18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
Avatar
NOMAD1410 2024-08-15, 9:21 12
Jebaniutki kierownik, dobrze ze go trzymali, rozprułby ich!
Zgłoś
Avatar
Roskosmos 2024-08-15, 9:55 16
Jakiś kurwa niezdecydowany ten nożownik
Zgłoś
Avatar
WhyDuck1 2024-08-15, 9:57 9
Swoja droga kierowca ma wyraz twarzy jakby niejeden "kocioł" przyjał
Zgłoś
Avatar
Lubieketchup 2024-08-15, 10:20 8
O kuźwa szacun za zachowanie pasażerów, ja np bym popierdolił to i dał się okraść. Z gołymi łapami na nóż dziękuję postoje
Zgłoś
Avatar
Wacław 2024-08-15, 10:57 1
Na nagraniu widać menszczyzne z nożem w ręku który usiłuje okrasć kierowcę autobusu
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-15, 11:37 3
Dobrze jest być życzliwym.

Widzimy tu uśmiechniętego kierowcę, który rozmawia z pasażerami. W chwili zagrożenia wszyscy się postawili i mu pomogli.
Gdyby był złamałem, nikt by nie zareagował.
Zgłoś
Avatar
mocnymarcin5 2024-08-15, 11:46 2
W normalnych krajach, gdzie nikt tak z nożem nie lata, to kierowca ma swoją kabinę zamykaną, a tu w tym śmietniku nie ma nawet zasłonki, dziwne
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-08-15, 11:54 2
Laski zareagowały rozsądnie, jednak piwo należy się babie z jajami.

Ale wbrew pozorom, ta jej pancerna kurtka dawałaby dobrą ochronę. Większość noży nie jest wystarczająco ostra aby grubą tkaninę przeciąć. Zapewne nóż by płytko wszedł i zrobił powierzchowne obrażenia, bardziej od uderzenia niż od cięcia. Atak przy użyciu ciężkiej torebki też miał sens — nożem jej nie przetniesz.

Tylko oczywiście, po co ryzykować za nie swoje pieniądze?
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-08-15, 13:37
Wacław napisał/a:

Na nagraniu widać menszczyzne z nożem w ręku który usiłuje okrasć kierowcę autobusu



Menszczyzne.. Jprdl..
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2024-08-15, 14:29
Pasażerowie byli w zmowie z napastnikiem - dlatego jakimś cudem kierowca nie mógł ruszyć w pościg za bandytą. Przypomina mi się film -Złodzieje rowerów (1948) . Ale pokolenie tiktoka o ujemnym IQ tego nie zrozumie...
Zgłoś
Avatar
Kurisu 2024-08-15, 16:08 5
PsikutaBezS napisał/a:

Pasażerowie byli w zmowie z napastnikiem - dlatego jakimś cudem kierowca nie mógł ruszyć w pościg za bandytą. Przypomina mi się film -Złodzieje rowerów (1948) . Ale pokolenie tiktoka o ujemnym IQ tego nie zrozumie...



Pobiegłby za nim to by pewnie dostał tym nożem i by skończył tak jak większośc osób godzonym nożem nasadisticu...W kałuzy krwi w kilkanascie sekund.
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2024-08-15, 19:20
Kurisu napisał/a:

Pobiegłby za nim to by pewnie dostał tym nożem i by skończył tak jak większośc osób godzonym nożem nasadisticu...W kałuzy krwi w kilkanascie sekund.



A skąd wiesz?
Może by mu napierdolił i ten jego śmieszny nożyk wsadził mu w dupę. Nie każdy jest lamusem co WF-u unikał.
Zgłoś
Avatar
Arbitro 2024-08-16, 14:24 1
PsikutaBezS napisał/a:

A skąd wiesz?
Może by mu napierdolił i ten jego śmieszny nożyk wsadził mu w dupę. Nie każdy jest lamusem co WF-u unikał.



XDD Ja pierdolę, jakim ty jesteś ułomem.

[ Dodano: 2024-08-16, 14:25 ]
No chyba, że tylko trollujesz, to ci nawet dam 4/10 na zachętę, bo odpisałem.
Zgłoś
Avatar
Kurisu 2024-08-16, 19:23
Arbitro napisał/a:

XDD Ja pierdolę, jakim ty jesteś ułomem.
No chyba, że tylko trollujesz, to ci nawet dam 4/10 na zachętę, bo odpisałem.



Koleś chyba na sadistica nie wchodzi i nie widział filmów z "bohaterami" co szli na typów z nożem...
Zgłoś