18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
doob888 2013-07-28, 22:54 1
Nie ważne czy jesteś młodym bogiem, hipsterem, pedałem, karkiem czy żulem. Wszyscy skończymy tak samo... żal w chuj!
Zgłoś
Avatar
ralf87 2013-07-28, 23:02 4
Fajnie jest miec babcie i dziadkow, ehhh. Ci co maja niech szanuja, ale to wymaga pewnej dojrzalosci. Piwko za dobry material.
Zgłoś
Avatar
Skasik 2013-07-28, 23:30
Czemu ostatnimi czasy tak dużo filmików jest z playera youtube a nie sadistikowego?
Zgłoś
Avatar
jahu1337 2013-07-28, 23:32 1
przeglądam sadola od bardzo dawna. ale dopiero teraz zrobiłem konto, żeby dać piwo
Zgłoś
Avatar
kmx646 2013-07-28, 23:35 4
aż mi łza poleciała...
jak nigdy...
nawet na hardzie gdy widzę rozmiażdżonych ludzi tak na mnie to nie działa
dopiero zadziałało na mnie to co nie uniknione....
Zgłoś
Avatar
q................5 2013-07-28, 23:41
deliriumpermanent napisał/a:

Takim ludziom należy się szacunek, troska, pomoc i wsparcie.
Tyle my - "młodzi" ludzie możemy im dać, bo co mają od państwa? Za przeżyte cierpienia wojny (której nawet nie potrafimy sobie wyobrazić), za kilkadziesiąt lat pracy w PRL - mają gównianą emeryturę, która nie wystarcza na leki i opłaty, mają roczne oczekiwanie na wizytę u lekarza specjalisty.

Sam mam babcię mniej więcej w tym wieku i żal serce ściska, kiedy opowiada o tym, co przeżyła w czasie wojny...


Po co tu mieszasz politykę, przecież widać wyraźnie że nie żyje ubogo. Nie wiem, z emerytury, renty czy najzwyczajniej rodzina pomaga ale biedy nie ma. Przecież to film o czymś całkiem innym ale nie, ktoś musiał zamulić sloganami. Ty się martw lepiej o swoją emeryturę.
Zgłoś
Avatar
pawlaak8900 2013-07-28, 23:48 3
Bardzo cenię takich ludzi. Nie zapominajcie o waszych najbliższych starszych wiekiem. Posłuchajcie czasem i cieszcie się że są jeszcze przy was...
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-07-28, 23:50
Hassos napisał/a:

Zobaczcie, że jak opowiada o dzieciństwie to oczy jej się szklą ze wspomnień. Z tego jaka fajna była i jak w ogóle piękna jest młodość. Życzę wszystkim aby za te kilkadziesiąt lat podczas wspomnień o dzieciństwie zakręciła się wam łezka w oku.



Dokładnie... Ściska serce w pizdu... Dlatego zastanawiam się czy aby na 100% chce przechodzić starość, gdybać i rozmyślać nad pięknym dzieciństwiem i podjętymi wyborami... Za dużo nostalgii mnie zniszczy więc chyba sobie w łeb strzelę jak już mi tak zacznie się dziać
Zgłoś
Avatar
c................7 2013-07-28, 23:55 5
Po ilości piw kłania się polski patriotyzm. To jest historia z pierwszej ręki, tego wam w gimnazjum nie powiedzą. Straszne, straszne jest to co robimy ze spuścizną ludzi którzy przelali za nas krew. Mikra jest nasza wartość w porównaniu z takim poświęceniem. Dobranoc.
Zgłoś
Avatar
Kondzioł 2013-07-29, 0:18
Wzruszyłem się w chuj...
Zgłoś
Avatar
defcon1 2013-07-29, 0:25 2
Najpierw Germańce, potem Ruskie... biedną, piękną ojczyznę butami podeptali i naszą szlachetną ziemię utopili w krwi. I nawet to, co pozostało, teraz już nie trzeba bandziorów ani ze wschodu, ani z zachodu, bo na miejscu mamy Tuska, Rostowskiego, Kaczyńskiego i całą tę bandę... płakać się chce nad tą biedną ojczyzną. Chciałoby się zawierzyć słowom Juliusza Słowackiego "lecz zaklinam, niech żywi nie tracą nadziei, i przed narodem niosą oświaty kaganiec", ale ciężko w tych czasach.

Dla pani Pelagii wyrazy ogromnego szacunku, a szczyle którzy dręczą, czy naśmiewają się z takich ludzi - pięćdziesiąt batów na plecy, a na starość sami będą wdzięczni za ukazanie im ich własnej głupoty.
Zgłoś
Avatar
karinawaw 2013-07-29, 0:26
O starszych trzeba dbać i ich szanowac i tyle. Nie potrzebuje ogladać jakiś smętnych filmów żeby o tym wiedzieć.
Zgłoś
Avatar
contowsky 2013-07-29, 0:31
też się wzruszyłem i z drugiej strony mi głupio, bo nie wiem czy moi dziadkowie otrzymują ode mnie tyle wsparcia i szacunku na ile zasługują...
Zgłoś
Avatar
d................5 2013-07-29, 0:32 1
Ciekawy materiał, zmusza do refleksji.
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-07-29, 0:36 3
tak i co my możemy powiedzieć o swoim życiu, że się chodziło do szkoły ? Teraz do pracy i nic więcej...ludzie tacy przeżyli wiele, czapki z głów i szacunek.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie