18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Robster 2011-07-26, 13:48 4
Tylko co wazektomia ma do leczenia pedofilii?
Zgłoś
Avatar
kamil66 2011-07-26, 14:56 6
Dokładnie... kurwa jedyne co przez to osiągną, to fakt, że nie będzie mógł jakiejś nastolatce zrobić dziecka.

Pojeb to pojeb i nawet zmiana płci nie pomoże. Najlepszą karą dla pedofila jest kara więzienia. Wierzcie lub nie, ale w zakładach karnych nie ma chyba drugiej tak znienawidzonej grupy jak pedofile. Nawet cwele mają większe prawa.
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2011-07-26, 16:54 1
UP

Dobrze prawi. Pewnie był.
Zgłoś
Avatar
B................r 2011-07-26, 17:12 11
kamil66 napisał/a:

Najlepszą karą dla pedofila jest kara więzienia. Wierzcie lub nie, ale w zakładach karnych nie ma chyba drugiej tak znienawidzonej grupy jak pedofile. Nawet cwele mają większe prawa.



W sumie to nie do końca tak to wygląda Nie jest żadną tajemnicą że skazany pedofil najczęściej trafia pod celę z takimi samymi zboczeńcami jak on. Efekt jest taki że taki śmieć wychodzi po kilku latach z głową pełną pomysłów i nowych doświadczeń. Według mnie każdy pedofil powinien trafiać pod celę do najbardziej zajechanej recydywy najlepiej z dożywotnimi wyrokami.
Zgłoś
Avatar
kamil66 2011-07-26, 18:22
Takie są efekty humanitarnego traktowania tego marginesu...
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2011-07-27, 21:17 3
@up, @upup, @upupup ..... tego pierdolenia do jakiej celi i z kim powinien trafic pedofil juz sie nie da sluchac. A po chuj ma sobie zyc za moje/wasze pieniadze w lepszych czy gorszych warunkach ? Powinni takiego odjebac i to z transmisja na zywo. Kilka takich egzekucji i kolejny potencjalny milosnik dzieci 1000x by sie zastanowil zanim wcielilby w czyn jakas ze swoich pojebanych fantazji ...
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2011-07-28, 0:36
@up all
a może by tak wieszać ich za jaja na latarni jak (chyba) w Iranie
Zgłoś
Avatar
Matuus 2011-07-28, 18:36
Czyżby rysunek dot. otwarcia nowego oddziału w Choroszczy obok Białegostoku? Premier ma być
Zgłoś
Avatar
kamil66 2011-07-28, 18:39 1
dr_dex napisał/a:

@up, @upup, @upupup ..... tego pierdolenia do jakiej celi i z kim powinien trafic pedofil juz sie nie da sluchac. A po chuj ma sobie zyc za moje/wasze pieniadze w lepszych czy gorszych warunkach ? Powinni takiego odjebac i to z transmisja na zywo. Kilka takich egzekucji i kolejny potencjalny milosnik dzieci 1000x by sie zastanowil zanim wcielilby w czyn jakas ze swoich pojebanych fantazji ...



A teraz pomyśl, że zostajesz skazany za stosunek z nieletnią, mimo, że ta wyglądała na więcej i faktycznie nie był to gwałt.

Giniesz i nie masz nic do powiedzenia.

Takie nasze normy prawne.
Zgłoś
Avatar
Ragnar SW 2011-07-28, 21:08
up

Masz rację - "pedofil", pedofilowi nie równy. Inna sprawa zdarza się, że ofiara pedofila sama ma potem podobne problemy - i co wtedy?

Wku..iają mnie tego typu opinie - przykręcić śrubę, zamordować, oko za oko, bo wypadki zdarzają się każdemu. Czasem dochodzi do pomyłek - i co wtedy?

Każdy cwaniakuje dopóki on sam nie wpadnie w tarapaty - wtedy krzyczy że kara za wysoka, niesprawiedliwa.
Zgłoś
Avatar
chupsky 2011-07-28, 22:53
@up - w celu minimalizacji mojego potencjalnego zagrożenia, że ktoś mnie zabije, albo ktoś mi córkę wydyma, podejmuję ryzyko, że przez pomyłkę zostanę skazany. Zresztą to nie jest argument przeciwko karom, a przeciwko sposobom dochodzenia winy. Równie dobrze ktoś może być niewinny i siedzieć tylko (albo i aż) rok za jakąś pierdołę, to idąc Twoim tokiem rozumowania, powinniśmy zlikwidować jakiekolwiek kary, bo mogą być pomyłki.

Polecam książkę dr Piotra Bartuli pt. "Kara śmierci. Powracający dylemat". Fajnie się facet rozprawia z durnymi abolicjonistami.
Zgłoś