18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Cytat:



Kardynał Wilfrid Fox Napier, południowoafrykański duchowny, powiedział, że pedofilia powinna być leczona, a nie karana - donosi BBC News. Duchowny był jednym ze 115 kardynałów, którzy brali udział w ostatnim konklawe.

Kardynał Wilfrid Fox Napier w wywiadzie dla Radia BBC określił pedofilię jako "kondycję psychiczną, zaburzenie". - Jeżeli świadomie wybieram złamanie prawa, wiedząc, że łamię to prawo, wtedy powinienem być ukarany - powiedział kardynał. Dodał, że zna przynajmniej dwóch księży, którzy stali się pedofilami przez to, że byli molestowani jako dzieci. - Więc nie mówcie mi teraz, że takie osoby powinny ponieść odpowiedzialność karną jak ktoś, kto wybiera takie zachowanie świadomie. Nie sądzę, żeby ktokolwiek mógł powiedzieć, że takie osoby zasługują na karę. Oni sami zostali tragicznie doświadczeni - powiedział.

Fala krytyki po słowach kardynała

Wypowiedź kardynała wywołała natychmiastową krytykę. Marie Collins, która sama padła ofiarą pedofila, powiedziała BBC: - To jest przerażające, że mamy kardynała, człowieka na takiej pozycji w Kościele, który może posiadać takie poglądy. On całkowicie zapomina o krzywdzie dzieci.

Barbara Dorries, która jako dziecko została wykorzystana seksualnie przez księdza, stwierdziła z kolei: - Rozumiem, że to może być choroba, ale jest to także przestępstwo, a przestępstwa i zbrodnie są karane, przestępcy są odpowiedzialni za to, co zrobią. Biskupi i kardynałowie dołożyli ogromnych starań, aby umożliwić napastnikom uniknięcie kary, aby nie byli oni aresztowani, aby ich tajemnice pozostały w Kościele.



źródło


Trudno się potem dziwić, że ludzie odwracają się od Kościoła. W obecnej sytuacji, gdy Europa bardzo szybko się laicyzuje, hierarchom kościelnym powinno szczególnie zależeć na tym, aby unikać tak kontrowersyjnych słów - co powinno być dla nich szczególnie zrozumiałe, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że w Kościele coraz mniej istotna jest wiara, a coraz ważniejsze public relations.

Ale co ja tam mogę wiedzieć...
Zgłoś
Avatar
wolek14 2013-03-18, 23:55 4
Ja pierdole jak ja słysze te wypowiedzi specjalistów kurwa ich mać, to mnie szlag trafia. Czyli jeżeli ja będę macał po cipce wszystkie panienki jakie spotkam, to mogę się bronić tym, że robię to nieświadomie, bo taki się już urodziłem że pociagają mnie kobiety i nie mam na to wpływu? Niedawno pierdolili, że pedofilia to nie choroba, tylko inna "orientacja seksualna", no to kurwa w końcu jak to jest?
Poza tym do chuja pana, to kościół przez celibat zakazuje jakichkolwiek związków, nie ważne czy z kobietą, małym dzieckiem, czy kretem, oraz zakazuje kontaktów na tle seksualnym, czyli w tym wypadku ksiądz, który tak pierdoli, robi z siebie idiotę, bo próbuje wypowiadać się jako inzynier magister znawca trudnego tematu, zapominając o podstawach swojej wiary i wykonywanej "misji" jaką ma kapłan.

Niestety ale takie zachowanie wśród księży jest proste do wyjaśnienia - jak każdy człowiek ma popęd seksualny, a że dorosłą kobietę nie łatwo zaciągnąć do wyra, to zazwyczaj atakują młode dzieci, które nie są świadome tego, co się dzieje... A takie wykorzystanie słabej psychiki dzieciaka w celu poruchania se, zasługuje moim zdaniem na śmierć przez odcinanie po kawałku każdej kończyny i zaprawianie wszystkiego solą. Szczególnie że jak sam przyznał ten dzieciojeb, powoduje to powstanie zamkniętego koła, bo takie dziecko również ma później zaburzenia psychiczne na tle seksualnym...
Zgłoś
Avatar
g................k 2013-03-18, 23:56
kurwa!! kto jest panem tego sługi;/ kto go dopuścił do głosu przecież on jest czarny i nie może mieć własnego zdania..
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-03-19, 0:04 5
Prometeus_Coprophagus napisał/a:

Trudno się potem dziwić, że ludzie odwracają się od Kościoła. W obecnej sytuacji, gdy Europa bardzo szybko się laicyzuje, hierarchom kościelnym powinno szczególnie zależeć na tym, aby unikać tak kontrowersyjnych słów - co powinno być dla nich szczególnie zrozumiałe, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że w Kościele coraz mniej istotna jest wiara, a coraz ważniejsze public relations.

Ale co ja tam mogę wiedzieć...



Zbulwersował się przedstawiciel zacofanego wschodnioeuropejskiego nurtu lewactwa...gdybyś mieszkał teraz w Holandii to napierdalałbyś posty o legalizacji pedofilii...gdyby nie zjeby twojego pokroju to ten bambus ciąłby teraz bawełnę na polu a nie pierdolił głupoty i nie miałbyś się do czego przyjebać. Gdyby nie lewackie pizdy to już dawno leczono by nie tylko pedofilii ale ciapatych i pedałów błyskawiczną aplikacją ołowiu doczaszkowo.

ps. gratuluję iq, jeden biskup coś powiedział to cały KK jest zły, jakaś moherowa babcia rzucała kurwami to miliard katolików jest taki sam, Kościół w średniowieczu bywał okrutny to teraz też jest beeeeeeeeee, wczoraj padał deszcz i zmokłeś to już nigdy nie wychodź z domu, wszyscy ludzie kiedyś mordowali się za palące się łuczywko to teraz pierdolnij sobie w łeb
Zgłoś
Avatar
zaba859 2013-03-19, 0:21 4
irish napisał/a:

trzeba wziąć pod uwagę, że tylko my jesteśmy tak zaściankowym krajem który uważa homoseksualizm za jakiś wyjebany w chuj odchył. jak popatrzymy na zachód, większość krajów uważa to za jakąś tam powiedzmy normalność. kościół pewnie też próbuje dostosować się bardziej do nich, niż do nas, bo ich jest więcej. nas zawsze wszyscy mieli w dupie i tak już pozostanie.
amen.


