18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
Avatar
J................V 2014-07-11, 2:45 2
Sami się o to prosili. Szkoda tylko niewinnych ludzi.
Zgłoś
Avatar
MARECZEK213 2014-07-11, 3:38 12
Adi wróć
Zgłoś
Avatar
M................6 2014-07-11, 9:00
Bombardowanie? Jakieś gówniane, kilka bomb, a od razu wszyscy że miasto zbombardowane!
Zgłoś
Avatar
NastyRascal 2014-07-11, 9:19
nie dosc ze zydzi zabrali im ziemie, to jeszcze ich bombarduja, wysiedlaja i mordują.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-07-11, 9:40 1
mam zmieszane uczucia... na jedno żydzi bombardują , na drugie walą w ciapatych
Zgłoś
Avatar
kondziu911 2014-07-11, 9:57 1
^up^

Jakoś nie szczególnie martwi mnie po której stronie giną , powiedziałbym nawet że dobrze by było jakby nikt nie ingerował a obie strony wybijały się wzajemnie w spokoju.
Zgłoś
Avatar
quang-dat 2014-07-11, 11:28 71
Poznałem w życiu czterech żydów. Dwóch pierwszych- braci- pracowało ze mną w sklepie z odżywkami. Obaj oszukali mnie na pieniądze, małe kwoty- po 500zł. Potem sprzedali mieszkanie ojca i podzielili się pieniędzmi. Jeden rozjebał cały hajs w Hiszpanii na dziwki i koksy, a drugi w Warszawie na hotele i koksy.

Trzeci żydek był moim dobrym kolegą, ale ukrywał swoje pochodzenie, nawet na meczach za małolata śpiewał antyżydowskie pieśni:) Potem wyszło, że jego stary w jarmułce zapierdala. Gdy rozstałem się z dziewczyną, myślałem że na jakiś czas żeby przemyśleć parę rzeczy, ona chciała żebym był zazdrosny i zaczęła z nim kręcić, nic nie dałem po sobie poznać, a po miesiącu ją najebaną wyruchał.

Czwarty żydek to nowy mąż mojej kuzynki. Gadałem z nim na spotkaniu rodzinnym parę godzin i gościu uważa, że żydzi są najmądrzejsi i nie można mieć pretensji do nich, że dymają inne nacje. Czy jak cygan dobrze kradnie to też nie można mieć do niego pretensji bo jest cwany? Wiem o jego pochodzeniu od ojca, sam nie przyznał się do tego chociaż gadaliśmy głównie o żydkach. No i oczywiście, jego zdaniem, Polacy zakłamują własną historię, a nie mówią jego "prawd", że AK mordowało żydów i że Zaolzie itp itd.

Trudno ich nie lubić.
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2014-07-11, 11:44 5
wiecie co jest najlepsze ??

w razie "W" łatwo będzie wyłapac to scierwo bo nie mają napletów
Zgłoś
Avatar
g................d 2014-07-11, 11:58 3
@quang-dat "Trudno ich nie lubić..." wiesz, że z tego zdania wynika, żę nawet jakby cię wyruchali z dupsko, zabili ci matkę, żonę, dziecko to i tak byś ich lubił?

Dobra a teraz co ja chciałem napisać: Bardzo dobrze, niech się gówno samo rozwali.
Zgłoś
Avatar
hello_world 2014-07-11, 12:13 1
Powinni ze wszystkich stron wszystkie arabusy razem jak bracia zbombardować cały Izrael. To byłoby piękne, ale USrael nie pozwoli
Zgłoś
Avatar
Pajmon 2014-07-11, 13:00
hello_world napisał/a:

Powinni ze wszystkich stron wszystkie arabusy razem jak bracia zbombardować cały Izrael. To byłoby piękne, ale USrael nie pozwoli



Już z libanu zostały wystrzelone 2 rakiety
Zgłoś
Avatar
lapps 2014-07-11, 13:08 2
a cwele w telewizji znowu beda pierdolic o zbrodniarzu putinie czy innym al assadzie jak izrael na porzadku dziennym cywili bombarduje... usa to samo w iraku robilo i tez gitara, wszyscy zadowoleni...
Zgłoś
Avatar
blachus 2014-07-11, 17:27 2
lapps napisał/a:

izrael na porzadku dziennym cywili bombarduje... usa to samo w iraku robilo i tez gitara, wszyscy zadowoleni...

Rozumiem, że nie płakałeś kiedy bomby ze Strefy Gazy spadały na cywili w Izraelu, przypomniało Ci się dopiero po odwecie ze strony Izraela?
W Iraku też pewnie średnio Cię obchodzili mordowani tysiącami Kurdowie, przypomniałeś sobie o cywilach dopiero kiedy pojawili się tam Amerykanie?
Tak było?
Zgłoś
Avatar
NastyRascal 2014-07-11, 17:56 3
@blachus
za kurdow irak oberwal w pierwszej wojnie. (pustynna burza)
druga zostala wywolana, bo saddam mial bron chemiczna, biologiczna, atomowa i ponoc budowal gwiazde smierci znana z gwiezdnych wojen.
a przyszlo co do czego to znalezli kilka rur na pustyni i ot cala bron rakietowa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie