18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
PoMaluchu 2014-02-09, 23:13
pelepele napisał/a:



Może inaczej - pies jak to pies, niezbyt mądre stworzenie, które jednak potrafi urzec nas swoim przywiązaniem do nas. Szkoda psa z gifa, tak samo jakby szkoda było jakiegokolwiek innego zwierzęcia przejechanego przez auto.

Druga sprawa, to taka, że stawianie w jakichś własnych hierarchiach wartości psów wyżej od ludzi świadczy o prawdopodobieństwie choroby umysłowej. Życie psa (lub kota, konia, krowy, itp., itd.) absolutnie NIGDY nie będzie ważniejsze od ludzkiego życia.
Niestety tendencje do wywyższania zwierząt ponad ludzi ma dość sporo osób, a na tym portalu prym w tym wiedzie pewna grupa niezbyt inteligentnych młodych osób, która trafiła tutaj po dość dużej migracji z innego portalu o nazwie - kwejk. Z tym trzeba walczyć.

Poczytałem Twoje posty, nie sprawiasz wrażenie bycia zbyt młodym, dlatego wybacz nazwanie przeze mnie Ciebie gimbusem, ale sam widzisz, że swoimi wypowiedziami wpasowałeś się od początku w ten obraz.



Kurwa, weź nie pierdol.

Pierwszy mój komentarz był ironiczny.
Później mnie wyzywasz od spierdolin gimbusiarskich, to chyba z tobą coś nie hallo.

Potwierdziłeś co pisałem w drugim komentarzu, że ludzie potrafią być "hujkami".
Zgłoś