy.

Tu masz przykładowy instruktaż:
Zgłoś
Avatar
las84500 2013-04-11, 15:01 1
froqer napisał/a:

@las84500
Powiedz mi kto to jest, bo tak pieprzącego klechy dawno nie słyszałem.

Uczą się pierdół 5 lat na studiach, to przynajmniej dobrze ściemniać by ich nauczyli.



Już Ci proszę ja Ciebie mówię:
"Tadeusz Władysław Pieronek (ur. 24 października 1934 w Radziechowach) – polski biskup rzymskokatolicki, biskup pomocniczy sosnowiecki w latach 1992–1998, sekretarz generalny Konferencji Episkopatu Polski w latach 1993–1998, profesor kanonicznego prawa procesowego."
Cytat z Wikipedi.

Ja mawiają - ryba psuje się od głowy.

I żeby nie krzyczeli krzykacze, że robię nagonkę na KK - jestem katolikiem i wieżę w Boga, ale nie w tą czarną mafię wciskającą od wczesnego średniowiecza pięści w nie swoje sprawy. Co by nie mówić to już Kościół Grekokatolicki wydaje mi się mniej porąbany.
Zgłoś