18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Porky 2014-02-08, 15:40
Pies stał na czatach, ale infa nie zdążył dać
Zgłoś
Avatar
majkel_admwz 2014-02-08, 15:42
dobrze mu tak chujowi, a psa szkoda:(
Zgłoś
Avatar
maksym_gorki 2014-02-08, 15:59 2
laska0520 napisał/a:

UP jebać cie


Kolejny błyskotliwy cytat laski ( )...

laska0520 napisał/a:

za własne artefakty zawsze piwko



laska0520 napisał/a:

co to za nutka zna ktoś>? jak coś to priv proszę



laska0520 napisał/a:

Up Japa kapciu



laska0520 napisał/a:

za leonidasa zawsze piwko



laska0520 napisał/a:

Nie jedz tego KURWA chuju jebany bo cie zresetuje mam ziomka który wjebał drugi raz w życiu i go pojebało od tego gada takie głupoty ze głowa mała siana napozyczał z banków auto kupił tydzien po juz rozpierdolił ze na złom robote stracił bo zobaczyli ze z gosciem cos nie tak wzieli go na alkomat okazało sie ze nie pije czyli musi cpać i chuj do widzenia tez miałem chcec na grzyby ale po tym co widze to nie dziekuje



etc.
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2014-02-08, 16:00
PoMaluchu napisał/a:

gościa rozumiem, ale czemu psa?



Bo to był pies na baby...
Zgłoś
Avatar
koło_zamachowe 2014-02-08, 16:32
jebac psy
Zgłoś
Avatar
Satos 2014-02-08, 17:15
a kamerzysta nawet nie drgnął
Zgłoś
Avatar
grudy 2014-02-08, 17:46
A potem w faktach: "pijany kierowca, student, prawko od wczoraj, gdyby przestrzegał przepisów, nikt by nie ucierpiał..."

Szkoda, że na psie zwolnił.
Zgłoś
Avatar
ptasznik69 2014-02-08, 18:30
Jezdnia jak sama nazwa wskazuje, służy do jazdy a nie do siedzenia czy pierdolenia.
Zgłoś
Avatar
artson 2014-02-08, 19:06
maksym nie docenia przyjaźni psa bo ma uraz z dzieciństwa gdy go ojciec w dupe jebał i teraz nikomu nie ufa
Zgłoś
Avatar
pelepele 2014-02-08, 20:42
PoMaluchu napisał/a:

gościa rozumiem, ale czemu psa?



Wracaj na kwejka gimbusiarska spierdolino.
Zgłoś
Avatar
Vegeta13 2014-02-08, 23:03
maksym_gorki napisał/a:


Kolejny błyskotliwy cytat laski ( )...

sledzisz mnie siuraku ?

etc.

Zgłoś
Avatar
PoMaluchu 2014-02-08, 23:21
maksym_gorki napisał/a:


Niby sadistic, a wypowiedzi na żałosnym ciotowatym poziomie. Szkoda psa ojojojojoj, nie szkoda człowieka, jebać ludzi, biedny zwierzaczek Pomijając fakt, że równie dobrze może to być tzw. fake.



Sam sobie odpowiedziałeś, czemu nie napisałem odwrotnie. Bo ludzie potrafią być " hujkami" jak ty, a psy , są po prostu zajebiste:)
Sam mam dwa ze schroniska:)

pelepele napisał/a:



Wracaj na kwejka gimbusiarska spierdolino.



Ale mi dojebałeś chyba powinienem usunąć konto.
Zgłoś
Avatar
pelepele 2014-02-09, 1:05
PoMaluchu napisał/a:


Ale mi dojebałeś chyba powinienem usunąć konto.



Może inaczej - pies jak to pies, niezbyt mądre stworzenie, które jednak potrafi urzec nas swoim przywiązaniem do nas. Szkoda psa z gifa, tak samo jakby szkoda było jakiegokolwiek innego zwierzęcia przejechanego przez auto.

Druga sprawa, to taka, że stawianie w jakichś własnych hierarchiach wartości psów wyżej od ludzi świadczy o prawdopodobieństwie choroby umysłowej. Życie psa (lub kota, konia, krowy, itp., itd.) absolutnie NIGDY nie będzie ważniejsze od ludzkiego życia.
Niestety tendencje do wywyższania zwierząt ponad ludzi ma dość sporo osób, a na tym portalu prym w tym wiedzie pewna grupa niezbyt inteligentnych młodych osób, która trafiła tutaj po dość dużej migracji z innego portalu o nazwie - kwejk. Z tym trzeba walczyć.

Poczytałem Twoje posty, nie sprawiasz wrażenie bycia zbyt młodym, dlatego wybacz nazwanie przeze mnie Ciebie gimbusem, ale sam widzisz, że swoimi wypowiedziami wpasowałeś się od początku w ten obraz.
Zgłoś
Avatar
Bila 2014-02-09, 10:56
Wystarczy gifa wrzucić a pizdeczki mało sobie oczu nie wydrapią.
Zgłoś
Avatar
Aquado 2014-02-09, 19:27
pelepele mi tam ludzi nie szkoda, niech zdychaja. Zwierzat mi bardziej zal(jednak tylko wybranych), wiec wedlug ciebie jestem chory?? Tylko nie zran mych uczuc, nie stlucz mego krysztalowo czystego serca ;(
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie