18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
lenon90 2012-04-29, 12:37
Bożydar I Kozoglowy napisał/a:



Ja lubie konfidentów, sam nim jestem i tacy ludzie są potrzebni.



W pewnym sensie oczywiście masz rację. Mówienie prawdy o kimś złym, w celu pomagania komuś dobremu, w słusznej sprawie, co przyniesie wymierne efekty - jak najbardziej tak. Ale donoszenie tylko po to, żeby "pochwalić się" na forum i zaszkodzić komuś kogo się nie lubi to już czyste hejtowanie, a tego nie lubie.
Zgłoś
Avatar
P................e 2013-03-02, 22:06
Po latach mistrz wykopu (ja) się wypowiem. KURWA DEBILE JEBANI! TO był follow-up ta płyta nie była wydana legalnie, nie znacie idioci się na kulturze Hip-Hop to się kurwa nie wypowiadajcie.... Akurat w beefach MOŻNA korzystać z bitów innych artystów. Wasz kochany frajer tede TEŻ w tym beefie użył nie swojego bitu (nie pamiętam w którym utworze i czyj to był beat ale tak było na 100%)

Wszyscy którzy piszą teksty typu "ja lubie konfidentów..." i tym podobne to zwykłe przegrańce życiowe którzy nie mają honoru

Nie przepraszam nikogo jeśli kogoś uraziłem, do tego jeśli czujesz się obrażony to chuj ci jebany popaprańcu w ryj
Zgłoś