18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Hrabia Drapula 2019-08-29, 23:16
w USA w niektórych stanach karp jest traktowany jak szkodnik, chwast, można go odławiać dowolnymi metodami byle nie szkodzić innym gatunkom
Zgłoś
Avatar
eura28 2019-08-29, 23:29 3
Barnellini napisał/a:

Nie wiem jak Was ale strasznie wkurwia mnie określenie "fellatio". Co to kurwa za makaronizmy? Jest tysiąc innych określeń, niekoniecznie wulgarnych. Szkoda, że kurwa nie określiłeś tego w starogreckim.


Niestety język polski jest wyjątkowo niedojebany jeśli chodzi o zasób słownictwa do rozmów o seksie. Brakuje określeń o neutralnym zabarwieniu i często ciężko się wyrazić tak, żeby nie zabrzmieć śmiesznie/wulgarnie. Ale to chyba wina mentalności naszego społeczeństwa, dla dużej grupy otwarte rozmowy o seksie podchodzą pod tabu.
Zgłoś
Avatar
pve11 2019-08-30, 1:33
Fart jak chuj.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2019-08-30, 11:58
Wiewór napisał/a:

Ale usta! Musi cudownie odpierdalać fellatio. Ruchałbym jak szalony.
A tak! I pani w sumie też ładna.



Abraxus, Wiewiór czy jak ci tam teraz trzeba mówić, takie teksty uwłaczają twojej inteligencji, za mądry na to jesteś, to przestało być śmieszne mniej więcej wtedy kiedy ja utworzyłem tutaj konto po latach przeglądania bez konta. Naprawdę nie obrażaj sam siebie takimi tekstami.

Barnellini napisał/a:

Nie wiem jak Was ale strasznie wkurwia mnie określenie "fellatio". Co to kurwa za makaronizmy? Jest tysiąc innych określeń, niekoniecznie wulgarnych. Szkoda, że kurwa nie określiłeś tego w starogreckim.



Shodoi po mongolsku, może być?
Zgłoś
Avatar
mrfreak16 2019-08-30, 13:14
krasnal_hałabała napisał/a:

Abraxus, Wiewiór czy jak ci tam teraz trzeba mówić, takie teksty uwłaczają twojej inteligencji, za mądry na to jesteś, to przestało być śmieszne mniej więcej wtedy kiedy ja utworzyłem tutaj konto po latach przeglądania bez konta. Naprawdę nie obrażaj sam siebie takimi tekstami.
Shodoi po mongolsku, może być?



Oho, ktoś tu próbuje być zabawny

Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2019-08-31, 14:26
mrfreak16 napisał/a:

Oho, ktoś tu próbuje być zabawny



Że co, proszę? nie próbowałem być zabawny, nie jestem już nastolatkiem tak jak ty żeby się popisywać wygłupami.
Zgłoś