Zgłoś
Avatar
koozzi 2013-03-19, 0:45 1
Ma po części rację. Tych co jeszcze nie dobrali się do jakiegoś dzieciaka, ale wiedzą, że mają zaburzenia i chcą się leczyć, to powinno być im to umożliwione. Tym zaś, którzy już odpierdolili, powinno się po prostu kastrować.
Zgłoś
Avatar
astmuus 2013-03-19, 0:52 1
W Sandomierzu, na jednej budzie widziałem bardzo mądrego "bazgroła" - "Lek na pedofilów - 9mm" czy jakoś tak .
Zgłoś
Avatar
artis1990 2013-03-19, 1:30 1
Dobra, kastracja, kastracją. Nie może później taki pedofil zmacać dziecka, czy jak kto woli, dotykać w intymne miejsca. Pedofilia moim zdaniem nachodzi trochę na gwałt, bo nie poznałem jeszcze przypadku, że pedofil został uwiedziony przez 10 latka. No kurwa, ludzie. Pedał a pedofil to niebo a ziemia. Pedał nikogo nie krzywdzi, chyba, że mentalny polski zaścianek, ale to już nie pedałów wina. Gwałcicieli też w ten sam sposób bym traktował.

Pedofilów, Gwałcicieli, Morderców z premedytacją - kilka zł na nabój i po problemie.
Zgłoś
Avatar
Massdeath 2013-03-19, 1:49
irish napisał/a:

trzeba wziąć pod uwagę, że tylko my jesteśmy tak zaściankowym krajem który uważa homoseksualizm za jakiś wyjebany w chuj odchył. jak popatrzymy na zachód, większość krajów uważa to za jakąś tam powiedzmy normalność. kościół pewnie też próbuje dostosować się bardziej do nich, niż do nas, bo ich jest więcej. nas zawsze wszyscy mieli w dupie i tak już pozostanie.
amen.

Zgłoś
Avatar
zielonydarian 2013-03-19, 3:50 1
tylko ze samo odcięcie jaj nie spowoduje utraty pociągu do dzieci. tu Was mam robaczki,dużo pieprzycie o kastracji a nawet gdyby do niej doszło to i tak gówno by z tego było, teraz do książek i uczyć się biologi,endokrynologi.. Banda nieuków
Zgłoś
Avatar
S................k 2013-03-19, 9:06 1
Zgadzam się, leczyć ołowiem, a wcześniej obcinać jaja tępym nożem.
Zgłoś
Avatar
tomek2302 2013-03-19, 9:45
Zgłoś
Avatar
smyndryl 2013-03-19, 10:07 2
hyhy..Arashel
Ork.Fajny napisał/a:

Taaaa... Cytować gościa z południowej części Afryki i porównywać jego słowa do sytuacji w Europie.


Pedofil pedofilowi nierówny? Czarne ptaszki dotykać wolno? Niektórzy księża kupią sobie Murzyniątko i będą na legalu..
Ork.Fajny napisał/a:

Afryka to pojebany region, więc nie ma co się dziwić że pojebane rzeczy mówią...


Wiele to o Tobie wyjaśnia

Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

(...) jeden biskup coś powiedział(...)



Kardynał.. Nie nauczyli czytać ze zrozumieniem? Obaj to w gimnazjum mieliśmy.
Zgłoś
Avatar
Biker50 2013-03-19, 10:50 1
Czy tylko ja przeczytałem "Kardynał Wilfrid Fox Napierdala" zamiast "Kardynał Wilfrid Fox Napier"??

Wystraszył się bo jakby ich karano np. karą śmierci to po tygodniu byli by gatunkiem na wyginięciu.

Jebać klechy! Czarna zaraza!
Zgłoś
Avatar
damua 2013-03-19, 12:11
Ciemna masa
Zgłoś
Avatar
dawidbow2 2013-03-19, 14:35
Utniesz takiemu jaja i co to da? Zrobi jakiemuś dziecku jeszcze większa krzywde bo będzie eksperymentował zeby sie zaspokoić;/ to wszystko pasuje odstrzelić margines społeczny tak samo jak :Pedały, lesbijki Czy inne zboczenia... A jak jest? Godzimy się na to bo tak nam każą(a tych którzy chcą z tym walczyć uznają za przetępców i za brak tolerancji), za nie długo pedały będą mogli mieć dzieci;/ co to kur**a ma być wogole?
Świat zchodzi na psy a my się temu bacznie przyglądamy. Zboczenia stają się czymś normalny. bo nauka tak mówi;/ jakis pedał profesor który sobie tak wymyślił.
A kosciół? Jedna Wielka sekta, powstała na kłamstwach i oszustwach, wymuszeniach i mordach przez ludzi rządnych władzy i pięniędzy;/ Pretekst i znakomita przykrywka głoszenia słowa BOŻEGO co w rzeczywistości odbiega od prawdy i BOGA.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie