18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
SweetSensi 2010-05-19, 0:32 15
Wiecie co z nim zrobić!

Zgłoś
Avatar
Magik2501 2010-05-19, 0:38 19
Ohh ciekawe kiedy zaczną pisać tru-JPna100% i potępią tego konfidenta co "uprzejmie donosi"
Zgłoś
Avatar
mateuszmatel 2010-05-19, 0:44 12
tru-JPna100% jebac tego konfidenta co uprzejmie donosi. Wiecie co z nim zrobić
Zgłoś
Avatar
K................k 2010-05-19, 0:52 28
Daję piwo, bo norrrmalnie tego ćwoka nie cierpię.
Zgłoś
Avatar
dupaCyckDupa 2010-05-19, 1:06 4
ćwok ćwokiem ale donosicielstwo do koncernów to gorzej niż z sb współpracować, maciek ci w pupe
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2010-05-19, 1:27 29
Donieść, że debil ukradł nutę to gorzej niż w SB pracować? jebnij się w łeb lodówką, albo zacznij myśleć. Wiem, że jest późno, ale jak Ci to przeszkadza to na chuj na necie siedzisz?

Osobiście mam na to wyjebane, że Peja podpierdolił muzykę komuś kogo nie znam nawet, mi się krzywda nie dzieje, ale śmieszni po prostu są ci internetowi wojownicy walczący z konfidentami
Zgłoś
Avatar
manev 2010-05-19, 1:57 21
Nie ważne, kto KRADNIE bit, ważny jest czyn. Gdybym był fanem Peji i uslyszlabym, że pod.bał bit 2pacowi diametralnie zmieniłbym o nim zdanie, bo po pierwsze robi hajs na bitach czyiś, po drugie nie ma szacunku dla raperów. Skoro wychowywał się na ulicy i wie jak trudno jest zyć, to czemu okrada kogoś, kto dorastał tak jak On, na ulicy. HIPOKRYZJA.

Magik2501 napisał/a:

Donieść, że debil ukradł nutę to gorzej niż w SB pracować? jebnij się w łeb lodówką, albo zacznij myśleć. Wiem, że jest późno, ale jak Ci to przeszkadza to na chuj na necie siedzisz?

Osobiście mam na to wyjebane, że Peja podpierdolił muzykę komuś kogo nie znam nawet, mi się krzywda nie dzieje, ale śmieszni po prostu są ci internetowi wojownicy walczący z konfidentami



Nie znasz 2paca.. No to świadczy tylko o tym, że wypowiadasz się na temat którego kompletnie nie pojmujesz. TYPOWE podejście: mi nic się nie dzieje więc co mi tam. Napierdalaliby kogoś na ulicy powiedziałbyś "eee tam, nie znam typa, nie obchodzi mnie". Nie czaję takiego podejścia. Widać zasady moralne leżą i kwiczą na glebie.
Zgłoś
Avatar
z................u 2010-05-19, 5:29 27
Zostawcie Ryśka ! Który to 2Pac ? Tik Taka kojarzę i Mariki Tiki i Kasztanki, ale już ich nie sprzedają ? 2Pac to jakiś nowy baton ? Jak czekoladowy to sie skuszę.
Zgłoś
Avatar
SweetSensi 2010-05-19, 9:04 3
znawcaekranu napisał/a:

Zostawcie Ryśka ! Który to 2Pac ? Tik Taka kojarzę i Mariki Tiki i Kasztanki, ale już ich nie sprzedają ? 2Pac to jakiś nowy baton ? Jak czekoladowy to sie skuszę.


Stary, ale kurwa co raz głupszy...

Zgłoś
Avatar
vilay 2010-05-19, 9:07 6
znawcaekranu napisał/a:

Zostawcie Ryśka ! Który to 2Pac ? Tik Taka kojarzę i Mariki Tiki i Kasztanki, ale już ich nie sprzedają ? 2Pac to jakiś nowy baton ? Jak czekoladowy to sie skuszę.

Z której jaskini wy kur*a wychodzicie? Skad wy sie bierzecie? Rozumiem, zeby nie znac 50centa czy inna amerykanska biede, ale kur*a 2Paca? Fakt nie leci na esce i w vivie to nie slyszales nigdy...
Zgłoś
Avatar
aargh 2010-05-19, 9:15 45
@up
Kolego jestes debilem chyba ze nie ogarnales tak pieknej prowokacji.Ale widze ze gify potrafisz wstawiac absolwencie szkoly zawodowej gry na fortepianie.BRAWO !
Zgłoś
Avatar
minkabletka 2010-05-19, 9:27 3
Ja jebie! Ludzie niewiecie kim jest 2pac?! To ja wam powiem... 2 pac jest dla Rap'u tym kim jest np. Elvis dla Rock'n'Roll'a. Pewnie nie słyszeliście go na Vivie ponieważ "nie żyje". "Zmarł" w 1996 roku. Jestem jego wielką fanką i boli mnie to jak jakiś pseudo Raper Rychu Peja kradnie bity dla takiej legendy. ŻAL JAKICH MAŁO!

p.s Nie pytajcie o cudzudzysłowia bo to odfdzielna historia, kto kojarzy 2pac'a to skojarzy
Zgłoś
Avatar
utopjec 2010-05-19, 9:39 9
minkabletka napisał/a:

Ja jebie! Ludzie niewiecie kim jest 2pac?! To ja wam powiem... 2 pac jest dla Rap'u tym kim jest np. Elvis dla Rock'n'Roll'a. Pewnie nie słyszeliście go na Vivie ponieważ "nie żyje". "Zmarł" w 1996 roku. Jestem jego wielką fanką i boli mnie to jak jakiś pseudo Raper Rychu Peja kradnie bity dla takiej legendy. ŻAL JAKICH MAŁO!

p.s Nie pytajcie o cudzudzysłowia bo to odfdzielna historia, kto kojarzy 2pac'a to skojarzy



you made my day!

nawet nie wiem, do którego zdania się odnieść, wszystkie są genialne.

1. kogo obchodzi małpi (czyli gangstersko-murzyński) rap?
2. ten cudzysłów przy "zmarł" oznacza, że 2pac zmartwychwstanie?
3. legenda może i tak, ale chyba plebejska
4. ŻAL JAKICH MAŁO! (powieszę sobie ten tekst na ścianie!)

nie odpowiadajcie na tego posta, kto kojarzy, ten kojarzy
elo czarni bracia!
Zgłoś
Avatar
k................z 2010-05-19, 9:43
Heh z tym znaniem 2Paca to różnie bywa. Bylismy juz dość dawno, bo jeszcze w liceum na cmentarzu z okazji jakiegoś święta zwiazanego z chodzeniem po cmentarzach no i wypaliłem do kolegi "Ciekawe gdzie leży 2Pac.." a on do mnie z powagą "a nie wiem, nie znam, ja nie stąd jestem"... Osobiście szanuję 2Paca i lubie jego kilka kawałków, jednak nie słucham bo jest dość nudny
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie