18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Lumpy1 2011-07-16, 0:24
exceptional napisał/a:

Zważ na to ile ona ma lat. W czasach kiedy chodziła do szkoły nie uczono angielskiego, tylko rosyjskiego i niemieckiego.



zajebiscie!!! muszę zapierdalać 5 lat na podatki by ona mogła dostać miesięczną pensję a Ty jej jeszcze kurwa bronisz?? Na bank jesteś jej synem Ty przychlaście
Zgłoś
Avatar
neoniasty 2011-07-16, 9:03
spoko spoko to podatki waszych rodziców
Zgłoś
Avatar
Shadow323 2011-07-16, 10:16
Ja pierdolę... Jaka banda debili rządzi w tym kraju...
Zgłoś
Avatar
KingOfEvil 2011-07-16, 15:07
SilesianHunter napisał/a:



Chuj mnie to obchodzi ile ma ona lat. Może mieć nawet sto, jak pcha swoje hemoroidy na państwowy, publiczny stołek to robi to za moje siano i powinna popierdalać w każdym głównym języku UE, a jak nie, to niech ze swojej pierdolonej, nie małej pensji się douczy.



Również mnie to pierdoli że nie uczyła się angielskiego w szkole, w dodatku dodam że poziom edukacji angielskiego w szkołach jest tak rozwinięty że zostawię to bez komentarza - więcej języka się nauczyłem gdy miałem menu w telefonie po angielsku czy bądź też gry na PC czy PS'ie...
Zgłoś
Avatar
Siddie 2011-07-16, 18:45
I nie dość, że nie umie po angielsku to jeszcze "Jak pisze" .... Masakra...
Zgłoś
Avatar
SilesianHunter 2011-09-13, 0:45
KingOfEvil napisał/a:

Również mnie to pierdoli że nie uczyła się angielskiego w szkole, w dodatku dodam że poziom edukacji angielskiego w szkołach jest tak rozwinięty że zostawię to bez komentarza - więcej języka się nauczyłem gdy miałem menu w telefonie po angielsku czy bądź też gry na PC czy PS'ie...



To jest rozwinięty czy nie jest rozwinięty? Jak tak to jak jest rozwinięty? Naprawdę, ludzie kurwa, artykułujcie poprawnie swoje myśli bo czasem się tego czytać nie da.
Zgłoś